15
new stories - click to show

Alexandr Satinský

Related to

Opravy páteřní trati v Porubě pokračují i o víkendech, termín se krátí

Výměnu kolejiště včetně rekonstrukce tří tramvajových zastávek ve velmi frekventované Opavské ulici musí do tří týdnů dokončit pracovníci ostravského Dopravního podniku (DPO). Termín je jasný: první zářijový den.

Opravy páteřní trati v Porubě pokračují i o víkendech, termín se krátí

12:17 » iDNES.cz
Výměnu kolejiště, včetně rekonstrukce tří tramvajových zastávek ve velmi frekventované porubské ulici Opavská, musí do tří týdnů dokončit pracovníci ostravského Dopravního podniku (DPO).

Plnou krev dostanou pacienti už i ve vrtulníku v Moravskoslezském kraji

10:29 » iDNES.cz
Šance na přežití zraněných lidí, které převážejí moravskoslezští letečtí záchranáři, výrazně vzrostou. Už od pátku totiž budou posádky podávat pacientům po velmi těžkých úrazech plnou krev přímo na palubě vrtulníku.

Opatření v Ostravě-Hrušově lidem klid zatím nepřinesla. Drancování trvá

9.August » iRegiony Impuls
Krádeže, rabování i hluk. To vše tížilo obyvatele Vývozní ulice a okolí v ostravské části Hrušov v listopadu 2020, tedy v době reportáže MF DNES o tamní situaci. Po zhruba dvaceti měsících jsme se vrátili.

Provozovatelé koupališť doufají v další horké dny, někde už lidé začali šetřit

8.August » iRegiony Impuls
Koupací sezona právě v těchto dnech vrcholí. Návštěvnost se však na jednotlivých koupalištích v kraji liší. Zatímco některé areály si chválí čísla jako před covidem, jinde hlásí podprůměr.

Vrba: Na střídání bylo o půli víc hráčů. Bod je zisk, moje nervy přežily

6.August » iDNES.cz
Pro jeho nervovou soustavu to byl zápas jak na horské dráze. Rychlé vedení, vzápětí inkasovaný gól a pak další. A další. Trenér ostravských fotbalistů Pavel Vrba se vztekal, také dostal kartu za spílání sudím, ale nakonec se usmíval.

Olomouc - Brno 0:2, nováček má první výhru, trefili se Řezníček a Ševčík

6.August » iDNES.cz
Olomoučtí fotbalisté nenavázali na vítězství v Ostravě a v druhém kole Fortuna ligy podlehli doma Zbrojovce Brno 0:2. Překvapivé vítězství nováčka zařídili Řezníček a Ševčík.

Lidé si už domů odnesli desítky tun „odpadu“ z re–use center

6.August » iDNES.cz
Zánovní nábytek, nádobí, sportovní náčiní, hračky či knihy za pakatel či zadarmo. To vše jde získat v takzvaných re–use centrech, která bývají ve městech nejčastěji součástí sběrných dvorů.

Po tréninku do přírody, záchranáři vypustili mláďata veverek i sovy

5.August » iRegiony Impuls
Hned několik druhů dravých ptáků, čápa i mladé veverky vypustily zpět do přírody ze Záchranné stanice Bartošovice na Novojičínsku. Ve „zvířecí nemocnici“ se mláďata například učila lovit a ptáci létat.

Plzeň má zlého muže z Kanady. Na svůj styl hry jsem hrdý, říká Bitten

5.August » iDNES.cz
Nad dotazem, co ho přivábilo do Plzně, se kanadský hokejový útočník Samuel Bitten jen pousmál. „Myslím, že herní styl, kterým se prezentuji, byl do tohoto týmu potřebný,“ prohodil dvaadvacetiletý rodák z Ottawy.

Muzeum v Bílovci ukazuje, jak ve středověku stolovala knížata

4.August » iRegiony Impuls
Jak stolovali příslušníci šlechty ve středověku? Návštěvníkům Bílovce na Novojičínsku přiblíží historické zvyklosti výstava S knížaty u stolu, která je k vidění na zámku a v muzeu.

Místo plátna tisíc metrů betonové zdi, na Bazalech vzniká malba za milion

2.August » iDNES.cz
Svou poctu Ostravě začal na Bazalech vytvářet umělec Jan „Bogy“ Lörincz. Místo plátna mu slouží více než tisíc metrů čtverečních opěrné betonové zdi v zatáčce nad stadionem Baníku. Jako materiál pro barvy využil například odpad z koksovny nebo cihly…

Tato informační stránka o Alexandr Satinský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Satinský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes