15
new stories - click to show

Dita Círová

Related to

V Krnově se prodlužuje rozsáhlá oprava divadla

13.September » ČRo Ostrava
Opravy krnovského divadla se protáhnou. Práce za skoro 26 milionů korun tam začaly minulý rok na podzim. Divadlo po opravách bude mít novou vzduchotechniku i nové hlediště.

Opravené nádraží ve Cvilíně bude zase sloužit cestujícím

16.August » Eulog.cz
Opravená nádražní budova v krnovské části Cvilín bude zanedlouho opět sloužit cestujícím. Práce jsou před dokončením. Celkem rekonstrukce vyšla na 19 milionů korun. ČTK to řekla mluvčí krnovské radnice Dita Círová.

Z bývalých škol, radnice i kanceláří vznikají byty pro mladé i seniory

6.August » iRegiony Impuls
Řada bytů v Moravskoslezském kraji je volná, ale chybí vhodné a cenově dostupné bydlení pro seniory či mladé lidi. Nové teď vznikají z nebytových prostor. Je o ně velký zájem.

Kůrovcová kalamita na Bruntálsku skončila, vrcholí masivní výsadba stromků

29.July » iDNES.cz
Těžba dřeva se na Bruntálsku vrací k normálu. Kůrovcová kalamita skončila. Lesní správci mají první statistiky, kolik dřeva kvůli ní vzalo za své. V oblasti zároveň padají rekordy ve výsadbě stromků, která právě vrcholí.

Cenné louky bývalé vojenské střelnice Krnově budou spásat koně a pratuři

21.July » Zemědělec
Cenné louky bývalé vojenské střelnice v Krnově-Chomýži budou spásat koně a pratuři. Město si pětihlavé stádo zapůjčí. Do obnovy území o rozloze téměř čtyři hektary, kde se vyskytují vzácné druhy rostlin i živočichů, chce navíc investovat osm milio...

Cenné louky bývalé vojenské střelnice Krnově budou spásat koně a pratuři

21.July » Ekolist
Cenné louky bývalé vojenské střelnice v Krnově-Chomýži budou spásat koně a pratuři. Město si pětihlavé stádo zapůjčí. Do obnovy území o rozloze téměř čtyři hektary, kde se vyskytují vzácné druhy rostlin i živočichů, chce navíc investovat osm milio...

Bouřka řádila v Krnově. Psi vyděšení blesky vběhli do kavárny a do restaurace

Chovatelé psů nebo koček vědí, jaký stres zvířata zažívají během bouřky. Pes, který pod vlivem hromů a blesků zpanikaří, se často ve strachu dá na útěk, zapomene na všechny povely i výcvik. Přesvědčili se o tom v sobotu 17. července večer návštěvn...

Symbol krnovské železnice je zpět, parní lokomotiva se vrátí k nádraží

22.June » iDNES.cz
Dvaačtyřicet let stála na podstavci u vlakového nádraží, pak na sedm let zmizela. Teď je zpátky. Do Krnova se vrátila parní lokomotiva, jež byla symbolem tamní železniční stanice. V depu Krnovských opraven a strojíren čeká na obnovu, příští rok op...

V Krnově letos přibudou záhony s trvalkami i louky

31.May » ČRo Ostrava
Více zelených ploch se letos objeví v Krnově. Nejen v centru přibudou nové louky, které budou lépe zadržovat vláhu.

Krnovská radnice podpoří darem 15 tisíc korun další skupinu podnikatelů

19.April » Seznam Zprávy
Pomoc se bude týkat i těch podnikatelů, kteří ve městě nemají sídlo, ale jen provozovnu. Dosud o finanční pomoc v době omezení souvisejících s epidemií koronaviru žádat nemohli.

Stavba západního obchvatu Krnova by měla začít v roce 2027

13.April » Seznam Zprávy
Stavba západního obchvatu Krnova na Bruntálsku za 1,2 miliardy korun měla začít v roce 2027. Radnice už má k dispozici dokumentaci pro vydání územního rozhodnutí.

Tato informační stránka o Dita Círová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dita Círová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes