15
new stories - click to show

Klára Kohutová

Related to

V Krnově připravují stavbu nových městských lázní. Takový areál ve městě chybí

14.November » ČRo Ostrava
U krnovského koupaliště do několika let vzniknou nové městské lázně. Zastupitelé tam schválili změnu územního plánu. Krytý bazén s atrakcemi ve městě dlouhodobě chybí.

Ostravské divadlo ještě před nouzovým stavem uvede muzikálovou premiéru

3.October » ČRo
Muzikál Květiny pro paní Harrisovou má premiéru dnes večer v ostravském Divadle Jiřího Myrona. Autory hudebního díla jsou Richard Taylor a Rachel Wagstaffová.

Ve Studiu 1 Českého rozhlasu Ostrava vzniká píseň kampaně Celé Česko čte dětem

15.September » ČRo Ostrava
Netradiční pohádkovou píseň a spot připravují organizátoři desátého ročníku akce Celé Česko čte dětem. Píseň na příkladech vysvětluje, jak důležité čtení je.

Koncerty a výstavy na příští školní rok teď ruší některé ZUŠ. Ministerstvo je kvůli koronaviru nedoporučuje

27.August » ČRo Ostrava
Například v Krnově mají připraveno hned několik variant, za jakých se akce budou nebo nebudou konat. Manuál ministerstva školství některé akce nedoporučuje.

V Ostravě začíná čtyřdenní NeFestival Colours of Ostrava

15.July » ČRo Ostrava
NeFestival. Tak se jmenuje náhradní program za původně plánované Colours. Organizátoři v termínu festivalu vytvořili omezený program pro 1000 návštěvníků na každý den.

U krnovské Karnoly vyroste kulturní náměstí, velké muzeum zatím nebude

15.June » ČRo Ostrava
Postupné opravy a zpřístupnění některých částí plánuje krnovská radnice ve vyhořelé textilce. Město letos odmítlo stamilionovou evropskou dotaci na přestavbu památky.

O Ostravu se nebojovalo, říká tankista, který dorazil do města jako první

/Z HISTORIE OSTRAVY A OKOLÍ/ Vojákem I. československé samostatné tankové brigády v SSSR, která osvobozovala Ostravu, byl také ostravský rodák Jiří Brabec. Nabíječ z tanku, který dorazil do města jako první, tvrdí: O Ostravu se nebojovalo.

Český policista, který žádal polského řidiče o úplatek, u sboru skončil. Hrozí mu až pět let vězení

21.February » iROZHLAS
Moravskoslezská policie propustila policistu, který si měl u polského řidiče na dálnici D1 říct o úplatek ve výši 400 zlotých (asi 2400 korun) kvůli rychlé jízdě. Českému rozhlasu Ostrava to potvrdila mluvčí krajské policie Gabriela Pokorná. Jedná...

‚Každý má strach, je to těžké.‘ Horníci se poprvé po tragédii vracejí do Dolu ČSM

27.December » iROZHLAS
Horníci Dolu ČSM ve Stonavě na Karvinsku se po týdnu od tragického výbuchu poprvé vrátili do práce. O svých pocitech příliš mluvit nechtěli, někteří ale přiznali, že do práce přichází s větším strachem než jindy. Neštěstí minulý čtvrtek nepřežilo ...

Tato informační stránka o Klára Kohutová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Kohutová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes