Renata Tomanová

Vztahuje se k

Uličníci: Kašpárek

18.července » Magazín Legalizace
Když přišel nedávno do naší oblíbené hospody tenhle člověk, nejdřív se všichni trošku divili. Chlapík zhruba pětapadesátiletý s šedivou bradkou spletenou do krátkého copánku, v kašpárkovském oděvu a v kašpárkovské čepici s rolničkami tam ale kupod...

Soutěž JuniorErb 2017

20.února » Praha 9
Informace z webu: http://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/tiskovy_servis/aktuality_z_prahy/soutez_juniorerb_2017.html Soutěž JuniorErb 2017 Primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová vyhlásila 7. ročník krajského kola soutěže JuniorErb.

Soutěž JuniorErb 2017

15.února » Praha 12
Primátorka hlavního města Prahy, paní Adriana Krnáčová vyhlásila 7. ročník krajského kola soutěže JuniorErb.

Tenisté Prostějova slaví po výhře nad Spartou devátý titul v řadě

21.prosince » Sport.cz
Tenisté Prostějova vyhráli podle očekávání extraligu smíšených družstev. Tým z Hané ve finále na domácích kurtech porazil pražskou Spartu 6:2 na zápasy a titul získal podeváté za sebou.

Praha 10 obhájila bronz, má třetí nejlepší webové stránky. Uspěla i nová aplikace

31.března » Praha 10
Stránky měst a obcí se hodnotily podle osmi kritérií. Porota byla složená z IT specialistů, zástupců Magistrátu hlavního města Prahy, ale i laické veřejnosti. Kromě přehlednosti, grafického zpracování a technických hledisek se hodnotilo také napří...

Tato informační stránka o Renata Tomanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Renata Tomanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes