Tomáš Oborný

Vztahuje se k

Přecházíme na letní čas. Má změna ještě odůvodnění?

O víkendu bude potřeba přeřídit všechna zařízení, která to nedělají automaticky. Co na skokovou změnu času, jež byla svého času zavedena kvůli úsporám na elektřině, říkají energetici a jak ji vnímají lékaři?

Záchranáři našli seniora v potoce. Byl silně podchlazený

21.března » Týden.cz
Sedmašedesátiletého důchodce hledali v noci na úterý a v úterý v horském terénu Beskyd policisté a záchranáři.

Na Opavsku se topilo v bazénu dítě, je v kritickém stavu

14.března » ČeskéNoviny.cz
Ostrava - Moravskoslezští záchranáři v úterý večer více než půl hodiny bojovali o život zhruba rok a půl starého chlapce, který se ve Velkých Hošticích na Opavsku topil v bazénu....

V bazénu se topil roční chlapeček: Srdíčko mu naskočilo po půl hodině, bojuje o život!

14.března » Blesk.cz
K velkému neštěstí došlo ve Velkých Hošticích na Opavsku. V bazénu u rodinného domu se topil rok a půl starý chlapeček! Záchranáři ho resuscitovali, ale jeho stav je kritický.

Chlapec tonul v bazénu u rodinného domu na Opavsku. Stav dítěte zůstává kritický

14.března » Lidovky.cz
Moravskoslezští záchranáři v úterý večer více než půl hodiny bojovali o život zhruba rok a půl starého chlapce, který se ve Velkých Hošticích na Opavsku topil v bazénu. Stav dítěte zůstává kritický. Ve středu o tom informoval mluvčí záchranné služ...

Projížďka skončila tragédií: Cyklista (†68) utonul v řece

6.března » Aha!
Tragicky skončila vyjížďka seniora (†68) na kole v Opavě. Jeho bezvládné tělo vytáhli z vody kolemjdoucí společně s hasiči. Už ale bylo pozdě.

Cyklistovi se v Opavě udělalo špatně: Spadl z kola do řeky a utopil se

5.března » Blesk.cz
Tragédií skončil život sportovce (†68) z Opavy. Muži se při projížďce na kole udělalo nevolno. Při kolapsu nezvládl řízení a spadl na břeh řeky, kde si rozbil hlavu. Nakonec jeho tělo zmizelo pod hladinou ledové vody.

Tragické následky: Chlapec (†10) z hromadné bouračky v Třinci v nemocnici zemřel

16.února » Blesk.cz
Desetiletý chlapec, který byl ve středu vážně zraněn při srážce šesti automobilů v Třinci na Frýdecko-Místecku, zemřel v ostravské fakultní nemocnici. Řekl to její mluvčí Tomáš Oborný. Při nehodě bylo zraněno dalších šest lidí.

Chlapec (†10) se zranil při bouračce v Třinci: Smrt ho dostihla v nemocnici

15.února » Blesk.cz
Desetiletý chlapec, který byl ve středu vážně zraněn při srážce šesti automobilů v Třinci na Frýdecko-Místecku, zemřel v ostravské fakultní nemocnici. Řekl to její mluvčí Tomáš Oborný. Při nehodě bylo zraněno dalších šest lidí.

V nemocnici zemřel chlapec (10), který se zranil při nehodě v Třinci

15.února » tn.cz
V ostravské nemocnici zemřel desetiletý chlapec, který utrpěl vážná zranění při hromadné nehodě na Třinecku. Ve středu dopoledne narazil polský kamion do kolony aut, zranilo se dohromady pět lidí.

V nemocnici zemřel desetiletý chlapec zraněný při hromadné nehodě v Třinci

15.února » Novinky.cz
Desetiletý chlapec, který byl ve středu vážně zraněn při srážce šesti automobilů v Třinci na Frýdecko-Místecku, zemřel v ostravské fakultní nemocnici. Ve čtvrtek to řekl její mluvčí Tomáš Oborný. Při nehodě bylo zraněno dalších šest lidí.

Chybné policejní testy na drogy dělají z nevinných řidičů narkomany

23.ledna » Deník.cz
Orientační testy na drogy, které policisté používají při silničních kontrolách, ukazují požití návykových látek i u řidičů, kteří je neužívají. Motoristé se pak musí několik týdnů domáhat vrácení zadržených řidičských průkazů.

Tato informační stránka o Tomáš Oborný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Oborný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes