15
new stories - click to show

Karel Siebert

Related to

Slezská nemocnice otevřela další kovidovou jednotku

17.November » TV Polar
Slezská nemocnice navyšuje počet lůžek pro nemocné koronavirem. Poté, co se infekční oddělení zaplnilo nemocnými, vznikla další kovidová jednotka z plicního oddělení. Dohromady má nemocnice k dispozici 70 lůžek.

Očkovací centrum Slezské nemocnice v Opavě se přestěhuje do Obecního domu

19.August » ČRo Ostrava
Na Slezské univerzitě, kam se chodí lidé proti nemoci covid-19 naočkovat nyní, totiž začne od září výuka. Oznámila to mluvčí Slezské nemocnice Monika Kunčarová.

Očkovací centra se musí stěhovat, uvolní místo studentům i sportovcům

19.August » iRegiony Impuls
Několik vakcinačních center v Moravskoslezském kraji čeká už brzy stěhování nebo uzavření. Většina totiž využívá prostory, které začnou opět sloužit studentům, sportovcům, zákazníkům nebo dětem a mládeži. Zdravotníci se musejí například do konce s...

Andrej Babiš poobědval v nemocniční jídelně

1.August » Region Opavsko
OPAVA – Slezská nemocnice v Opavě byla minulý týden dějištěm návštěvy z nejvyšších politických míst. Do zařízení dorazil premiér České republiky Andrej Babiš. Spolu s ředitelem nemocnice Karlem Siebertem a zástupci Moravskoslezského kraje si dal m...

Darujte krev se starosty Hlučínska ve Slezské nemocnici v Opavě

Starostové obcí a měst Hlučínska pravidelně vyzývají své spoluobčany k dárcovství krve. Letos již třináctým rokem probíhá ve dvou termínech na transfúzním oddělení Slezské nemocnice v Opavě tato oblíbená výzva a podpora transfúzního oddělení. Pomo...

Očkovací centrum na kravařském zámku

4.April » Region Opavsko
KRAVAŘE – V prostorách kravařského zámku vzniklo nové očkovací centrum, které bude provozovat Slezská nemocnice v Opavě. Denně zde má být očkováno až dvě stě lidí z Kravař a okolí. Slavnostního otevření se minulé úterý zúčastnili mimo jiné i staro...

Magistrát města Opavy přispěl na nová lůžka ve Slezské nemocnici

14.February » prvnizpravy.cz
Ve Slezské nemocnici v Opavě proběhla v rámci zkvalitňování poskytované péče revitalizace nemocničních lůžek v hodnotě přes 2 milióny korun.

Sedm historických pavilonů Slezské nemocnice v Opavě opět září novotou

25.January » ČRo
Dezolátní stav, velké úniky tepla a vypadávající okna. Tak to vypadalo v historických pavilonech Slezské nemocnice v Opavě. Teď se podařilo velkou část oprav dokončit.

Očkování rovná se jízdenka do normálu, shodují se osobnosti z Opavska

Očkovat či ne? Na jednu z nejaktuálnějších otázek současnosti se Deník ptal na Opavsku čelních představitelů měst a obcí, institucí a dalších známých tváří. Výsledek? Všichni oslovení jsou přesvědčeni: očkovat se určitě necháme.

Očkování na Novojičínsku? V Seniorcentru Petřvald je takřka stoprocentní zájem

Ve středu 6. ledna byl poslední den, kdy zařízení pro seniory mohla poslat Moravskoslezskému kraji žádost s počty lidí, kteří se chtějí nechat naočkovat vakcínou proti koronaviru Covid-19.

Ve Slezské nemocnici přibyla další místa pro pacienty s koronavirem. Museli uzavřít plicní oddělení

6.January » TV Polar
Slezská nemocnice čelí náporu pacientů s koronavirem. Lůžka pro ně už přestaly stačit, a tak bylo uzavřeno plicní oddělení, aby mohly být kapacity pro příjem těchto pacientů navýšeny. Nyní jsou naplněny z 90%. Současnou situaci ve Slezské nemocnic...

Pomoc pro první linii: SFC podpořil zdravotníky ze Slezské nemocnice

18.December » SFC Opava
Redakce | FOTO: Eliška Žídková, sfc.cz - Opava – Slezský FC se před Vánoci rozhodl podpořit Slezskou nemocnici v Opavě a symbolicky poděkovat tamním zdravotníkům za jejich obětavou práci v současné koronavirové pandemii.

Tato informační stránka o Karel Siebert zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Siebert" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes