15
new stories - click to show

Gabriela Gödelová

Related to

Ostrava chce prodat pozemek s poškozeným Památníkem budování socialismu na Plzeňské ulici

28.May » TV Polar
10 000 metrů čtverečních nevyužívaného pozemku chce město Ostrava nabídnout investorovi. Jde o pozemek u křižovatky ulic Plzeňská a Horní, kterému dominuje poškozený Památník budování socialismu. Minimální prodejní cena by měla být 1 500 korun za ...

V Ostravě se otevřel opravený podchod za 23 milionů. Hlídají ho kamery

14.May » ČT24
V nejlidnatějším ostravském obvodu Jih se v pátek po kompletní rekonstrukci otevřel 45 metrů dlouhý a šest metrů široký podchod pod Horní ulicí v části Hrabůvka. Jeho oprava stála 23 milionů korun a navázala na nedávno vybudované Náměstí Ostrava-J...

Výbuch varny "pika" v Ostravě vyhnal lidi z domu. Vrátí se tam možná tak za rok

Viktorka sice už od maminky Světlany ví, že „byteček zapálil škaredý pán“, ale neustále se vyptává, kdy se může vrátit. To ovšem netuší ani statik, natož firma chystající se opravovat.

Na Jihu Ostravy chystají hromadné očkování psů proti vzteklině. Uskuteční se v červnu

27.April » TV Polar
Na Jihu Ostravy začne hromadné očkování psů proti vzteklině. Jde o preventivní opatření proti zavlečení této nebezpečné nákazy na území obvodu. Očkovat se bude na třech místech obvodu od června.

Dva měsíce od výbuchu v Ostravě, lidé stále nejsou doma. Možná za rok

Viktorka sice už od maminky Světlany ví, že „byteček zapálil škaredý pán“, ale neustále se vyptává, kdy se může vrátit. To ovšem netuší ani statik, natož firma chystající se opravovat.

Náměstí Ostrava-Jih vévodí velikonoční zajíc a rozkvetlé zlatice. Ozdoby na ně vyrobily děti

30.March » TV Polar
Náměstí Ostrava-Jih se obléklo do velikonočního. Radost lidem dělá nejen 3D velikonoční zajíc v nadživotní velikosti, ale také květináče se zlatým deštěm, na které vyrobily velikonoční ozdoby děti mateřských škol.

Na Moravě pomalovali obří kraslice, některé jsou vysoké jako člověk

23.March » tn.cz
Velikonoce jsou za dveřmi, a i když letos budou bez klasické pomlázky, snaží se radnice na řadě míst alespoň o pořádnou velikonoční výzdobu. Na Moravě a ve Slezsku vsadili na velikost. Ulice zdobí několikametrový zajíc nebo obří kraslice

Velikonoce v Ostravě-Jihu zpestří 3D zajíci a fotosoutěž

16.March » TV Polar
Ani letos bohužel nebude možné uspořádat tradiční velikonoční trhy. Neumožní to vládní opatření spojená s pandemií koronaviru, která se zcela jistě do Velikonoc nerozvolní. Města a obce tak mají v záloze náhradní řešení. V Ostravě-Jihu bude oproti...

Sbírka má pomoci rodinám z domu, který v Ostravě poškodil výbuch

5.March » Seznam Zprávy
Radnice městského obvodu Ostrava-Jih vyhlásila sbírku na pomoc obyvatelům domu, který minulý týden poškodil výbuch a požár varny pervitinu. Exploze narušila statiku budovy.

Nejlidnatější ostravský obvod Jih nabídne investorům tři pozemky

2.March » Seznam Zprávy
Nejlidnatější ostravský obvod Jih připravuje prodej tří pozemků. Investorům chce nabídnout například nevyužívanou plochu v Plzeňské ulici proti radnici.

Naučné tabule v Bělském lese někdo posprejoval hákovými kříži. Radost zkazil i dětem

23.February » TV Polar
Bělský les je oblíbeným místem vandalů. Ve srovnání s ostatními ostravskými lesoparky právě tady řádí nejčastěji. Aktuálně poničili naučné tabule, které posprejovali nacistickými znaky a musí se komplet vyměnit.

V Ostravě-Jihu pomáhají seniorům, kteří se chtějí nechat očkovat proti koronaviru

19.January » TV Polar
Radnice společně s příspěvkovou organizací Kultura-Jih pomáhá seniorům starším 80 let s registrací do očkovacího systému. Obracet se mohou hned na dvě telefonní linky a to v pracovní dny v čase od 8 do 15 hodin.

Tato informační stránka o Gabriela Gödelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gabriela Gödelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes