15
new stories - click to show

Radka Bobková

Related to

Návštěvnické centrum obklopují osobnosti, které se zapsaly do dějin města

1.October » TV Polar
Galerie osobností, které se výrazně zapsaly do dějin města, je novou součástí recepce Návštěvnického centra. Prozatím ji tvoří portréty 16 lidí. Jsou mezi nimi stavitelé, továrníci i umělci.

Knihovnu generála Laudona má Nový Jičín. V domě, kde vojevůdce zemřel

20.June » iDNES.cz
Nový Jičín získal značnou část unikátní knihovny slovutného rakouského generála Ernsta Gideona von Laudon. Město nabylo přes tisíc svazků s erbem vojevůdce a často i s jeho osobními poznámkami od Národního muzea coby vlastníka knihovny do dlouhodo...

Odkaz generála Laudona? Přísně tajný! Unikátní sbírku jeho knihovny získal Nový Jičín

19.June » Blesk.cz
Generál Laudon (1717 až 1790) sice už nejede skrz vesnici, jak zní známá lidová píseň, v Novém Jičíně si však stále silně připomínají jeho odkaz. Získali tu opravdovou raritu - část rozsáhlé sbírky z Laudonovy knihovny.

V domě, kde umřel Laudon, přibyly jeho knihy

Expozice věnovaná známému vojevůdci Ernstu Gideonu von Laudonovi, bude o mnoho zajímavější a také cennější. Návštěvnické centrum Nový Jičín, které sídlí na Masarykově náměstí v Novém Jičíně v domě, kde 14. července 1790 Laudon zemřel, převzalo z d...

Aleš ví, co na soupeřky platí, chválí bývalá tenistka trenéra Krejčíkové

14.June » iDNES.cz
Dvacet let uběhlo od roku, kdy si na Roland Garros postupem do osmifinále stanovila svoje grandslamové maximum brněnská tenistka Lenka Němečková. Také bývalou reprezentantku, po svatbě Janouškovou, k němu dovedl trenér současné královny pařížské a...

S adventem bude Nový Jičín zářit, ale bez jarmarku

27.November » TV Polar
Náměstí zdobí vánoční strom a poprvé obří adventní věnec. Co na něm letos ale nebude, je sváteční jarmark. Vedení města rozhodlo, že trhy ani kulturní program se kvůli vládním omezením konat nebudou.

Trhy ani program v Novém Jičíně letos na náměstí nebudou

27.November » Novojičínský deník
Hojně navštěvovaný adventní jarmark, který každoročně pořádá město Nový Jičín zhruba od konce listopadu do 23. prosince na Masarykově náměstí, letos nebude.

COVID zrušil adventní program

25.November » Nový Jičín
Město Nový Jičín letos adventní jarmark, doprovodný kulturní program ani novoroční ohňostroj pořádat nebude. Rozsvícení vánočního stromu proběhne v pátek 4. prosince bez účasti veřejnosti. Radnice tak reaguje na epidemiologickou situaci a z ní vyp...

Návštěvnické centrum se snaží nastartovat cestovní ruch

9.June » TV Polar
Návštěvnické centrum se znovu snaží vrátit turisty do svých expozic. Do kloboukové části připravuje novinku s využitím moderních technologií. Také opět chystá jarmarky na náměstí a zapojí se do krajského projektu Technotrasa.

Nový Jičín láká zpět turisty, sází na 3D technologie i mytologii

29.May » TV Polar
Novojičínské Návštěvnické centrum i zdejší muzeum se znovu snaží vrátit turisty do svých expozic. Sází na novinky, moderní prvky a třeba i na hororové téma.

Turisty zpět láká Nový Jičín na 3D technologie i mytologii

29.May » TV Polar
Novojičínské Návštěvnické centrum i zdejší muzeum se znovu snaží vrátit turisty do svých expozic. Sází na novinky, moderní prvky a třeba i na hororové téma.

Nejvíce chutnala paštika z Mořkova

21.February » Nový Jičín
Soutěž O nejchutnější paštiku, která byla součástí masopustního jarmarku v Novém Jičíně, vyhrálo řeznictví a uzenářství Machač z Mořkova. Pro jeho výrobek hlasovalo 73 amatérských degustátorů z řad návštěvníků trhů. Vítězná provozovna získala cenu...
Janek Ledecký - Český zpěvák, kytarista a skladatel

Tato informační stránka o Radka Bobková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Bobková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes