15
new stories - click to show

Petra Bernfeldová

Related to

Staré tváře, nové logo. Hnutí Ostravak chce křeslo primátora, oznámilo kandidáty

/FOTOGALERIE/ Ve více než deseti městských částech – tam, kde je prý co zlepšovat – podá hnutí Ostravak kandidátku pro podzimní komunální volby v Ostravě. Velké ambice má především v boji o primátorské křeslo, kde se netají ambicemi volby vyhrát. S …

Nutnost nebo barbarství? Ostrava vykácela alej v Komenského sadech v centru

/FOTO/ Velké emoce vyvolalo kácení několik desítek let staré oboustranné aleje v centru Ostravy, konkrétně v ulici Sadové v Komenského sadech. Začalo v těchto dnech a je součástí rozsáhlé rekonstrukce celé oblasti.

Moravská Ostrava a Přívoz má nového starostu. Stal se jím Petr Veselka

16.November » TV Polar
Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz má nového starostu. Stal se jím radní Petr Veselka z hnutí ANO. Zastupitelé centrálního ostravského obvodu ho zvolili na mimořádném zastupitelstvu.

Moravská Ostrava a Přívoz má nového starostu! Petr Veselka už jinde žít nechce

Po rezignaci Zuzany Ožanové volili v pondělí zastupitelé centrálního ostravského obvodu nového starostu. Stal se jím poslanecký asistent odcházející starostky a lesník Petr Veselka z hnutí ANO.

OBRAZEM: Starostka s dobrovolníky rozvezla seniorům už tisíc obědů!

Bývalá starostka Moravské Ostravy a Přívozu Petra Bernfeldová rozvezla v těchto dnech spolu se skupinou dobrovolníků z hnutí Ostravak seniorům oběd s pořadovým číslem 1000.

Bývalá starostka z Ostravy teď roznáší jídlo seniorům

Koronavirus spustil nevídanou vlnu solidarity. Dobrovolníci utvořili různé organizované skupiny, obchodníci, kteří museli zavřít, přeorganizovali výrobu na roušky, a svým dílem začali pomáhat i politici. Například hnutí Ostravak v krajské metropoli …

Zapomněla Moravská Ostrava na ozdravné pobyty svých dětí?

Za čerstvým vzduchem do hor vyrazí z Ostravy opět tisíce dětí. Nejvíce, přes dva tisíce, ze škol v Ostravě-Jihu. Z Moravské Ostravy a Přívozu však nepojede ani jeden předškolák. Deník zjišťoval proč.

Jako tankodrom! Kdo vyřeší katastrofální stav silnic v centru Ostravy?

Silnice třetí třídy v širším centru krajské metropole jsou v katastrofálním stavu. Jak to vypadá s jejich opravou a co je příčinou současného stavu? Jednou z „děsivých“ ulic, na kterou stojí zato vzít dokonce vodováhu, je Vítězná ulice před Komenské…

Nadějná politička 2019: Petra Bernfeldová

13.June » Fórum 50 %
''Mým politickým snem je, aby se lidé více zajímali zejména o komunální politiku, byli aktivní a neházeli všechny do jednoho pytle. Jsem přesvědčena, že politika se dá dělat i poctivě a čestně.'' Přečtěte si celý rozhovor se zastupitelkou Petrou Ber…

Co stojí za vyhlášením výběrového řízení v Dětském ráji?

/DENÍK SLEDUJE/ Oblíbený areál Dětský ráj v Komenského sadech čeká po osobní kontrole radního centrálního obvodu Lukáše Jansy (Piráti) nové výběrové řízení.

V Moravské Ostravě se kvůli suchu rozhodli omezit sečení trávy

Vedení centrálního ostravského obvodu bude na třinácti místech sekat trávu jednou, nanejvýš dvakrát ročně. Někteří lidé se bojí klíšťat a alergických reakcí.

Selský rynek bude ve středu na Jiráskově náměstí v Ostravě

12.May » Český Domov
Informace a zprávy z měst České republiky. Události komunální politiky, rozhovory se zajímavými osobnostmi, kulturní programy, soutěže, sport, praktické rady, zprávy z radnic.

Tato informační stránka o Petra Bernfeldová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Bernfeldová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes