15
new stories - click to show

Alexandr Satinský

Related to

Beru to jako chybu, komentuje karvinský zastupitel počínání primátora Wolfa. Sám má stejný problém

27.September » Forum24
Člověk by měl nahlásit, že je ve střetu zájmů, a zdržet se hlasování, řekl deníku FORUM 24 karvinský zastupitel Lukáš Heczko (SOCDEM). Komentoval tak počínání stranického kolegy a primátora Karviné Jana Wolfa, který podle záznamů z jednání zastupite…

Krnov zásadně mění odpadový systém, lidé teď budou muset víc třídit

26.September » iDNES.cz
Radikální změnu v nakládání s odpadem zavádí Krnov. Sníží počet svozů komunálního odpadu, místo jednou za týden jej budou popeláři vyvážet jednou za čtrnáct dní. Lidé, kterým kvůli tomu jejich popelnice nestačí, si mohou říct o další. Avšak jen na t…

Ostrava propojuje městské cyklostezky, přibude 15 kilometrů nových tras

23.September » iRegiony Impuls
Ostrava buduje dalších 15,5 kilometru cyklostezek napříč městem. „Nové úseky propojí již vybudované trasy tak, aby se lidé na kolech pohodlně dostali z jedné části města do druhé, a to pokud možno mimo cesty pro auta,“ uvedl náměstek primátora Břeti…

Šílený střelec v nemocnici. Fotka ukrytých zdravotnic ukázala děs v Ostravě

20.September » iDNES.cz
Skutečnost byla horší než nejhorší sen. Před čtyřmi roky zastřelil dvaačtyřicetiletý Ctirad Vitásek sedm pacientů Fakultní nemocnice v Ostravě. Při policejní akci vznikl snímek čtyř zdravotnic, které se schovaly za zaparkovanými vozy. Příběh děsivé …

KVÍZ: Rekordy, třinecká jízda a díry v ledu. Co víte o minulé extraligové sezoně?

14.September » iDNES.cz
Čtrnáct týmů vyrazilo do boje. A nakonec se znovu radoval Třinec. Tentokrát už počtvrté v řadě. Minulá sezona hokejové extraligy přinesla řadu kuriozit a zajímavých momentů, padly i některé rekordy. Jak si ji pamatujete? Prověřte své znalosti v kvíz…

Zapadává to do sebe, věří ve Vítkovicích. Chtějí bojovat o finále

13.September » iDNES.cz
Znovu se posunout výš. Minulou sezonu měli vítkovičtí hokejisté v plánu extraligové semifinále, což splnili a navíc byli blízko postupu do boje o titul, v nastávající sezoně míří ostravský klub znovu vysoko.

Skočila pro tonoucí kamarádku, sama neuměla plavat. Nakonec obě zemřely

7.September » Lidovky.cz
Po více než dvou týdnech zemřela v ostravské nemocnici devatenáctiletá dívka, která se topila na koupališti v Porubě. Její kamarádka zemřela už dříve. Dívky měly být z ciziny a ani jedna neuměla plavat.

Skočila pro tonoucí kamarádku, ale sama neuměla plavat. Nakonec obě zemřely

7.September » iDNES.cz
Po více než dvou týdnech zemřela v ostravské nemocnici devatenáctiletá dívka, které se topila na koupališti v Porubě. Její kamarádka zemřela už dříve.

Opavská aula nese jméno prvního rektora, Černohorský nedávno oslavil sto let

5.September » iDNES.cz
Životní cestu svého prvního rektora Martina Černohorského včera symbolicky uctila Slezská univerzita slavnostním aktem - pojmenování opavské univerzitní auly jeho jménem.

Ostravské stopy: Setkání s Marceauem bylo životním zážitkem, říká Polzerová

3.September » iDNES.cz
V seriálu MF DNES a iDNES.cz Ostravské stopy vzpomíná známá pedagožka Eva Polzerová, a to zejména na soubor Ostravská pantomima, kam přišla v roce 1964. Pominout nemohla ani legendárního francouzského mima Marcela Marceaua.

ONLINE: Ostrava - Mladá Boleslav, dobře naladění domácí očekávají další výhru

2.September » iDNES.cz
V lize se zvedají, dařilo se jim i v domácím poháru. Fotbalisté Baníku Ostrava chtějí navázat na dvě soutěžní vítězství v řadě, v sedmém ligovém kole hostí Mladou Boleslav. Utkání sledujte v podrobné online reportáži od 18 hodin.

Fleišman nemá v sestavě Baníku místo, z Ostravy bude hostovat v Karviné

30.August » iDNES.cz
Zkušený fotbalový obránce Jiří Fleišman se stal posilou Karviné. Osmatřicetiletého levého beka do týmu nováčka nejvyšší soutěže uvolnila Ostrava na hostování do konce sezony. Oba kluby o tom informovaly na svých webech.
Zdeněk Škarvada - Generál ve výslužbě

Tato informační stránka o Alexandr Satinský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Satinský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes