Martin Girášek

Related to

Jarní úklid je téměř hotový. Zbývá ještě koupaliště. Otevře se v červnu?

29.April » TV Polar
Opavské technické služby finišují s úklidem města. Díky letošní mírné zimě mohli dělníci na opravách chodníků, čištění příkop nebo likvidace černých skládek pracovat od podzimu téměř nepřetržitě. Teď už začali s přípravami koupaliště na sezónu. Zd...

Nakažení koronavirem nesmí třídit odpad, upozorňují odborníci

28.March » Deník.cz
Popeláři navzdory epidemii koronaviru brázdí ulice měst a bojují, aby se nákaza nešířila prostřednictvím odpadu. „Úklid města a svoz odpadů je životně nutné zabezpečit,“ říká Martin Girášek z Technických služeb Opava.

V jakém stavu jsou opavská hřiště pro děti a kdo se ně stará?

24.July » TV Polar
Pracovníci technických služeb dohlížejí na bezpečnost veřejných dětských hřišť: každý týden obcházejí všech 35, které na území Opavy jsou a kontrolují, zda je vše v pořádku. A kvůli nedotaženému šroubku nehrozí dětem úraz.

S rýčem do akce: krade se už i na na květnatých loukách

Městské sady, Horovo náměstí, náměstí Republiky. V těchto opavských lokalitách se letos ve velkém kradou květiny, které tady rostou na takzvaných květnatých loukách.

Běžné odpadky v bio popelnici? V Hlučíně evidentně žádný problém

Rozmohl se nám tady takový nešvar. To si možná řekli pracovníci svozové firmy v Hlučíně, když dvakrát po sobě objevili v některých popelnicích na bioodpad, stojících u rodinných domů, odpad nikoliv rostlinného původu, ale ten klasický komunální.

Tato informační stránka o Martin Girášek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Girášek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes