Jolana Filipová

Related to

Moravskoslezským firmám se daří získávat obří zakázky

2.March » iRegiony Impuls
Navzdory ochlazování ekonomiky jsou firmy v kraji úspěšné při získávání velkých zakázek i nových trhů. I díky tomu stále hledají nové zaměstnance.

Moravskoslezským firmám se daří získávat obří zakázky

2.March » iDNES.cz
Navzdory ochlazování ekonomiky jsou firmy v kraji úspěšné při získávání velkých zakázek i nových trhů. I díky tomu stále hledají nové zaměstnance. Další články k tématu: Ostravská Vagonka investuje miliardu. Navýší výrobu i počet zaměstnanců Firmy...

Dětské výpravy do nemocnice pokračují také letos

19.January » Regiony 24.cz
Předškoláci z frýdecké mateřské školy na ulici K Hájku přišli do nemocnice zjistit, co je nového na dětském oddělení. Projekt na seznámení dětí s nemocničním prostředím nazvaný Nebojte se nemocnice pokračuje již čtvrtým rokem.

Nemocnice ve Frýdku-Místku má zrekonstruované porodní sály. Tři boxy zlepší soukromí rodiček

18.January » ČT24
Nemocnice ve Frýdku-Místku ve druhé půli ledna po čtyřměsíční přestavbě otevřela zrekonstruované porodní sály. Mají nové uspořádání i vybavení. Náklady se podle mluvčí nemocnice Jolany Filipové vyšplhaly na 9,6 milionu korun. Z vlastního rozpočtu ...

Tato informační stránka o Jolana Filipová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jolana Filipová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes