15
new stories - click to show

Magda Otáhalová

Related to

Protest lékařů proti přesčasům. Takto vypadá situace na Novojičínsku

27.November » Novojičínský deník
Stovky lékařů v nemocnicích v Moravskoslezském kraji se připojily k hromadnému protestu Sekce mladých lékařů České lékařské komory a zdravotnických odborů. Ani Novojičínsko se tomu nevyhnulo. Jaká je zde situace?

Rozmarné slavnosti Ostravice 2023

29.July » Chytrá Žena
Byl víkend, sobota 24. června, a my se vypravili poprvé na pověstné slavnosti do centra Ostravy, na Rozmarné slavnosti Ostravice. Spolu s námi se na nábřeží řeky do centra Ostravy přišlo pobavit a čas

Ministerstvo zruší některé pohotovosti. Konečný počet určí pojišťovny

7.June » iDNES.cz
Lékařských pohotovostí v Česku ubyde. Ministerstvo zdravotnictví chce převést zodpovědnost za jejich zřizování z krajů na pojišťovny. Pacientům to může přinést komplikace. Někteří by museli jet za akutní lékařskou péčí další desítky kilometrů, jinde…

Zdařilé Zábavné odpoledne v areálu Bílovecké nemocnice a.s.

Bílovecká nemocnice funguje už 125 let. O tom, jak vypadaly oslavy tohoto půlkulatého jubilea, nám napsal pan Josef Zajíc. Za jeho příspěvek mu děkujeme.

Nový přístroj v nemocnici v Bílovci pomáhá hojit jizvy a umí i další věci

Unikátní zdravotnický přístroj Icoone Laser Medical, který je možné využít k hojení jizev, léčbě tkání a také pro tvarování postavy, koupila Bílovecká nemocnice, a.s. na oddělení Rehabilitace.

Nemocnice v Bílovci už povolila návštěvy, ale jen omezeně

Návštěvy na všech odděleních v Bílovecké nemocnici a. s. byly kvůli zhoršující se epidemiologické situaci způsobené nárůstem onemocnění covid-19 zrušené od čtvrtka 29. září. Teď jsou povlené, ale v omezeném režimu.

Nemocnice v Bílovci má nové rentgeny za 5,5 milionu korun

30.May » MedNews
Bílovec (Novojičínsko) 30. května (ČTK) - Nemocnice v Bílovci na Novojičínsku pořídila rentgenové přístroje, které nahradí téměř 20 let staré zařízení. Lékařům rentgeny zhruba za 5,5 milionu korun umožní přesnější diagnostiku a lepší rozlišení. Pro …

Nakažených v MS kraji přibývá, nemocnice na Novojičínsku vyhlašují zákaz návštěv

V Moravskoslezském kraji přibývá počet nemocnic a dalších zařízení, která vyhlašují plošný návštěv. Reagují tak na aktuálně zhoršující se epidemiologickou situaci v kraji.

Nakažených v MS kraji přibývá, nemocnice vyhlašují zákaz návštěv

V Moravskoslezském kraji přibývá počet nemocnic a dalších zařízení, která vyhlašují plošný návštěv. Reagují tak na aktuálně zhoršující se epidemiologickou situaci v kraji.

Nakažených v MS kraji přibývá, nemocnice na Karvinsku vyhlásily zákaz návštěv

V Moravskoslezském kraji přibývá počet nemocnic a dalších zařízení, která vyhlašují plošný návštěv. Reagují tak na aktuálně zhoršující se epidemiologickou situaci v kraji.

Další nemocnice na Novojičínsku začala očkovat - ta bílovecká

Po Nemocnici AGEL Nový Jičín, jejíž zdravotnický personál se mohl nechat naočkovat vakcínou proti koronaviru Covid-19, začalo očkování zdravotnického personálu rovněž v Bílovecké nemocnici.

Zařízení pro seniory i OKD. Nákaza se opět šíří i tam, kde už byla

3.November » iRegiony Impuls
Počet lidí nakažených koronavirem v Moravskoslezském kraji stále roste, denně jich přibývá přes tisíc. Nákaza se šíří téměř všude, nejvíc v zařízeních pro seniory. A vrací se i tam, kde už epidemie byla.
Jiří Martínek - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Magda Otáhalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Magda Otáhalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes