15
new stories - click to show

Lada Dobrovolná

Related to

Dřevo ze stromů napadených jmelím v Opavě využijí i školy

26.February » Ekolist
Dřevo ze stromů napadených jmelím v Opavě využijí i místní školy. Radnice v boji s parazitickou rostlinou dá letos pokácet stovku stromů. Z některých budou lavičky či nové prvky dětských hřišť, uvedla mluvčí opavského magistrátu Lada Dobrovolná.

Opava: Drobní podnikatelé s provozovnou mohou žádat o finanční dar

20.February » ParlamentniListy.cz
Radní schválili vyhlášení výzvy, v rámci níž mohou podnikatelé s provozovnou a obratem do 10 milionů korun ročně zažádat město o finanční dar ve výši 20 tisíc korun.

Koronavirus ONLINE: Česká hvězda v USA má covid. 12070 úmrtí v ČR, nová vakcína pro Brity

4.January » Blesk.cz
Skóre protiepidemického systému PES kleslo v ČR na 85 bodů - a to i díky poklesu reprodukčního čísla. Přes 12 tisíc se však naopak přehoupl počet úmrtí nakažených covid-19. V pondělí letos poprvé zasedne vláda, která by měla řešit i situaci v zavř...

Dražší jízdné, nájemné i odpady. V kraji si letos lidé za služby připlatí

2.January » iRegiony Impuls
Hlavně dopady koronavirové epidemie zdůvodňují zástupci měst i dalších organizací nutnost navýšení některých plateb a poplatků na území Moravskoslezského kraje v letošním roce.

Poplatek za komunální odpad bude Opava vybírat i za děti od 3 let

11.December » Seznam Zprávy
Poplatek za likvidaci komunálního odpadu budou v Opavě nově platit i děti od tří let. Dosud byly od této povinnosti osvobozeny.

Prodej Dukelských kasáren ukázal na krizi mezi opavskými zastupiteli

27.November » iRegiony Impuls
Ve vyhrocené atmosféře a bez obvyklého záznamu na kameru se ve čtvrtek konalo jednání opavských zastupitelů. Sešli se na žádost čtrnácti členů kvůli objasnění prodeje středové části areálu Dukelských kasáren.

Tato informační stránka o Lada Dobrovolná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lada Dobrovolná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes