15
new stories - click to show

Luboš Pašek

Related to

Obrazem: Pitr, Řebíček, Dvořák. Podívejte se, kdo zavítal na golfový turnaj odsouzeného Janouška

6.May » Deník N
Odsouzený lobbista Roman Janoušek se v minulosti snažil přesvědčit soud, že má vážné zdravotní problémy a nemůže si odpykat trest za autonehodu, od které ujel. Do soudní síně chodil v helmě či s berlemi. Když ale prvního května pořádal na Karlštejně…

Janoušek u soudu požaduje další peníze kvůli stíhání v kauze Chambon

22.April » ČT24
Obvodní soud pro Prahu 2 se v pondělí začal zabývat sporem lobbisty Romana Janouška se státem o odškodnění kvůli stíhání v kauze úhrad pro společnost Chambon. Janoušek požadoval zhruba 155 milionů korun jako náhradu škody za ušlý zisk či za peníze v…

Odškodné pro Janouška, Rittiga a spol. přišlo na 7,6 milionu. A není konec

19.March » Seznam Zprávy
Ministerstvo spravedlnosti předložilo přehled odškodnění za případy související s razií na Úřadu vlády v roce 2013. V grafice uvnitř textu najdete jména expolitiků, ale i politických podnikatelů Romana Janouška či Ivo Rittiga.

Nečas a Boček se dovolali v kauze trafik. Případ přezkoumá Nejvyšší soud

8.March » Seznam Zprávy
Expremiér Petr Nečas a bývalý náměstek ministra zemědělství Roman Boček dostali kvůli kauze trafik podmíněné i peněžité tresty. Nyní podali dovolání a případ přezkoumá Nejvyšší soud.

Expremiér Nečas neuspěl s dovoláním k Nejvyššímu soudu

19.February » Seznam Zprávy
Nejvyšší soud odmítl Nečasovo dovolání v kauze zneužití Vojenského zpravodajství, kdy ve prospěch své manželky podal křivou výpověď.

Po Janouškovi dostal odškodné i majitel zlata ze Šlachtovy razie

15.February » Seznam Zprávy
V roce 2013 zajistila policie podnikateli Luboši Paškovi během zásahu na Úřady vlády asi 26 kilogramů zlata a 25 milionů v hotovosti. Pak ho obvinila, ale soud ho po šesti letech zprostil obžaloby. Teď mu stát přiznal odškodnění.

Ministerstvo přiznalo, kolik zaplatilo Janouškovi za stíhání

20.December » Seznam Zprávy
V kauze kolem laboratoří Chambon byl Roman Janoušek více než sedm let obviněn. Policie zadržovala také jeho zlaté cihly a hotovost. Nakonec byl zproštěn obžaloby a teď dostal část odškodnění.

Proč odsoudili Nečasovy? „Makám, aby svět zůstal náš,“ slyšel soud z nahrávky

20.December » Seznam Zprávy
Obvodní soud dopsal rozsudek nad expremiérem Petrem Nečasem a jeho manželkou Janou. Proti podmíněnému trestu se Nečas odvolal a jeho případ bude ve středu řešit pražský Městský soud. Jana Nečasová odvolání nepodala.

Obvinili mocného žalobce, soud ho pustil. Stát teď zaplatí přes tři miliony

17.October » Seznam Zprávy
První milionové odškodné dostal za to, že byl trestně stíhán, ale u soudu mu nic neprokázali. Druhé teď někdejší státní zástupce Libor Grygárek inkasuje jako náhradu, neboť podle soudu nemohl kvůli obvinění pracovat jako advokát.

Nevinen, rozhodl soud. A karta se po deseti letech obrátila

Podnikatel Roman Janoušek byl pravomocně zproštěn obžaloby a nyní požaduje od státu omluvu a odškodnění přes 155 milionů Kč kvůli kauze týkající se laboratoře Chambon. Kauza se táhla nebývale dlouho, takřka deset let.

Janoušek chce po státu odškodnění 155 milionů. Policie mu deset let zadržovala majetek

16.June » iROZHLAS
Lobbista a podnikatel Roman Janoušek chce od státu omluvu a odškodnění přes 155 milionů Kč kvůli kauze kolem laboratoře Chambon, ve které byl pravomocně zproštěn obžaloby. Píše to server Seznam Zprávy. Kvůli kauze mu policie zhruba deset let zadržov…

Omluvu a odškodnění. Janoušek chce od státu 155 milionů kvůli kauze, ve které byl zproštěn obžaloby

16.June » iHNED.cz
Lobbista a podnikatel Roman Janoušek chce od státu omluvu a odškodnění přes 155 milionů korun kvůli kauze kolem laboratoře Chambon, ve které byl pravomocně zproštěn obžaloby. Píše to server Seznam Zprávy. Kvůli kauze mu policie zhruba deset let...

Tato informační stránka o Luboš Pašek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luboš Pašek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes