Martin Dědoch

Vztahuje se k

Malá velká inventura 2019 (No. 6)

27.února » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Šestý den festivalu mě zanesl na mysliveckou romanci Lov a politickou satiru Pravda o 17/11. Po příjemně stráveném setkání se dvěma zajímavými soubory mě zasáhla reálnost hrozby, že tato bizarní televizní show se může stát realitou.

Chci být chytrý!

6.února » Divá báze
Oblíbené olomoucké Divadlo Tramtarie má na repertoáru několik inscenací podle knižní předlohy. Jednou z nich je tragikomický příběh Růže pro Algernon v režii Vladislava Kracíka. Původní povídka vyšla v roce 1959 a získala cenu Hugo. Poté se rozšíř...

Co provedla Tramtarie se Shakespearem?

4.ledna » Divá báze
Kdo by neznal Shakespearovy tragédie, jako jsou Romeo a Julie, Král Lear, Othello, Macbeth a Hamlet? Jenže co se stane, když se tento žánr promění v jeho opak, a to v komedii? Jeden takový pokus zrealizovalo i olomoucké Divadlo Tramtarie a vytvoři...

Kolektivní práce Zapětdvanáct je „o komunikaci“

29.listopadu » ČRo
Mladá generace divadelníků ze souboru 11:55 se pustila do nového autorského projektu, tentokrát bez režiséra. Inscenace s názvem Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh bude mít premiéru 29. listopadu v pražském uměleckém centru Jatka78.

Tato informační stránka o Martin Dědoch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Dědoch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes