Alexandr Satinský

Related to

Ostrava - Plzeň 0:2, jarní suverén dál vyhrává, pomohla i penalta

20:16 » iDNES.cz
Plzeňští fotbalisté zvládli vítězně i sedmý jarní zápas. V 27. kole Fortuna ligy vyhráli v Ostravě 2:0 a dál nedávají klid vedoucí Slavii. Rozdíl mezi oběma elitními kluby je pořád osm bodů, v neděli se Plzeň představí právě na Slavii.

Pro lidi za sto let. Opavské muzeum založilo sbírku doby koronavirové

1.June » iDNES.cz
Epidemie koronaviru už se stala předmětem zájmu muzejníků. V opavském Slezském zemském muzeu vzniká sbírka roušek, štítů, obalů od dezinfekce i fotografií a dalších materiálů souvisejících s šířením nemoci covid-19.

Residomo mění majitele, chystá byty pro seniory. S prodeji nepočítá

29.May » iDNES.cz
Bezplatnou zákaznickou linku, aplikace pro mobilní telefony, závazek přestat topit uhlím v jednotlivých topeništích a přípravy specializovaného bydlení pro seniory představila někdejší společnost Residomo v rámci svého přejmenování po novém majite...

Nový Baník. Toto jsou čtyři mladí hráči, ze kterých rostou opory Kozlovy sestavy

27.May » SportRevue.cz
Ostravský Baník patří k aspirantům na postup do evropských pohárů. Ligový restart v Příbrami mu sice příliš nevyšel, tým má však hodně zajímavý potenciál.

V pondělí přibylo 17 nakažených a stovka vyléčených. Nyní stoná 2475 lidí

25.May » iDNES.cz
V Česku se v pondělí zvedl počet nakažených koronavirem o 17, celkem už testy odhalily 8 972 případů onemocnění covid-19. Zemřeli další dva lidé, naopak vyléčilo se jich 102. Bilance tak činí 317 úmrtí, vyléčených je celkem 6 180. Počet aktuálně n...

Na Dole Darkov hygienici evidují již 120 lidí nakažených koronavirem

22.May » iDNES.cz
V souvislosti s nákazou covidem-19 v Dole Darkov hygienici eviduji 120 nakažených zaměstnanců a 12 příbuzných. Nemocní jsou i Poláci a Slovák.

Policie znovu prověří postup znalců obžaloby v kauze vraha Petra Kramného

14.May » iDNES.cz
Policie bude v kauze Petra Kramného, který byl odsouzen k osmadvacetiletému trestu za to, že v roce 2013 na dovolené v egyptském hotelu zavraždil elektrickým proudem svou manželku a dceru, znovu prověřovat postup znalců obžaloby. Rozhodlo o tom Kr...

Ostravské stopy: Ostrava je taková má smrtná děvucha, líčí básník Hložek

10.May » iDNES.cz
O svém vztahu k městu v seriálu Ostravské stopy vypráví básník Ondřej Hložek. Vzpomíná na folklorní lásky, sportovní čichové vjemy, už zaniklé hospůdky nebo literární kolegy.

Ještě se jim mohou hodit. 7 hráčů Slavie, kteří hostují v jiných klubech Fortuna ligy

29.April » SportRevue.cz
Předvídat budoucnost fotbalových soutěží je jako věštění z křišťálové koule. Jedno je ale jisté – bude se šetřit, což platí taky pro Slavii.

Práce na novém kostelíku v Gutech začnou v květnu, první mše v příštím roce

28.April » iDNES.cz
Stavební úřad v Třinci povolil stavbu nového kostelíku v Gutech. Práce mají začít v květnu. Původní památku zničil úmyslně založený požár před necelými třemi lety.

Na farmářských trzích v Opavě stály fronty, za chvíli bylo vyprodáno

23.April » iRegiony Impuls
Na opavském Dolním náměstí ve středu odstartovaly farmářské trhy. Nabídly především sazenice a pestrou škálu rostlin a květin, ale i masné výrobky, sýry či pečivo. Na nejpoptávanější zboží, jímž byly zahradnické výpěstky, se stály fronty.

Klenoty z Bazalů. Toto je 7 nejdražších hráčů Baníku Ostrava všech dob

22.April » SportRevue.cz
Není to tak dávno, co si Baník Ostrava prošel těžkým obdobím. Z toho nejhoršího je ale, zdá se, venku, a zase pracuje na tom, aby se vrátil mezi tuzemskou elitu. Bude z toho těžit celý český fotbal.
Zdeněk Škarvada - Generál ve výslužbě

Tato informační stránka o Alexandr Satinský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Satinský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes