15
new stories - click to show

Jana Pondělíčková

Related to

Brňané přivítají nový rok videomappingem

1.September » Brněnská Drbna
Zatímco v Praze budou letos oslavy nového roku bez videomappingu a ohňostroje, v Brně se lidé mohou těšit na videomapping. Informaci potvrdila Kateřina Gardoňová z tiskového střediska brněnského magistrátu.

Z mateřské školy v Ostravě-Antošovicích bude dům pro seniory

13.August » ČRo Ostrava
Dělníci budovu zvýší o celé patro. S pracemi začnou už příští týden. Stavba domova přijde na více než 70 milionů korun.

V Antošovicích postaví nový domov pro seniory

Nejpozději na jaře roku 2022 by měl v Antošovicích stát nový domov pro seniory. Stavba by měla začít příští týden.

Podzemní voda si vynutila opravu ústředního hřbitova ve Slezské Ostravě

27.April » Vodarenstvi.cz
Na vině je podzemní voda. Propadalo se kvůli ní centrální schodiště. Dělníci ho již vybourali a do srpna ho včetně chodníkové rampy a osvětlení zrekonstruují. Informoval o tom Český rozhlas. Podle mluvčí městského obvodu Jany Pondělíčkové probíhaj...

Dušičková záhada: V ostravském parku se objevily dětské náhrobky! Nikdo netuší, kde se vzaly

2.November » Blesk.cz
Z dálky vypadaly jako suť. Pak si Lukáš Bonček (31) všiml na jednom z kamenů fotografie zamračeného chlapce. Zaskočený Ostravan objevil zapomenuté dětské náhrobky!

Záhada dušičkové Ostravy: objev starých náhrobků v okolí Trojického údolí

/FOTOGALERIE/ V dušičkovém čase řeší Ostravané nález pozůstatků hřbitova na kopci v Těšínské ulici ve Slezské Ostravě. Přímo vedle někdejší šachty Trojice leží i pomníky malých chlapců.

Kolaudace kontejnerů, která trvá už půl roku, zlobí Fifejdy

/FOTOGALERIE/ V rámci regenerace sídliště Fifejdy 2 vznikly v Lechowiczově ulici podzemní kontejnery na tříděný odpad. Počátkem září byly zprovozněny, pár dní nato zabezpečeny a nyní už půl roku čekají na kolaudaci. Lidé netřídí.

Města budou možná špinavější a dlouhodobě nezaměstnaní už jim nepomohou

Je nízká nezaměstnanost, a městům to paradoxně přináší i komplikace. Úřad práce už neposkytuje tolik peněz a lidí, těm současným v únoru končí smlouvy a čeká se, jak se stát dále zachová. Města pak možná budou muset sahat daleko hlouběji do svých ...

Přednádraží končí jako ostuda Ostravy. Rodáci se scházejí dodnes

FOTOGALERIE/ Bagry demoliční firmy udělaly tečku za existencí domů v lokalitě Přednádraží v Přívoze, jež po totálním vybydlení posledních pět roků „strašily“ prázdné a ohrožovaly okolí. Pro rodáky z Vorbahnhofu tím zmizely připomínky mládí.

Města budou možná špinavější a dlouhodobě nezaměstnaní už jim nepomohou

Je nízká nezaměstnanost, a městům to paradoxně přináší i komplikace. Úřad práce už neposkytuje tolik peněz a lidí, těm současným v únoru končí smlouvy a čeká se, jak se stát dále zachová. Města pak možná budou muset sahat daleko hlouběji do svých ...

Jak radnice v Ostravě zvládají zimu? Chodníky na Jihu jsou děs!

FOTOGALERIE/ Minulý týden se do Ostravy vrátila pravá zima a s ní i desítky centimetrů sněhu na cestách a chodnících. Právě jejich údržba spoustě lidí leží v žaludku.

Tato informační stránka o Jana Pondělíčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Pondělíčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes