15
new stories - click to show

Bohumír Dvorský

Related to

Vila malíře Dvorského je reprezentativní stavbou inspirovanou venkovským prostředím

13.November » Novinky.cz
Olomoucká vila z poloviny dvacátého století je působivým objektem, který ve svém okolí vynikal souladem s regionální tvorbou. Architekt Karel Dudych se pokusil najít novou podobu stavby pro venkovské prostředí se silným duchovním nábojem. To se mu...

OBRAZEM:15. ročník Papír Show Ostrava

Mezinárodní výstava papírových modelů Papír Show Ostrava má za sebou již 15. ročník. Uskutečnil se v sobotu 23. března v prostorách Základní školy Bohumíra Dvorského v Ostravě-Bělském lese.

Pastva pro oči modeláře. Papír Show Ostrava představila i hasičskou techniku

24.March » Hasičské listy
Pět stovek návštěvníků V sobotu 23. března se v prostorách Základní školy Bohumíra Dvorského v Ostravě - Bělském lese konal již 15. ročník mezinárodní výstavy papírových modelů Papír Show Ostrava. Ta je svou velikostí nejen v našem regionu bezkonk...

Na 15. ročníku mezinárodní výstavy modelů “Papír Show Ostrava” byla představena i technika hasičů

23.March » Požáry.cz
V sobotu 23. března 2019 se v prostorách Základní školy Bohumíra Dvorského v Ostravě - Bělském lese konal již 15. ročník mezinárodní výstavy papírových modelů Papír Show Ostrava. Ta je svou velikostí nejen v našem regionu bezkonkurenční.

Tip Deníku: Největší soutěž papírových modelů se bude konat už popatnácté

Největší soutěž a výstava papírových modelů s mezinárodní účastí v regionu severní Moravy a Slezska Papír Show 2019 se uskuteční ve dnech 22. a 23. března 2019 v prostorách Základní školy Bohumíra Dvorského v Ostravě-Bělském lese.

Mezinárodní soutěžní výstava modelářů „Papír Show Ostrava 2019“ proběhne koncem března

19.March » Požáry.cz
Stovky modelářů a autorů papírových „vystřihovánek“ z České republiky, ale také ze Slovenska a Polska očekávají v sobotu 23. 3. 2019 organizátoři 15. ročníku mezinárodní výstavy papírových modelů „Papír Show Ostrava 2019“.

Daviscupový zápas s Nizozemskem zahájí Jiří Veselý

31.January » Ostrava
Kvalifikační tenisové utkání v Davis Cupu je rozlosováno. Náměstkyně primátora pro školství a sport Andrea Hoffmannová vytáhla z osudí jméno Jiřího Veselého. Ten se v prvním pátečním zápase utká s nizozemskou dvojkou Tallonem Griekspoorem.
Petr Kůdela - Tiskový mluvčí HZS MS kraje

Tato informační stránka o Bohumír Dvorský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bohumír Dvorský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes