15
new stories - click to show

Rostislav Řeha

Related to

Moravská Ostrava a Přívoz vyhlašují participativní rozpočet

5.May » Metro
Ostrava 5. května 2022 (PROTEXT) - Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz vyhlašuje 3. ročník tzv. participativního rozpočtu s názvem „Náš obvod“. Díky němu budou moct občané rozhodovat a podílet se na realizaci zajímavých a prospěšných projektů v …

Sférické kino, kynologové, různé hry. Den Země v Komenského sadech byl pestrý

29.April » TV Polar
V centru Ostravy si také letos připomněli Mezinárodní Den země. Tento svátek se každoročně slaví 22. dubna různými workshopy a aktivitami zaměřenými na ekologii. V Ostravě si Den Země lidé užili v Komenského sadech.

Projekty do participativního rozpočtu v MOaP poprvé navrhují děti

23.April » TV Polar
V obvodu Moravská Ostrava a Přívoz letos probíhá historiky první ročník školního participativního rozpočtu. Zapojilo se do něj všech 8 základních škol, které musí mít zrealizované projekty do konce listopadu.

Pirátské vysvědčení pro Marcelu Heříkovou, novou kulturní šéfku v Ostravě

/FOTOGALERIE/ Bývalá šéfka OKO v Opavě a současná ředitelka CKV v Ostravě je v obou moravskoslezských městech v těchto dnech jedno z hlavních témat. A to nejen kulturních a politických.

Školáci si vyzkoušejí participativní rozpočet

21.January » TV Polar
Paricipativní rozpočet Náš obvod městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz funguje už dva roky. Letos se rozšíří i na základní školy. Úplně poprvé si ho tak vyzkoší i děti.

Centrální obvod zahájí druhý ročník participativního rozpočtu

13.April » Protext
Ostrava 13. dubna 2021 (PROTEXT) - Zastupitelstvo městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz schválilo spuštění druhého ročníku participativního rozpočtu Náš obvod. Ten podle harmonogramu začne v druhé polovině dubna a občané prostřednictvím něj roz…

Místo, kde se po setmění Ostravané nezdržují, čeká změna za více než 13 milionů

/FOTOGALERIE/ Jedno z nejfrekvetnovanějších míst v centru Ostravy a současně prostor, kde se po setmění dobrovolně zdrží jen malá část Ostravanů, čeká zásadní proměna. Sad Boženy Němcové na rohu ulic Muglinovská a Sokolská třída čeká revitalizace.

Sad Boženy Němcové čeká postupná desetiletá revitalizace

19.March » Protext
Ostrava 19. března 2021 (PROTEXT) - Sad Boženy Němcové, který se nachází na velmi frekventovaném místě roku ulic Mariánskohorská a Sokolská třída, projde v průběhu následujících deseti let zásadní proměnou. Čeká jej postupná obnova dřevin, doplnění …

Sídliště Fifejdy v Ostravě roste do krásy. Regenerací projde jeho další část

5.March » TV Polar
Radnice Moravské Ostravy a Přívozu uspořádala už druhé online veřejné projednávání. Zatímco to první patřilo revitalizaci Sadu Petra Bezruče, tentokrát se lidé mohli vyjádřit ke 12. etapě regenerace sídliště Fifejdy, která se zřejmě bude realizovat …

Z centra Ostravy zmizí černá skládka. Zatím se hledají majitelé pozemků

3.March » TV Polar
Až 25 vlastníků má pozemek na rohu ulic Rovná a Úprkova v Ostravě-Přívozu, kde se momentálně nachází velká nelegální skládka. Tu by chtěla radnice Moravské Ostravy a Přívozu zlikvidovat. Bez jejich souhlasu to ale nepůjde.

MOaP chystá veřejné projednávání úprav Bezručova sadu. Probíhat bude vůbec poprvé online

5.February » TV Polar
Obvod Moravská Ostrava a Přívoz chystá vůbec první online veřejné projednání. Lidé se na něm budou moci vyjádřit k chystané revitalizaci sadu Petra Bezruče v centru města. Uskuteční se už 16. února ve 4 hodiny odpoledne.

Bezručův sad v Ostravě čeká revitalizace. K úpravám se lidé vyjádří online

5.February » TV Polar
Park Petra Bezruče v centru Ostravy projde velkými úpravami. Obyvatelé okolních domů se díky jeho celkové revitalizaci mohou těšit nejen na nový mobiliář, ale také nové veřejné osvětlení, zeleň, nebo chodníky.

Tato informační stránka o Rostislav Řeha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rostislav Řeha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes