Jan Smékal

Vztahuje se k

Rybáři na Kroměřížsku uspořádají na podzim pět výlovů rybníků

24.září » Regiony 24.cz
K podzimnímu období neodmyslitelně patří mimo jiného i výlovy rybníků. Na Kroměřížsku připravuje rybářský svaz hned pět výlovů. První se uskuteční poslední zářijovou sobotu. Další čtyři jsou naplánované na říjen.

Moravskoslezské hutě a doly platí miliony korun za snížení hlučnosti

13.července » iRegiony Impuls
Spuštění tolik potřebného odprášení v Třineckých železárnách neznamenalo pro nedaleké město jen snížení prašnosti, ale paradoxně i zvýšení hluku. Vytvářejí ho obří ventilátory odsávající prach.

Pouťová beseda u cimbálu

18.června » iRegiony Impuls
Do krásného prostoru Muzea tupeské keamiky vás v sobotu 30.6.2018 od 20:00 hodin zve Mužský pěvecký sbor Tupešané.

Policistům říkali, že neví, co je Ivančena. V sobotu pak k mohyle vyráželi

21.dubna » iDNES.cz
O víkendu se na beskydskou Ivančenu společně s ostatními skauty vydá i Stanislav Kučinski. Ten pamatuje i doby, kdy bývalý režim tuto událost zakazoval. Další články k tématu: StB ji rozmetala výbuchem, vzpomíná spoluzakladatel kamenné Ivančeny U ...

Policistům říkali, že neví, co je Ivančena. V sobotu pak k mohyle vyráželi

21.dubna » iRegiony Impuls
O víkendu se na beskydskou Ivančenu společně s ostatními skauty vydá i Stanislav Kučinski. Ten pamatuje i doby, kdy bývalý režim tuto událost zakazoval.

Jednašedesátiletý muž zabil v Ostravě dvě ženy, údajně manželku a tchyni

18.dubna » iRegiony Impuls
Ostravští kriminalisté vyšetřují dvojnásobnou vraždu. Jednašedesátiletý muž podle nich zabil dvě ženy, které s ním bydlely v domě v Ostravě-Svinově. Nyní mu hrozí patnáct až dvacet let vězení, dostat může i výjimečný trest.

Jednašedesátiletý muž zabil v Ostravě dvě ženy, údajně manželku a tchyni

18.dubna » iDNES.cz
Ostravští kriminalisté vyšetřují dvojnásobnou vraždu. Jednašedesátiletý muž podle nich zabil dvě ženy, které s ním bydlely v domě v Ostravě-Svinově. Nyní mu hrozí patnáct až dvacet let vězení, dostat může i výjimečný trest. Další články k tématu: ...

První letadlo mi rozštípali na dříví, říká jejich stavitel

14.dubna » iDNES.cz
Celý život je Josef Kuchejda z Hradce nad Moravicí posedlý letadly. Neustále přemýšlí nad jejich konstrukcemi a hlavně – pořád je staví. Další články k tématu: Za jednu kostku se platí i stovky korun, říká nadšenec do Lega

První letadlo mi rozštípali na dříví, říká jejich stavitel

14.dubna » iRegiony Impuls
Celý život je Josef Kuchejda z Hradce nad Moravicí posedlý letadly. Neustále přemýšlí nad jejich konstrukcemi a hlavně – pořád je staví.

Nejčastěji se lidé ptají, jak je to daleko, popisuje astronom

14.dubna » iRegiony Impuls
Už jako student dělával Tomáš Hynek průvodce na ostravské hvězdárně, kde zprostředkovával zájemcům pozorování noční oblohy. Jenže kvůli zvětšujícímu se světelnému znečištění byly některé vesmírné objekty téměř neviditelné nebo nebyly vidět vůbec.
Eva Richtrová - politik . ČSSD

Tato informační stránka o Jan Smékal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Smékal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes