15
new stories - click to show

Miroslav Hajdušík

Related to

I v Karviné se mohou lidé oddlužit díky Milostivému létu

27.November » TV Polar
Dlužníci mají šanci vyřešit své dluhy díky „milostivému létu“. Jedná se o jednorázovou a časově omezenou nabídku.

Matrikářky předávají v Karviné rodné listy novorozenců maminkám už v porodnici

9.November » TV Polar
Karviná ve spolupráci s Nemocnicí s poliklinikou v Karviné-Ráji nabízí v porodnici novou službu. Po porodu nemusí maminky chodit vyřizovat rodný list dítěte na úřad, ale dostanou ho přímo v porodnici.

Komunisté zažili na Karvinsku šok. „Ale nevzdáme se,“ vzkazují lidem

Počítali, že i po letošních volbách zasednou ve sněmovně, jenže se přepočítali. KSČM získala na Karvinsku, v obvykle silném komunistickém regionu, 4,55 procenta, tedy po dlouhé době pod pět procent, a v celé republice to udělalo jen 3,6 procenta. ...

O odklonu dopravy přes Louky se nyní neuvažuje, říká Miroslav Hajdušík

/ROZHOVOR/ Torzo kdysi samostatné obce Louky nad Olší po radikální likvidaci kvůli těžbě uhlí v polovině 80. let žije svým životem. Už dlouhé roky pod křídly Karviné, jako její městská část. Žádná sláva to ale není. Loni zavřel obchod, nefunguje p...

V Karviné proběhla inventarizace dřevin, je potřebná ke Koncepci zeleně

10.April » TV Polar
Město Karviná připravuje novou kompletní koncepci zeleně. Pro její zpracování bylo nutné provést inventarizaci a analýzu všech dřevin na území města a také vyzvalo obyvatele města k vyplnění dotazníku.

Do Karviné-Louk zajíždí pojízdná prodejna. Zastavuje na čtyřech místech

6.April » TV Polar
Do Karviné-Louk začala zajíždět pojízdná prodejna potravin. Hlavním důvodem bylo skončení provozu kamenné prodejny. Město se dohodlo s prodejcem z Polska, který do Louk dojíždí třikrát týdně a zastavuje na několika místech.

Do Karviné-Louk zajíždí pojízdná prodejna. Prodejce je z Polska

1.April » TV Polar
Do Karviné-Louk začala zajíždět pojízdná prodejna potravin. Hlavním důvodem bylo skončení provozu kamenné prodejny. Město se dohodlo s prodejcem z Polska, který do Louk dojíždí třikrát týdně a zastavuje na několika místech.

Život v okrajové části Karviné ochromila těžba, která vůbec nezačala

28.March » iRegiony Impuls
Deset let paralyzují těžební plány OKD život v okrajové části Karviné. Po dekádě plné nejistoty padlo rozhodnutí, že tamní zásoby uhlí zůstanou pod zemí. Staré Město rozkládající se v blízkosti průmyslové zóny mezitím přišlo o obchod, hospodu, klu...

Karviná nesouhlasí s těžbou v dalších porubech, dohoda s OKD už vypršela

9.February » iRegiony Impuls
Karvinští radní na svém minulém zasedání vydali nesouhlasné stanovisko k hornické činnosti ve čtyřech porubech, které chtěl vytěžit Důl ČSM. Vedení města to zdůvodňuje absencí nové dohody s OKD o ochraně nemovitostí a zájmů Karviné.

Kde v Evropě nejvíc zabíjí znečištěný vzduch? V nejhorší desítce jsou tři česká města

27.January » Lidovky.cz
V desítce nejhorších měst v Evropě podle stavu ovzduší a jeho dopadu na lidské zdraví skončila hned tři česká města a všechny najdeme v Moravskoslezském kraji. Jde o Karvinou, Ostravu a Havířov. Nejlépe dopadly České Budějovice. Uvádí to rozsáhlá ...
Nad Barborou - Průmyslová zóna v Karviné

Tato informační stránka o Miroslav Hajdušík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Hajdušík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes