15
new stories - click to show

Petr Malíř

Related to

AZ Havířov bojuje ve finále o postup do 1. ligy, fanoušci jsou nadšení

19.April » TV Polar
Klubu i fanouškům se splnil sen. AZ bojuje ve finále o postup do první ligy. Stav po druhém zápase je 1:1. Tým nyní čekají dva zápasy v Chomutově.

Plány na halu s ledem Havířovu nevyšly, město i tak zaplatilo za bourání školy

8.February » iRegiony Impuls
Jen zbouráním budovy někdejší zvláštní školy prozatím skončily plány havířovského magistrátu na vznik druhé ledové plochy ve městě. Tu měl postavit spolek HC Wolves Český Těšín, vše ale skončilo tím, že nesehnal dotace. Havířovu se vrátil pozemek, k…

Druhý zimní stadion v Havířově nebude

Plánovaná druhá ledová plocha v Havířově (zatím) nebude. Investor, který měl v úmyslu postavit halu s ledovou plochou tam, kde stávala ZŠ Mánesova, nezískal prostředky na stavbu a na plán rezignoval.

Havířov získal zpět pozemky, kde měla stát nová hala s ledovou plochou. Investorovi zaplatí 40 milionů

19.December » TV Polar
Zastupitelé v Havířově rozhodli, že se město opět stane vlastníkem pozemků po bývalé ZŠ Mánesova. Soukromému investorovi, který provedl demolici objektu, zaplatí 40 milionů korun.

Zastupitelé v Havířově udělali strategická rozhodnutí, město bude vlastnit životické sady a opět pozemky ZŠ Mánesova

19.December » TV Polar
Zastupitelé Havířova měli na zasedání ke schválení mnoho důležitých bodů. Ať už rozpočet na rok 2024, odkup životických sadů a jednalo se také o pozemcích bývalé ZŠ Mánesova, které opět budou patřit městu.

AZ Havířov vstoupil do sezony prvním vítězstvím, hokejisté se chtějí probojovat do 1. ligy

26.September » TV Polar
A-tým hokejového klubu má jasný cíl, a to dostat Havířov do první ligy. Jak je mančaft připraven, mohli fanoušci vidět při prvním domácím utkání. Hráči i návštěvníci mohli být spokojení.

Rozhovor s prezidentem AZ Havířov na téma nově vzniklé hokejové akademie

18.September » TV Polar
AZ Havířov ve spolupráci s městem a Základní školou 1. Máje otevřel hokejovou akademii. Co vše projekt dětem a rodičům nabízí, objasnil v rozhovoru prezident klubu Petr Malíř.

AZ Havířov obnovuje hokejové třídy

5.September » Havířov city
Hokejový klub AZ Havířov ve spolupráci se Základní školou 1. máje počínaje prvním dnem nového školního roku spustil v život projekt sportovních tříd hokejové akademie. V pondělí 4. září usedli do...

AZ Havířov obnovuje hokejové třídy

4.September » Protext
Český Těšín 4. září 2023 (PROTEXT) - Hokejový klub AZ Havířov ve spolupráci se Základní školou 1. máje počínaje prvním dnem nového školního roku spustil v život projekt sportovních tříd hokejové akademie. V pondělí 4. září usedli do lavic zdejší prv…

AZ Havířov obnovuje hokejové třídy

4.September » Metro
Český Těšín 4. září 2023 (PROTEXT) - Hokejový klub AZ Havířov ve spolupráci se Základní školou 1. máje počínaje prvním dnem nového školního roku spustil v život projekt sportovních tříd hokejové akademie. V pondělí 4. září usedli do lavic zdejší prv…

Hokejový klub AZ Havířov připravil pro děti zábavné odpoledne

30.May » TV Polar
Sobotní den patřil rodinám a především dětem. V dopoledních hodinách uspořádala Správa sportovních a rekreačních zařízení Den otevřených dveří na sportovištích. Hokejový klub pak navázal akcí Den z AZtem.

Hokejovému klubu AZ Havířov začala sezona, tým věří, že bude úspěšná

25.September » TV Polar
Druholigový hokejový klub AZ Havířov vstupuje do další sezony s téměř kompletně novým A-týmem a trenérem. Od jara vede klub nový management, který chce vytvořit profesionální podmínky pro všechny věkové kategorie.
Muay Thai - Thajské bojové umění
Miroslav Kusý - Slovenský politolog
Jiří Štětina - Politik za VV
Jiří Skalický - politik za TOP09

Tato informační stránka o Petr Malíř zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Malíř" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes