15
new stories - click to show

Vladislav Skopal

Related to

Led se mrazí, kluziště brzy otevře, ale jen hokejistům

Na zimním stadionu Technické služby Krnov začaly 16. září s chlazením vody, aby od pondělí 23. září byla ledová plocha připravena k užívání.

Horko žene lidi k vodě. Města v kraji rychle otevírají koupaliště

6.June » iDNES.cz
Sezona koupání začala. V mnohých městech Moravskoslezského kraje už mají lidé k dispozici plovárny, v dalších spěchají, aby koupaliště otevřela co nejdříve. Někde nabízejí i nové atrakce. Další články k tématu: Letní sezona na koupalištích začala,...

Horko žene lidi k vodě. Města v kraji rychle otevírají koupaliště

6.June » iRegiony Impuls
Sezona koupání začala. V mnohých městech Moravskoslezského kraje už mají lidé k dispozici plovárny, v dalších spěchají, aby koupaliště otevřela co nejdříve. Někde nabízejí i nové atrakce.

Krnovské koupaliště je připraveno otevřít v polovině května

2.May » Novinky.cz
„Pokud bude vhodné počasí, provoz areálu bychom chtěli zahájit už v pátek 17. května,“ potvrdil vedoucí sportovních a rekreačních zařízení Vladislav Skopal. Zároveň dodal, že počasí bude klíčové také při rozhodování, kdy sezona skončí.

Koupaliště je připraveno otevřít v polovině května

Vzhledem k tomu, že letní počasí přišlo už na jaře, je také krnovské koupaliště připraveno otevřít dřív než obvykle. Své brány by mohlo poprvé otevřít už v pátek 17. května.
Petr Vícha - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Vladislav Skopal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladislav Skopal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes