15
new stories - click to show

Monika Kunčarová

Related to

Dárce kosí nákaza a nemocnicím chybí krev. Zařízení ji shánějí přes facebook

28.November » Deník.cz
Pandemie covidu-19 zasáhla i pravidelné dárce krve. Není jí dost pro operace. Zdravotníci se musejí spoléhat na omezení plánovaných operací.

Moravskoslezské nemocnice zahltil covid, omezují operace i jinou péči

25.November » iRegiony Impuls
Někteří senioři v ortopedických ambulancích brečí bolestí i frustrací, když zjistí, že zákrok, na který čekají už dlouho, se opět odkládá. Nemocnicím ale nezbývá nic jiného, než postupně rušit plánované operace i omezovat jinou péči, protože se musí…

Očkovací centrum Slezské nemocnice v Opavě se přestěhuje do Obecního domu

19.August » ČRo Ostrava
Na Slezské univerzitě, kam se chodí lidé proti nemoci covid-19 naočkovat nyní, totiž začne od září výuka. Oznámila to mluvčí Slezské nemocnice Monika Kunčarová.

Nemocnice v Opavě zlepšuje komfort služeb pro nastávající maminky

11.August » TV Polar
Slezská nemocnice v Opavě umožní rodit nastávajícím maminkám i do vody. Pořídila totiž nejmodernější relaxační vanu, kterou mohou rodičky využít i k odpočinku. Náklady vyšly na téměř jeden milion korun.

Velký přehled Aha! Nemocnice obnovují necovidovou léčbu! Dnes další rozvolňování

10.May » Ahaonline.cz
Koronavirová pandemie z Česka pomalu ustupuje a život se po roce vrací opět k normálu. Jaká je ale situace v českých nemocnicích? Jsou už doktoři a sestřičky naočkovaní? A mohou lidé počítat s neakutní operací? Deník Aha! se ptal nemocnic ve všech k…

Magistrát města Opavy přispěl na nová lůžka ve Slezské nemocnici

14.February » prvnizpravy.cz
Ve Slezské nemocnici v Opavě proběhla v rámci zkvalitňování poskytované péče revitalizace nemocničních lůžek v hodnotě přes 2 milióny korun.

Veřejnost se v Opavě bude očkovat v nemocnici. Hledají se i externí prostory

Očkování veřejnosti je v současné době skloňováno ve všech pádech. Slezská nemocnice v Opavě v tomto směru postupuje podle očkovací strategie Ministerstva zdravotnictví.

Veřejnost se v Opavě bude očkovat v nemocnici. Hledají se i externí prostory

Očkování veřejnosti je v současné době skloňováno ve všech pádech. Slezská nemocnice v Opavě v tomto směru postupuje podle očkovací strategie Ministerstva zdravotnictví.

Tato informační stránka o Monika Kunčarová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Kunčarová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes