15
new stories - click to show

Petr Vícha Politik za ČSSD

Related to

Bohumín bude znovu půjčovat lodě. Provoz půjčovny zastavil kvůli popadaným stromům

11:43 » ČRo Ostrava
Bohumín od tohoto víkendu obnovuje půjčovnu lodí u Odry. Kvůli popadaným stromům v řece byl provoz před dvěma týdny zastaven.

VIDEO: V Žužići pri Tinjane v Chorvátsku vzniklo tornádo

2.August » Pluska.sk
Chorvátskom sa, podobne ako viacerými krajinami uplynulý týždeň, prehnali masívne búrky sprevádzané silným vetrom, ktoré páchali škody v oblastiach Sisaku, Gliny či Petrinji. Víchor strhával strechy a vyvracal stromy.

Ing. Petr Vícha

Jedenáct moderních bytů rozšíří ještě letos nabídku nájemního bydlení v Bohumíně. Město právě dokončuje komplexní rekonstrukci dvou bývalých domů s pečovatelskou službou ve Slezské ulici.

Bohumín po koronavirové pauze obnoví setkání s lidmi z městských částí

26.July » Bohumín
Tradiční besedy s obyvateli městských částí plánuje po koronavirové pauze obnovit vedení Bohumína. S veřejností probere největší investice posledních dvou let, zaznamená si nápady na inovace a vyslechne problémy, které lidi trápí. Setkání se uskut...

Hasiči z Kopytova pomáhali na jižní Moravě. Teď tam Bohumín posílá i peníze

Sto tisíc korun poskytne Bohumín obcím na jižní Moravě, které na konci června zničilo tornádo. Každá z nich obdrží 20 tisíc korun. Finanční pomoc schválila v pondělí 19. července Rada města.

Bohumín poskytne sto tisíc korun obcím postiženým tornádem

19.July » Bohumín
Sto tisíc korun poskytne Bohumín obcím na jižní Moravě, které na konci června zničilo tornádo. Každá z nich obdrží dvacet tisíc korun. Finanční pomoc schválila v pondělí 19. července Rada města. Peníze poputují konkrétně do Lužic, Mikulčic, Moravs...

Nejsou lidi a ti zbývající se nedají použít. Hamáčkova partaj se noří do politického i personálního marastu

16.July » Forum24
Klíčovým faktorem úspěchu každé politické strany či hnutí jsou osobnosti, které ji zastupují navenek. Na úpadek České strany sociálně demokratické a její nepříliš dobré volební vyhlídky se tak lze dívat v souvislosti s personální krizí této naší n...

Největší zrada stavebního zákona. Proč nebude fungovat?

14.July » Seznam Zprávy
Poslanci ANO, SPD a KSČM přehlasovali senátní veto a poslali novelu stavebního zákona k prezidentskému podpisu. Jenže naplnění zákona se může zadrhnout na řadě věcí – a především na chystaném superúřadu.

Ing. Petr Vícha

Projev na 111. schůzi Poslanecké sněmovny dne 13. 7. 2021 k návrhu stavebního zákona, zamítnutého Senátem

Sjezd ČSSD: Stranu do voleb povede Hamáček. Opozice vyklidila pole

Delegáti sjezdu znovu zvolili předsedou sociální demokracie Jana Hamáčka. Opozice se stáhla a místa ve vedení přenechala jeho spojencům. Konflikt o další směřování strany se odkládá na dobu po volbách.

Senátoři zamítli stavební zákon, vadí jim hlavně přesun úřadů pod stát

1.July » Tretiruka.cz
Senát dnes jednomyslně zamítl návrh nového stavebního zákona. Senátorům na něm vadil hlavně přesun stavebních úřadů pod stát a centralizace stavební správy pod Nejvyšším stavebním úřadem. Obávali se také, že v případě schválení této změny se zpoma...
Hana Doupovcová - politik - ČSSD
Dagmar Terelmešová - politik - ČSSD
Adolf Jílek - politik - TOP09
Antonín Maštalíř - Politik za ČSSD
Karel Korytář - politik - ČSSD
Otakar Veřovský - politik - ČSSD
Petr Guziana - Český lékař a politik
Miroslav Škaloud - politik - ODS
Václav Koukal - politik

Tato informační stránka o Petr Vícha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Vícha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes