15
new stories - click to show

Irena Sikorová Nožková

Related to

Moravskoslezské nemocnice už fungují bez omezení, většina lékařů stáhla výpověď

3.January » ČRo Ostrava
Moravskoslezské nemocnice v novém roce fungují v neomezeném provozu. Většina lékařů už stáhla výpovědi z přesčasů. ČTK to řekli zástupci zdravotnických zařízení.

Covidovým pacientům patří v Opavě celé oddělení, počet nemocných stoupá

13.December » iRegiony Impuls
Počet pacientů s covidem v regionu stoupá. O epidemii zatím lékaři nehovoří, byť například v Opavě museli covidovým pacientům vyčlenit jedno oddělení.

Třinecká nemocnice má kuriozitu. CT vyšetření tam dělají na parkovišti

27.September » tn.cz
Pacienty, kteří míří do nemocnice v Třinci na CT vyšetření, čeká nevšední zážitek. Snímkování totiž dočasně probíhá na parkovišti. Dokud nemocnice nespustí nový tomograf, umístila přístroj do návěsu kamionu.

Nemocnice Třinec vyzývá dárce krve. Přihlaste se i o prázdninách, je to potřeba

Hematologicko-transfúzní oddělení Nemocnice Třinec prosí všechny své stávající i budoucí dárce krve, aby přišli darovat krev i během letních prázdnin.

Nemocniční ombudsmani z Česka, Slovenska a Polska si poprvé na mezinárodní úrovni vyměňovali...

24.October » Hospital IN
Při poskytování zdravotní péče dochází k častým konfliktům mezi pacienty a zdravotníky. Ty se snaží jako mediátoři řešit nemocniční ombudsmani. Zhruba...

Střelec z třineckého špitálu zůstává ve vazbě: Může dostat punc teroristy?

4.October » Ahaonline.cz
Na soud si počká za mřížemi! Miroslav B. (44), který letos v červnu v třinecké nemocnici pálil ze samopalu, se z vězení nedostane. Soud mu včera prodloužil vazbu.

Fronty aut, strážníci v akci. Tak to v úterý vypadalo u nemocnice v Třinci

/FOTOGALERIE/ Dlouhou frontu musejí vystát lidé, kteří přicházejí či přijíždějí autem k odběrovému místu v areálu Nemocnice Třinec. Na příjezdu k nemocnici kolabuje doprava, na hlavní silnici se tvoří dlouhé fronty aut, situaci na místě už druhý den…

Fronty aut, strážníci v akci. Tak to vypadá u nemocnice v Třinci

/FOTOGALERIE/ Dlouhou frontu musejí vystát lidé, kteří přicházejí či přijíždějí autem k odběrovému místu v areálu Nemocnice Třinec. Na příjezdu k nemocnici kolabuje doprava, na hlavní silnici se tvoří dlouhé fronty aut, situaci na místě už druhý den…

Očkování ubývá, u testů je to spíše naopak. Objevila se i soutěž o wellness

17.August » iRegiony Impuls
Moravskoslezské nemocnice s výjimkou jedné nemají na lůžku žádné nakažené koronavirem. Počet zájemců o očkování klesá. Jiná je situace s testy. Jedna ostravská soukromá ambulance dokonce zavedla soutěž o wellness.

Žena s pomocí manžela porodila v Třinci na parkovišti u nemocnice

10.August » MedNews
Třinec (Frýdecko-Místecko) 10. srpna (ČTK) - Netradiční zážitek z porodu mají za sebou manželé, kteří nestihli dojít do porodnice a matka Monika porodila své třetí dítě na parkovišti před třineckou nemocnicí. S nečekaně rychlým porodem své ženě muse…

Těhotná žena nestihla dojít do nemocnice v Třinci, porodila na parkovišti

10.August » globe24.cz
Netradiční zážitek z porodu mají za sebou manželé, kteří nestihli dojít do porodnice a matka Monika porodila své třetí dítě na parkovišti před třineckou nemocnicí. S nečekaně rychlým porodem své ženě musel pomoci manžel. Novináře o tom dnes informov…

Porody v Třinci bez tatínků, Frýdek-Místek zůstává v karanténě

Vzhledem k epidemiologické situaci v České republice a v dalších zemích světa, se v Nemocnici Třinec s okamžitou platností rozhodli zrušit přítomnost dalších osob u porodu, včetně otců.
Zdeněk Hřib - Český politik a manažer
Miloš Vystrčil - politik - ODS
Česká vláda - Státní úřad
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO

Tato informační stránka o Irena Sikorová Nožková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Irena Sikorová Nožková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes