15
new stories - click to show

Jan Smékal

Related to

U námořníka v Hukvaldech: čtvrt století na gastroscéně, vaření na otevřeném ohni

/FOTOGALERIE/ Restaurace U námořníka v Hukvaldech funguje nepřetržitě od roku 1997. Název získala podle hostů, kteří vždycky říkali, že se jdou najíst k námořníkovi.

Hudební pohoda v podhůří Beskyd. Ladná Čeladná letos nabídne lákavý program

/FOTOGALERIE/ Festival Ladná Čeladná si získal ohromnou popularitu svou velice přátelskou atmosférou. Každoročně jeho pořadatelé myslí také na děti, které tady mají svou stage i zábavní park. Letos se uskuteční už sedmý ročník, a to ve dnech 5. a 6.…

Kdo to uklidí? Děti! Hloupí turisté ničí Beskydy odpadky, takto dopadá Prašivá

/FOTOGALERIE/ Ne všichni jsou svědomití a poctiví. Stále se najdou takoví, kteří odhodí odpadky, kde se jim zlíbí. Platí to i na horách. Děti z lesní komunitní školy Hnízdo se tak vydaly na Prašivou, aby posbíraly odpadky po nezodpovědných turistech.

Mosty u Jablunkova, dlouhá obec uprostřed krásných Beskyd, takto se tu žije

/SERIÁL, FOTOGALERIE/ Redakce Deníku postupně navštěvuje starosty měst a obcí na Frýdecko-Místecku, aby zjistila, jak se v nich lidem žije. Místostarosta Mostů u Jablunkova Martin Procházka v rozhovoru mluví o tom, že se na území obce nachází přes č…

Gymnázium ve Frýdlantu? Dějepis a latinu profesora Skotnici pamatují mnozí

/SERIÁL, FOTOGALERIE/ Kdo studoval na jednom ze dvou gymnázií ve Frýdlantu nad Ostravicí, s velikou pravděpodobností zažil hodiny dějepisu, případně latiny, s Vlastislavem Skotnicou. Ten na státním gymnáziu a soukromém Gymnáziu Beskydy Mountain Acad…

Obce žádají stálý zákaz kamionů okolo přehrady Šance. Jinde z toho mají obavy

13.March » iRegiony Impuls
Lidem z obcí na silnici I/56 vedoucí okolo přehrady Šance přes beskydský horský masiv došla trpělivost. Žádají, aby po úzké a klikaté silnici s několikerým stoupáním nemohla projíždět tranzitní nákladní doprava, která směřuje nejčastěji na Slovensko…

Rozhledna Salaš u Uherského Hradiště

13.March » HoryDoly.cz
Krásný výhled na Chřiby poskytuje rozhledna Salaš na kopci nad Uherským Hradištěm. Moderní rozhledna je celoročně přístupná. Vstupné se neplatí.

Malotřídka ve Starých Hamrech je jedna z nejmenších v Česku, šikanu tu neznají

Malotřídní základní školu ve Starých Hamrech navštěvuje v letošním školním roce patnáct žáků. Patří k nejmenším v České republice. Všechny děti se znají a tvoří takřka rodinu. Starší automaticky pomáhají těm mladším.

Bílá stopa Beskydy: Greeny v Čeladné se na zimu mění v perfektní běžkařské tratě

/FOTOGALERIE/ Golfové hřiště v Čeladné neslouží jen golfistům. V zimním období tady v posledních letech vznikají hned tři běžkařské tratě. Mezi milovníky běžeckého lyžování jsou rok od roku populárnější.

Malotřídka ve Starých Hamrech je jedna z nejmenších v Česku, šikanu tu neznají

Malotřídní základní školu ve Starých Hamrech navštěvuje v letošním školním roce patnáct žáků. Patří k nejmenším v České republice. Všechny děti se znají a tvoří takřka rodinu. Starší automaticky pomáhají těm mladším.

Vyšla prvotina o Lysé hoře. Seznamuje s místopisem či přírodním bohatstvím

Fenomén Lysá hora. Tak se jmenuje nová publikace pojednávající o nejvyšším vrcholu Moravskoslezských Beskyd. Kniha ukazuje rozmanitost a krásu přírodního bohatství tohoto vrcholu. Publikace je zároveň první knihou, která vyšla o Lysé hoře.

Svícny, krbové nářadí a teď i schodiště. Kovář ze Pstruží se výzev nebojí

Kovařina je jeho veliké hobby. Václav Kaniok ze Pstruží tvoří hlavně pro zábavu, ale taky ve chvílích, kdy se na něj obrátí někdo ze zájemců. A na různých akcích si pod jeho dohledem mohou toto tradiční řemeslo vyzkoušet i děti.
Eva Richtrová - politik . ČSSD

Tato informační stránka o Jan Smékal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Smékal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes