15
new stories - click to show

Marie Vavrečková

Related to

Jmelí decimuje stromy, pomůže ořezání větví?

18.February » TV Polar
Chomáče jmelí decimují stromy ve městech. Napadají rostlinné cévy, až nakonec strom uschne. V Opavě se ale hodlají tomuto houževnatému parazitovi postavit. Stromy ořežou a tím zabrání šíření jmelí, které mají na svědomí ptáci.

Vánoční symbol se neškodně jen tváří. Jmelí v Opavě na hranici kalamity

Zelené, zlaté i stříbrné chomáče jmelí jsou, stejně jako stromek, od nepaměti nedílnou součástí Vánoc. Jmelí je však parazit, který roste na větvích stromů a kritická situace, hraničící s kalamitou, je v rámci Moravskoslezského kraje právě na Opav...

Myslivci na Opavsku podle zemědělců zanedbávají lov divočáků

24.September » Agris
Zemědělci a majitelé zemědělských pozemků na Opavsku si stěžují na nedostatečný odlov divočáků. Přemnožená černá zvěř jim podle nich působí statisícové škody, které provozovatelé honiteb nechtějí hradit. Stěžují si i na nedostatečnou aktivitu opav...

Zemědělci vzkazují myslivcům: Nestřílíte divočáky, rozrývají nám úrodu

23.September » Blesk.cz
Zemědělci a majitelé zemědělských pozemků na Opavsku si stěžují na nedostatečný odlov divočáků. Přemnožená černá zvěř jim podle nich působí statisícové škody, které provozovatelé honiteb nechtějí hradit.

Jmelí se nedaří dostat pod kontrolu, radnice zkoušejí postřik

20.February » iDNES.cz
Terénní průzkumy stromů, ořezy, kácení, nově i postřik. Boj proti jmelí v Moravskoslezském kraji graduje. Šířícího se parazita se přesto na řadě míst pod kontrolu dostat nedaří. Další články k tématu: Jmelí se enormně šíří a napadá i dosud odolné ...

Jmelí se nedaří dostat pod kontrolu, radnice zkoušejí postřik

20.February » iRegiony Impuls
Terénní průzkumy stromů, ořezy, kácení, nově i postřik. Boj proti jmelí v Moravskoslezském kraji graduje. Šířícího se parazita se přesto na řadě míst pod kontrolu dostat nedaří.

Slezská metropole má třetí nejlepší web o životním prostředí

24.January » prvnizpravy.cz
Město Opava obsadilo bronzovou příčku v celorepublikové soutěži s názvem Zelená informacím, jejímž cílem je najít nejzdařilejší prezentace životního prostředí na oficiálních internetových stránkách měst.

Tato informační stránka o Marie Vavrečková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Vavrečková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes