15
new stories - click to show

Rostislav Řeha

Related to

Místo, kde se po setmění Ostravané nezdržují, čeká změna za více než 13 milionů

/FOTOGALERIE/ Jedno z nejfrekvetnovanějších míst v centru Ostravy a současně prostor, kde se po setmění dobrovolně zdrží jen malá část Ostravanů, čeká zásadní proměna. Sad Boženy Němcové na rohu ulic Muglinovská a Sokolská třída čeká revitalizace.

Sad Boženy Němcové čeká postupná desetiletá revitalizace

19.March » Protext
Ostrava 19. března 2021 (PROTEXT) - Sad Boženy Němcové, který se nachází na velmi frekventovaném místě roku ulic Mariánskohorská a Sokolská třída, projde v průběhu následujících deseti let zásadní proměnou. Čeká jej postupná obnova dřevin, doplněn...

Sídliště Fifejdy v Ostravě roste do krásy. Regenerací projde jeho další část

5.March » TV Polar
Radnice Moravské Ostravy a Přívozu uspořádala už druhé online veřejné projednávání. Zatímco to první patřilo revitalizaci Sadu Petra Bezruče, tentokrát se lidé mohli vyjádřit ke 12. etapě regenerace sídliště Fifejdy, která se zřejmě bude realizova...

Z centra Ostravy zmizí černá skládka. Zatím se hledají majitelé pozemků

3.March » TV Polar
Až 25 vlastníků má pozemek na rohu ulic Rovná a Úprkova v Ostravě-Přívozu, kde se momentálně nachází velká nelegální skládka. Tu by chtěla radnice Moravské Ostravy a Přívozu zlikvidovat. Bez jejich souhlasu to ale nepůjde.

MOaP chystá veřejné projednávání úprav Bezručova sadu. Probíhat bude vůbec poprvé online

5.February » TV Polar
Obvod Moravská Ostrava a Přívoz chystá vůbec první online veřejné projednání. Lidé se na něm budou moci vyjádřit k chystané revitalizaci sadu Petra Bezruče v centru města. Uskuteční se už 16. února ve 4 hodiny odpoledne.

Bezručův sad v Ostravě čeká revitalizace. K úpravám se lidé vyjádří online

5.February » TV Polar
Park Petra Bezruče v centru Ostravy projde velkými úpravami. Obyvatelé okolních domů se díky jeho celkové revitalizaci mohou těšit nejen na nový mobiliář, ale také nové veřejné osvětlení, zeleň, nebo chodníky.

Vandalové se v Ostravě-Přívoze vyřádili na mladých stromcích. Škoda přesáhla 100 tisíc

8.January » TV Polar
Šest akátů, jedna třešeň a dalších několik dřevin zřejmě nepřežije řádění vandalů v parku na ulici Jirská v Ostravě-Přívoze. Škoda je obrovská. Radnice ji vyčíslila na více než 100 tisíc korun a obrátila se na policii.

V Husově sadu v Ostravě revitalizují zeleň. Zborovský památník je teď vidět ze všech stran

13.November » TV Polar
Husův sad v centru Ostravy prochází postupnou revitalizací. Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz tady nechal vysadit nejen nové stromy a okrasné keře, ale v budoucnu počítá i s obměnou dětského koutku.

První ročník participativního rozpočtu v obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Hlasování skončí 30. října

16.October » TV Polar
Už jen necelé dva týdny můžete ovlivnit vůbec 1. ročník participativního rozpočtu Náš obvod. Hlasování skončí už 30. října, Mezi vítězné projekty městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz rozdělí jeden milion korun.

Participativní rozpočet obvodu Moravská Ostrava a Přívoz míří do finále

18.September » TV Polar
Blíží se finále historicky prvního ročníku participativního rozpočtu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Už příští týden se spustí hlasování, ve kterém rozhodnete o tom, který z vybraných projektů se bude v příštím roce realizovat.

Moravská Ostrava a Přívoz mapuje stromy. Procházejí pasportizací

15.August » TV Polar
Centrální obvod Ostravy má zmapované téměř všechny stromy na svém území. Díky pasportizaci stromů, která je téměř u konce, ví o nich vše. Navíc se pravidelně kontrolují.

Obyvatelé centrálního obvodu Ostravy jsou nápadití. 1. ročník participativního rozpočtu předčil očekávání

26.July » TV Polar
16 návrhů. Právě tolik poslali obyvatelé Moravské Ostravy a Přívozu do 1. ročníku participativního rozpočtu Náš obvod. A to i přesto, že byl kvůli pandemii koronaviru vyhlášen na poslední chvíli.

Tato informační stránka o Rostislav Řeha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rostislav Řeha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes