Alexandr Dadam

Related to

První foto! Radnice v Rýmařově je po výbuchu černá jako uhel: Podezřelý je na psychiatrii

11.April » Blesk.cz
O muže, který odpálil v úterý odpoledne bombu na radnici v Rýmařově, se právě starají psychiatři! Zda bude vůbec trestně stíhán, teď záleží právě na nich. Úředníci celý čtvrtek livkidovali následky výbuchu a radnici by chtěli v pátek otevřít.

Muž, který útočil výbušninou na radnici v Rýmařově, je na psychiatrii

11.April » Echo24.cz
Úterní útok výbušninou na radnici v Rýmařově na Bruntálsku byl činem jednotlivce. Zatím není nikdo trestně stíhán, muž podezřelý z činu je v péči lékařů psychiatrie. ČTK to dnes řekl dozorující státní zástupce Alexandr Dadam. Radnice zůstává uzavř...

Muž podezřelý z bombového útoku v Rýmařově skončil na psychiatrii

Podezřelého muže, kterého policie zatkla bezprostředně po výbuchu v přízemí rýmařovské radnice, již není v režimu zadržení, ale hospitalizace.

Výbuch na radnici v Rýmařově: Podezřelý skončil na psychiatrii!

11.April » Blesk.cz
O muže, který odpálil v úterý odpoledne bombu na radnici v Rýmařově, se právě starají psychiatři! Zda bude vůbec trestně stíhán, teď záleží právě na nich.

Muž, který útočil na radnici v Rýmařově, je na psychiatrii

11.April » Týden.cz
Útok na radnici v Rýmařově byl činem jednotlivce. Zatím není nikdo trestně stíhán, podezřelý je v péči lékařů psychiatrie.

Státní zástupce: Útok na radnici v Rýmařově provedl jeden člověk, podezřelý je v péči psychiatrů

11.April » iROZHLAS
V úterý odpoledne otřásl radnicí v Rýmařově výbuch. Exploze mírně poškodila budovu. Nikdo nebyl zraněn, i když v budově bylo několik lidí. Útok byl podle dozorujícího státního zástupce Alexandra Dadama činem jednotlivce. Zatím není nikdo trestně s...

Muž podezřelý z útoku na radnici v Rýmařově je v péči psychiatrů

11.April » Rádio Praha
Podezřelý z útoku na radnici v Rýmařově na Bruntálsku je v péči psychiatrů. Potvrdil to státní zástupce Alexandr Dadam s tím, že útok výbušninou byl činem jednotlivce. Dodal, že zatím není jasné, jestli bude zahájeno trestní stíhání kvůli zdravotn...

Útok v Rýmařově: Čin jednotlivce, který skončil na psychiatrii!

11.April » stars24.cz
Úterní útok výbušninou na radnici v Rýmařově na Bruntálsku byl činem jednotlivce. Zatím není nikdo trestně stíhán, muž podezřelý z činu je v péči lékařů psychiatrie. ČTK to dnes řekl dozorující státní zástupce Alexandr Dadam.

Muž, který útočil na radnici v Rýmařově, je na psychiatrii

11.April » Deník.cz
Útok na radnici v Rýmařově byl činem jednotlivce. Zatím není nikdo trestně stíhán, podezřelý je v péči lékařů psychiatrie. ČTK to řekl dozorující státní zástupce Alexandr Dadam.

Muž, který měl utočit výbušninou na radnici v Rýmařově, je na psychiatrii

11.April » Lidovky.cz
Úterní útok výbušninou na radnici v Rýmařově na Bruntálsku byl činem jednotlivce. Zatím není nikdo trestně stíhán, muž podezřelý z činu je v péči lékařů psychiatrie. ČTK to dnes řekl dozorující státní zástupce Alexandr Dadam. Další články k tématu...

Bombový útočník z Rýmařova je na psychiatrii, obviněn zatím není

11.April » EuroZprávy.cz
Útok na radnici v Rýmařově byl činem jednotlivce. Zatím není nikdo trestně stíhán, podezřelý je v péči lékařů psychiatrie.
Otakar Veřovský - politik - ČSSD

Tato informační stránka o Alexandr Dadam zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Dadam" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes