15
new stories - click to show

Ivana Gračková

Related to

Lanex vyvinul nový typ lana pro zavádění vodičů vysokého napětí

8.December » ČeskéNoviny.cz
Bolatice (Opavsko) - Společnost Lanex z Bolatic na Opavsku, která je předním výrobcem lan a produktů z technického textilu, vyvinula nový typ vysokopevnostního textilního lana určeného...

Sanatoria Klimkovice zastavila příjem nových klientů

19.November » Novojičínský deník
Sanatoria Klimkovice ve čtvrtek 19. listopadu zastavila příjem nových klientů. Definitivně se uzavřou 16. prosince. Pro pracovníky lázní, zejména stravovacího provozu, to bude po mnoha letech poprvé, co budou mít o Vánocích a na konci roku volno.

Nemocnice se plní nakaženými, kraj chce pomoc lázní i domovů pro seniory

27.October » iDNES.cz
Běžně je v Moravskoslezském kraji k dispozici okolo 150 infekčních lůžek ve třech nemocnicích, v Ostravě, Opavě a Havířově. Ale nyní už pacienti s nakažlivým onemocněním covid-19 leží ve všech větších nemocnicích, které pro ně uvolňují stále další...

Důchoďáky ve velkých potížích. A v ČR přibývá 1600 nakažených seniorů denně

26.October » Blesk.cz
Mezi nakaženými covidem-19 je v posledních dnech průměrně přes 1600 seniorů denně. Celkem jich bylo pozitivně testováno od 1. října více než 25 000. Aktuálně tvoří lidé nad 65 let více než 14 procent nakažených, lidí nad 75 let je asi 6,5 procenta...

Kultura je zakázaná i v lázních, referentka teď hlídá děti zdravotníků

26.October » iDNES.cz
Koronavirová krize připravila klienty Sanatorií Klimkovice o společenské akce a tamní kulturní referentku Miluši Bílskou o obvyklou pracovní náplň. Ale nenudí se. Vrátila se k tomu, co dělala před lety: stará se o děti zdravotníků.

Přispějte nám na testy, volají firmy. Náklady jdou do milionů

25.September » Seznam Zprávy
Testy na covid začínají lézt firmám do peněz. A chtějí, aby jim s náklady pomohl stát. Pojišťovny totiž hradí jen testování, které nařídí hygiena. Zbylé testy by si firmy rády odečetly z daní. Jednají o tom s ministryní financí.

Žalob o odškodnění padlo minimum. Čas se podnikatelům krátí

6.September » Seznam Zprávy
Na jaře to vypadalo, že se značná část podnikatelů a firem pokusí od státu vymáhat náhradu za škody způsobené mimořádnými opatřeními. Reálně je sporů těsně před vypršením zákonné lhůty jen minimum.

Lékaři nechtějí vypisovat žádanky na testy, lázně přicházejí o klienty

21.August » iDNES.cz
Do velkých problémů dostala moravskoslezské lázně opatření hygieniků, která od července nařizují PCR testování přijímaných pacientů na koronavirus. Zatímco u nástupu do nemocnic s tím není problém, v testování lidí mířících do lázní panuje chaos.

Mnozí lidé na Ostravsku kritizují nařízení hygieny, chystá se demonstrace

20.July » iDNES.cz
Nejste bohové, napsal kromě jiného kdosi o víkendu na zem před sídlo Krajské hygienické stanice v Ostravě. Nesouhlasné reakce s pátečním rozhodnutím hygieniků o nových opatřeních a omezeních v Moravskoslezském kraji se ale nešíří jen anonymně.

Mnoho lidí na Ostravsku těžce nese nařízení hygieny, chystá se demonstrace

20.July » iRegiony Impuls
Nejste bohové, napsal kromě jiného kdosi o víkendu na zem před sídlo Krajské hygienické stanice (KHS) v Ostravě. Nesouhlasné reakce s pátečním rozhodnutím hygieniků o nových opatřeních a omezeních v Moravskoslezském kraji se ale nešíří jen anonymn...

Sanatoria Klimkovice začnou testovat klienty. Příští týden jich má přijet 200

V návaznosti na páteční zpřísnění hygienických opatření proti šíření koronaviru, která se stala okamžitě platná pro celý Moravskoslezský kraj, musela i Sanatoria Klimkovice během víkendu vyřešit problém s testováním nové klientely.

Koronavirus ONLINE: Nejvíc nakažených v ČR od začátku epidemie. A Vojtěch to schytal za chaos

19.July » Blesk.cz
Česko hlásí 358 mrtvých, koronavirem se dosud nakazilo 13 855 lidí, vyléčených je 8733 a aktuálně nakažených je pak 4764. Aktuálně tak s nemocí bojuje nejvíc lidí od počátku epidemie. Za sobotu přibylo 113 případů. Na celém světě už zemřelo přes 6...

Tato informační stránka o Ivana Gračková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivana Gračková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes