15
new stories - click to show

David Bartoš

Related to

Lídr pro Šumperk! Od konkurence přichází 32letý bek

2.July » Hokej.cz
Václav Čížek po svém konci v Kolíně zůstane v Chance lize. Dvaatřicetiletý obránce bude nově nastupovat za konkurenční Šumperk, se kterým podepsal roční smlouvu.

U střelce v třinecké nemocnici policie zadržela pušku

8.June » zdravezpravy.cz
K dnešnímu výstřelu v Nemocnici Třinec na Frýdeckomístecku došlo po slovním a fyzickém konfliktu mezi ostrahou a dvěma podnapilými muži. Policie muže zadržela, u jednoho zajistila samonabíjecí pušku. Nikdo nebyl zraněn.

Pavel Koukal - Nebudu si tady stěžovat jak nějaká kun...

8.June » Extrifit.cz
Trénink nohou ve 4K rozlišení týden před Mr. Europe Elite Pro se sparingem Davidem Bartošem. Těžký legday s minimem sachrů, hodně únavy, ale taky praktické rady v závěru videa, jak probíhá Pavlovo cukrování na soutěž.

Draci vítají posilu do útoku. Ulovili dlouholetého centra Orlů

31.May » Hokej.cz
Kádr Šumperka pro nadcházející ročník Chance ligy dostává čím dál víc jasnější obrysy. Draci nyní na svém webu odkryli příchod další posily. Za šumperský tým bude nově nastupovat útočník David Bartoš, který naposledy působil ve Frýdku-Místku.

Pavel Koukal - Be Humble 4 - Před Mr. Universe

13.May » Extrifit.cz
Trénink hamstringů s Davidem Bartošem Aktuální forma před mr. Universe v Praze Masáž a rekonvalescence - proč je důležitá.

15 odchodů ve Frýdku. Loučí se i Šlahař nebo Komorski

2.May » Hokej.cz
Velké změny ve Frýdku-Místku: v další sezoně nebude pokračovat u rysů hromada hráčů. Klub o tom informoval na svém webu. O koho se jedná?

Pavel Koukal a David Bartoš - trénink ramen a tricepsů

8.April » Ronnie's World
Pavla čekají za 6 týdnů závody! Kam dokázal posunout svoji formu? Kdy čekají závody jeho sparinga Davida? A znáte úžasný cvik, nazvaný "prase v předklonu"?

Prostějov otáčel proti Kolínu! Krok od postupu je i Slavia

5.March » Hokej.cz
(AKTUALIZUJEME) Předkolo play off Chance ligy rozehrála výborně Slavia, která si veze domů vítězství z Frýdku-Místku. Uspěl i další hostující celek: Prostějov otočil nepříznivé skóre v Kolíně a vyhrál 2:1.

Vyrovnáno v čase 59:59! Bartoš zachránil Frýdek

28.February » Hokej.cz
David Bartoš vyrovnal proti Přerovu v poslední sekundě třetí třetiny. I díky němu má Frýdek jistotu záchrany a navíc má stále šanci na předkolo play off.

Přerov a Sokolov mají jisté čtvrtfinále. Velká bitva o předkolo i záchranu

28.February » iSport.cz
Hokejisté pátého Přerova a šestého Sokolova si zajistili v první lize přes porážky v 50. kole přímý postup do čtvrtfinále, kde doplnili Litoměřice, Vsetín, Třebíč a Jihlavu. Přerov doma podlehl Frýdku-Místku 3:4 po samostatných nájezdech a Sokolov p…

Přerov a Sokolov si zajistily v první hokejové lize čtvrtfinále

28.February » ČeskéNoviny.cz
Praha - Hokejisté pátého Přerova a šestého Sokolova si zajistili v první lize přes porážky v 50. kole přímý postup do čtvrtfinále, kde doplnili Litoměřice, Vsetín, Třebíč a Jihlavu....

Přerov a Sokolov si zajistily v první hokejové lize čtvrtfinále

28.February » Sport.cz
Hokejisté pátého Přerova a šestého Sokolova si zajistili v první lize přes porážky v 50. kole přímý postup do čtvrtfinále, kde doplnili Litoměřice, Vsetín, Třebíč a Jihlavu. Přerov doma podlehl Frýdku-Místku 3:4 po samostatných nájezdech a Sokolov p…

Tato informační stránka o David Bartoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Bartoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes