15
new stories - click to show

Jozef Dejčík

Related to

Ostravská Liberty čelí krizi mimo jiné snižováním platů svých manažerů

15.May » iRegiony Impuls
Po přerušení provozu jedné z vysokých pecí přichází vedení společnosti Liberty Ostrava s dalším úsporným opatřením. Ovlivní i platy zaměstnanců.

Ostravská Liberty čelí krizi mimo jiné snižováním platů svých manažerů

15.May » iDNES.cz
Po přerušení provozu jedné z vysokých pecí přichází vedení společnosti Liberty Ostrava s dalším úsporným opatřením. O ovlivní i platy zaměstnanců.

Lázně bojují o přežití, v Karviné už propustily desítky zaměstnanců

1.April » iDNES.cz
Zpočátku zoufale sháněli roušky, které neměli zdravotníci ani pacienti, ale i další ochranné prostředky včetně dezinfekce. Teď šéfové lázní volají o pomoc. Klienty sice před nákazou ochránili, ale kvůli koronavirové pandemii hrozí všem lázním uzavře…

Konec žebrání. Stát bude platit léčbu dětské mozkové obrny

10.October » iRegiony Impuls
Ohromného úspěchu dosáhli rodiče dětí s postižením mozku z Moravskoslezského kraje. Zatímco teď musí shánět desítky tisíc na intenzivní neurorehabilitaci, od ledna ji budou platit pojišťovny.

Konec žebrání. Stát bude platit léčbu dětské mozkové obrny

10.October » iDNES.cz
Ohromného úspěchu dosáhli rodiče dětí s postižením mozku z Moravskoslezského kraje. Zatímco teď musí shánět desítky tisíc na intenzivní neurorehabilitaci, od ledna ji budou platit pojišťovny. Další články k tématu: Ochrnutému chlapci pomáhá „kosmick…

Tato informační stránka o Jozef Dejčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jozef Dejčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes