Ondřej Běčák

Related to

Drogový gang stojí kvůli půlmiliardovým kšeftům před soudem, vedl ho Srb

6.September » iDNES.cz
Tři Češi, Polák a Vietnamec podle vyšetřovatelů tvořili gang, kterému šéfoval 65letý Srb Branko Pindovič. Ve velkém zejména pěstovali konopí, cizí jim ale nebylo ani pašování tabákových listů, kšeftování s kávou nebo distribuce extáze a kokainu. D...

Drogový gang stojí kvůli půlmiliardovým kšeftům před soudem, bandu vedl Srb

6.September » iRegiony Impuls
Tři Češi, Polák, Vietnamec a všem šéfoval 65letý Srb Branko Pindovič. Takové bylo složení gangu, který se zaměřil zejména na intenzivní pěstování konopí. Cizí mu ale nebylo ani pašování tabákových listů, kšeftování s kávou nebo distribuce extáze a...

Hrozilo mu 18 let za pašování kokainu: Může se smát, nebyly důkazy, dostal jen rok za pervitin

28.May » Blesk.cz
Smát se může Roman K. (41) z Ostravy, jemuž hrozilo až 18 let za organizování obchodu s kokainem. Chyběly ale důkazy, proto ho soud potrestal jen za 9,5 gramu pervitinu.

Muž šest let bil družku, odsedí si 13 let vězení

15.May » Novinky.cz
Krajský soud v Ostravě poslal ve středu na 13 let do vězení Stanislava Sobeckého (51), který podle obžaloby bil několik let svoji partnerku. Muži přitížilo, že byl v podmínce za neplacení alimentů.
Eva Richtrová - politik . ČSSD

Tato informační stránka o Ondřej Běčák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Běčák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes