Petr Kůdela Tiskový mluvčí HZS MS kraje

Related to

Octavia skončila u Ostravy po nehodě na střeše v příkopě. Zasáhli hasiči

/FOTOGALERIE/ Dvě jednotky profesionálních hasičů (HZS MSK) zasahovaly v úterý 4. srpna ráno na okraji Staré Vsi nad Ondřejnicí v okrese Ostrava-Město na silnici I/58 u nehody osobního automobilu Škoda Octavia, která skončila v příkopu. Musel ji v...

Chytali leguána v koruně stromu

30.July » Ahaonline.cz
Tentokrát nevyjížděli havířovští hasiči k požáru, netradičně se vypravili sundat ze stromu uprchlého leguána zeleného!

Už zase! Hasiči chytali ve větvích smrku mrštného leguána, letos už podruhé

29.July » Blesk.cz
Známou firmou je pro hasiče z Havířova leguán z místní čtvrti Šumbark. Opět se mu podařilo dostat se z terária a upláchnout. Tentokrát si vybral ke svému výletu vzrostlý smrk a hasičům pořádně při odchytu „zatopil“.

Při požáru v Ostravě se zranili čtyři lidé! Rodinu zachránily kočky

29.July » tn.cz
Čtyři zraněné si vyžádal ve středu brzy ráno požár v bytě ve Vietnamské ulici v Ostravě-Porubě. Spící rodinu probudily kočky, které oheň vyděsil. Hasiči museli evakuovat téměř padesátku lidí.

OBRAZEM: Leguán z Havířova je dobrý známý hasičů. Uprchlíka lovili už podruhé

/FOTOGALERIE/ Mrštný leguán přebíhal či doslova plachtil po vzrostlém smrku nahoru a dolů a zprvu nepomohly ani odchytové sítě, ani odchytová chapadla. Hasiči si museli dát pozor na své ruce v rukavicích, ale hlavně na obličej, protože hrozilo por...

Při požáru věžáku v Ostravě se zranili čtyři lidé, na oheň upozornily kočky

29.July » iDNES.cz
Dramatické ráno prožili obyvatelé věžového domu v ostravském obvodu Poruba. V jednom z bytů začalo hořet, proto přes čtyřicet nájemníků muselo z bytu ven, čtyři z nich utrpěli zranění.

Kočky upozornily spící rodinu v Ostravě na požár. Matka a dítě jsou v nemocnici

Čtyři zraněné si vyžádal ve středu brzy ráno požár v bytě ve Vietnamské ulici v Ostravě-Porubě. Spící členy domácnosti na oheň upozornily jejich kočky.

Na noční požár v Porubě upozornily obyvatele domu kočky, hasiči evakuovali desítky lidí

29.July » TV Polar
Kočkám mohou zřejmě vděčit za záchranu života obyvatelé jedenáctipatrového domu v Ostravě-Porubě. V noci z úterý na středu tam ve zasahovali hasiči u požáru jednoho z bytů.

Požár haly se slámou v Osoblaze nechávají hasiči dohořet. Škoda přesáhla milion

S požárem haly s uskladněnou slámou v Osoblaze bojovalo v noci na dnešek deset jednotek hasičů. Rozhořel se v pondělí večer. Majitel odhaduje škodu na 1,2 milionu korun.

Dívka se ve Štítině na Opavsku napíchla na plot. Zasahoval i vrtulník

Hasiči museli pomoci dívce, která se napíchla na plot v obci na Opavsku. Se zraněními jí pak do nemocnice transportoval vrtulník zdravotnických záchranářů.

OBRAZEM: Rychlá likvidace třešně na kolejích a silnici na okraji Ostravy

Necelou čtvrthodinku trvalo profesionálním hasičům z Ostravy-Poruby (HZS Moravskoslezského kraje) odstranění nejméně 15 metrů vysoké třešně, která ve středu 15.7.2020 odpoledne spadla v Horní Lhotě (okres Ostrava-město) na silnici mezi Krásným Pol...

VIDEO: Řidič mazdy cítil kouř. Vystoupil a auto pohltily plameny

16.July » iDNES.cz
Během patnácti minut se musel rozloučit se svým vozem řidič Mazdy CX 7. Mohl jen bezmocně sledovat, jak z něj plameny zakrátko udělaly pouhé torzo dopravního prostředku.

Tato informační stránka o Petr Kůdela zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Kůdela" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes