15
new stories - click to show

Klára Kohutová

Related to

Přes 600 miliónů korun zaplatí ŘSD za stavbu východního obchvatu Bruntálu

3.January » ČRo Ostrava
Stavební povolení pro obchvat Bruntálu bude mít letos k dispozici Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Státní podnik musel pro stavbu i vyvlastnit některé pozemky.

V Krnově znovu plánují přestavbu vyhořelé Karnoly na muzeum

20.December » ČRo Ostrava
Před čtyřmi lety vyhořela Národní kulturní památka v Krnově. V bývalé textilce Karnole začne hlavní část prací rekonstrukce po požáru v únoru příštího roku.

V Bruntále připravují stavbu muzejních depozitářů za téměř 100 milionů korun

16.December » ČRo Ostrava
Novostavba s konzervátorskou dílnou velkými prostory i vzduchotechnikou vyroste v areálu zámeckého parku v Bruntále. Půjde o nové depozitáře zámeckého muzea.

Vedení krnovské nemocnice zastavilo veškerou plánovanou léčbu. Zdravotníci tam zažívají nejtěžší chvíle za dobu pandemie

14.December » ČRo Olomouc
Personál krnovské nemocnice řeší nejtěžší situaci za celou dobu pandemie. Vedení zařízení kvůli vysokému počtu pacientů s covidem-19 zastavilo veškerou plánovanou léčbu.

Dovážka z USA. Obec Dvorce na Bruntálsku chce odebírat energii z břidlicového plynu

28.November » iROZHLAS
Obec Dvorce na Bruntálsku hledá alternativní energetický zdroj. Město se zhruba třinácti sty obyvateli nemá přivedený plyn a náklady za elektřinu jí rostou. Radnice má zpracovanou studii na využití zkapalněného břidlicového plynu. Zásobník by vznikl…

Stavbu retenční nádrže připravují ve Vrbně pod Pradědem

29.September » ČRo Ostrava
Přívalové srážky a stékající voda z okolních kopců tam totiž často zaplaví zahrádky rodinných domů a příjezdovou cestu. Radnice navíc v místě plánuje i novou zástavbu.

Po vynucené pauze během pandemie uvádí ostravské Divadlo Mír inscenaci Chlap na zabití

15.September » ČRo Ostrava
Během pandemie se producent a herec Albert Čuba rozhodl nové inscenace odložit a divadlo se vrhlo na online tvorbu. Teď se vrací k uvádění klasických komedií před publikem.

V Bruntále dělníci dokončují stavbu nového bydlení pro handicapované

30.August » ČRo Ostrava
Stavba ekologických a pasivních rodinných domů a speciálních dílen finišuje v Bruntále. Po dokončení se do areálu se zahradou nastěhují klienti organizace Sagapo.

Diplomacie. Národní divadlo moravskoslezské uvádí první premiéru nové sezóny

25.August » ČRo
Rozhovor, který má odvrátit zničení Paříže na sklonku druhé světové války, uvidí dnes večer diváci Divadla Antonína Dvořáka v Ostravě. Premiéru má francouzské drama Diplomacie.

Do podzimu se lidem otevře opravená rozhledna na krnovském Cvilíně

3.August » ČRo
Práce na více než rok trvající opravě teď řemeslníci dokončují na rozhledně na Cvilíně v Krnově. Oblíbenou turistickou vyhlídku nechal postavit Moravskoslezský sudetský horský spolek na počátku 20. století.

Krnovská psychiatrie musela navýšit počet lékařů, nápor pacientů už nezvládala

12.July » ČRo Ostrava
Pacientů výrazně přibylo v důsledku pandemie. Nejčastěji se pacienti potýkají se sebevražednými sklony, depresemi a mladiství pak například i s poruchou příjmu potravy.

Tato informační stránka o Klára Kohutová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Kohutová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes