15
new stories - click to show

Jiří Veverka

Related to

Areál Libereckých výstavních trhů ožije hudbou, návštěvníci zaplatí čipem

15.March » iRegiony Impuls
Statisíce lidí sem chodily pro nábytek, elektrospotřebiče nebo textil. Areálem Libereckých výstavních trhů (LVT) zněl hlas Waldemara Matušky, ale i Adolfa Hitlera. Prostor, který se po revoluci obtížně nadechuje k životu, oživí v květnu studentský h…

Majáles se letos přesune do areálu LVT. Na něj naváže dětský den

3.March » Liberecká Drbna
Liberecký Majáles letos přichystal několik novinek. Tou asi nejzásadnější je stěhování z Vratislavic do areálu LVT. Součástí se nově stane i Souboj škol pro liberecké středoškoláky. Na Majáles, který proběhne v pátek a sobotu 26. a 27. května, pak v…

I v létě je výroba vánočních ozdob je v plném proudu

21.July » TV Polar
Zatímco venku svítí sluníčko a lidé vyrážejí na dovolenou, ve Slezské tvorbě právě nyní vrcholí přípravy na Vánoce. Ano, je to tak. Pracovníci zdejší dílny jedou na plné obrátky. Právě nyní je totiž čas dodat zboží do Evropy i do zámoří.

Incident v třinecké nemocnici ukončila až speciální jednotka: Opilec střílel ZE SAMOPALU

9.June » Ahaonline.cz
Výstřely ze samopalu třeskly včera ráno v areálu třinecké nemocnice Sosna. Po hádce dvou opilců s vrátnou vytáhl jeden z podnapilých automatickou pušku. Incident se naštěstí obešel bez zranění.

Opilý muž po konfliktu s ochrankou třinecké nemocnice vystřelil. Naštěstí nikdo nebyl zraněn

8.June » TV Polar
Policisté vyšetřují incident, který se stal nad ránem v Nemocnici Třinec. Před vrátnicí došlo ke konfliktu mezi ochrankou a dvěma muži. Jeden z nich byl také ozbrojen a vystřelil. Naštěstí nikdo nebyl zraněn.

Šéf třinecké nemocnice po střelbě: Agrese je velmi častá, proto máme ochranku

V třinecké nemocnici se ve středu ráno střílelo. Policisté v této souvislosti zadrželi dva muže, kteří vyhrožovali vrátné a napadli ochranku. Deník o aktuální situaci v souvislosti se střelbou hovořil s ředitelem zdravotnického zařízení Jiřím Veverk…

Majáles se usadil ve Vratislavicích, zahrají Mirai nebo Krucipüsk

25.May » iRegiony Impuls
Po třech letech zažije Liberec znovu plnohodnotný svátek hudby a studentů Majáles. Už tento víkend se v Zámeckém parku ve Vratislavicích představí kapely Mirai, Krucipüsk nebo Kurtizány z 25. avenue.

Ředitel Nemocnice Třinec a primář chirurgie obdrželi pamětní medaile města Třince

11.May » Třinec
Pamětní medailí Statutárního města Třince obdrželi v pátek 6. května 2022 z rukou primátorky města...

Gebre Selassie jako Will Smith. Fotbalista uvítacím klipem nadchl internet

29.June » iDNES.cz
Fotbalový obránce Theodor Gebre Selassie se po devíti letech strávených v německých Brémách vrátil do Liberce ve velkém stylu. Uvítací video, kterým jeho příchod liberecký klub oznámil, se stalo hitem internetu a sklízí pochvaly z celého světa.

V Liberci začíná Majáles, návštěvníci se v areálu i občerství

21.May » iRegiony Impuls
Po roční pauze vynucené pandemií koronaviru vypukne už tento víkend v Zámeckém parku ve Vratislavicích tradiční Majáles Liberec. Stovky lidí uvidí naživo kapely Vltava, Zrní nebo třeba zpěváka Jakuba Děkana. Pořadatelům umožnila konání hudebního fes…

ANKETA: Jak distanční výuka za poslední rok změnila žáky a učitele?

13.April » Mělnický deník
Jak se za poslední rok změnili žáci? Co se při distanční výuce naučili učitelé? A jaké triky děti při online výuce používají? Zeptali jsme se deseti středočeských učitelů.

Tato informační stránka o Jiří Veverka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Veverka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes