15
new stories - click to show

Josef Gabzdyl

Related to

Řidič na Karvinsku se asi chtěl na silnici otočit. Střet vozidel nepřežil

22.January » iDNES.cz
Tragicky skončila v pátek odpoledne nehoda v katastru obce Těrlicko na Karvinsku. Při srážce dvou vozidel zemřel 69letý řidič, další tři lidi museli ošetřit záchranáři a skončili v nemocnici.

Za schvalování teroristického útoku přijal muž z Ostravy podmínku na 2,5 roku

21.January » iDNES.cz
Michal Hroch z Ostravy, který na internetu schvaloval teroristický útok na mešity v novozélandském Christchurchi, se dohodl se státním zástupcem na podmíněném trestu 2,5 roku se stejně dlouhou zkušební dobou. Zaplatil také 15 000 korun na peněžito...

Policie dopadla zloděje, kradl hlavně parfémy. Má už osmnáct záznamů

21.January » iDNES.cz
Ve vazbě skončil 42letý muž, kterého policie dopadla po sérii krádeží v ostravských obchodech. Zaměřoval se na parfémy, ale nepohrdl ani potravinami nebo pamlsky pro psy. Muž je protřelým recidivistou, v rejstříku trestů má už osmnáct záznamů.

Čas na výměnu kotlů se krátí. Zájem o dotace je zatím nižší

8.January » iDNES.cz
Osm měsíců schází do zákazu starých kotlů. Lidé se mohou hlásit o dotace na výměnu lokálního topeniště, přihlášky lze podat do konce ledna.

Seniora soudí za střelbu ze samopalu a najíždění na policisty, vinu odmítá

4.January » iDNES.cz
Krajský soud v Ostravě se začal zabývat dramatickým případem z předloňského října v Dolní Lutyni na Karvinsku. Podle obžaloby tam 65letý Libor Konvičný střílel z nelegálně drženého samopalu po synovi své družky a pak autem najížděl na zasahující p...

Oba řidiči tvrdili, že jim svítila zelená. Policisté žádají o pomoc

3.January » iRegiony Impuls
Policie shání svědky, kteří by vnesli jasno do dění při nehodě, která se stala minulý týden v Orlové na Karvinsku. Řidiči obou vozů totiž tvrdí, že vjeli do křižovatky právem, protože jim na semaforu svítila zelená.

Zpívající básník Karel Kryl se stal čestným občanem Nového Jičína

1.January » iDNES.cz
Písničkář Karel Kryl, jeden z nejznámějších autorů protikomunistických protestsongů, se stal in memoriam čestným občanem Nového Jičína. Udělení pocty jednomyslně schválili zastupitelé na základě návrhu Jiřího Kleina, zastupitele za ČSSD a ředitele...

Vandalové poničili v centru Ostravy vánoční výzdobu za více než sto tisíc

22.December » iDNES.cz
Vánoční výzdoba v centru Ostravy láká vandaly, kteří způsobili škody přesahující už sto tisíc korun. Většinou neznámí pachatelé například ukradli ozdobné koule, rozbili baňky nebo na několika místech přetrhali sváteční osvětlení.

Území hájené pro rychlovlaky se zmenší, Bohumín se může snáze rozvíjet

21.December » iDNES.cz
Místo pěti tras jen dvě. Správa železnic snížila počet plánovaných napojení koridoru rychlovlaků na polskou část, což pomůže zejména Bohumínu.

Havířov odešel ze sdružení obcí Karvinska, členství prý nebylo výhodné

19.December » iDNES.cz
Svazek měst a obcí okresu Karviná přišel o největšího člena. Většina zastupitelů Havířova schválila návrh vedení města na vystoupení z tohoto seskupení čítajícího šestnáct měst a obcí.

Zákazy, vyhrožování i msta. Jak se dělal mítink s Havlem v červnu 1969

18.December » iDNES.cz
Na téměř dvacet let to bylo poslední vystoupení Václava Havla na veřejnosti. Když 12. června 1969 krátce promluvil na zahradě kulturního domu NHKG, tedy Nové huti Klementa Gottwalda, už patřil mezi nežádoucí osoby.

Nestyda se ukájel před kadeřnictvím, pak se snažit utéct strážnicím

17.December » iDNES.cz
Dvě městské policistky z Ostravy zadržely muže, který masturboval před kadeřnictvím. Ženám v uniformách se snažil uniknout, ale to se mu nepovedlo. Tvrdil však, že se chtěl jen vymočit. Jak se ukázalo, zadržený se na veřejnosti neukájel poprvé.

Tato informační stránka o Josef Gabzdyl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Gabzdyl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes