15
new stories - click to show

Barbora Černá Dvořáková

Related to

Zákaz dovozu ruského uhlí moravskoslezským hutím a elektrárnám problémy nedělá

15.August » Týden.cz
Od čtvrtečního dne platící zákaz dovozu ruského uhlí moravskoslezským hutním podniků a uhelným elektrárnám problémy nedělá. Ruské uhlí totiž odebírala pouze hutnická společnost Liberty Ostrava, která už dodávky nahradila z jiných zdrojů.

Firmy pomáhají zaměstnancům s inflací, zkoušejí odměny i stravenky

12.August » iDNES.cz
Dražší potraviny, energie, hypotéky i další náklady na život a bydlení se stále citelněji projevují na výdajích jednotlivých domácností napříč krajem. Některé firmy už na svízelnou situaci reagují a svým zaměstnancům chystají zvýšení platů.

Zákaz dovozu ruského uhlí moravskoslezským hutím a elektrárnám problémy nedělá

12.August » Ekolist
Zákaz dovozu ruského uhlí moravskoslezským hutním podniků a uhelným elektrárnám problémy nedělá. Ruské uhlí totiž odebírala v minulosti pouze hutnická společnost Liberty Ostrava, která už dodávky nahradila z jiných zdrojů. ČTK o tom informovala mluv…

Zákaz dovozu ruského uhlí moravskoslezským hutím a elektrárnám problémy nedělá

11.August » Týden.cz
Od čtvrtečního dne platící zákaz dovozu ruského uhlí moravskoslezským hutním podniků a uhelným elektrárnám problémy nedělá. Ruské uhlí totiž odebírala pouze hutnická společnost Liberty Ostrava, která už dodávky nahradila z jiných zdrojů.

Ostravské huti Liberty se dařilo, za rok vydělala přes šest miliard korun

17.June » iRegiony Impuls
Růst cen a celosvětově vysoká poptávka po oceli a výrobcích z ní přivedl ostravskou huť Liberty k výbornému hospodářskému výsledku. Je nejlepší od roku 2016.

Drahé energie nutí firmy k výrazným úsporám a snižováním výdajů na provoz

16.May » ČRo Ostrava
Drahé energie nutí k úsporám i firmy, včetně velkých. Snižování provozních nákladů je proto v poslední době prioritou a firmy oprašují nápady, na které dříve nebyl čas.

Nástěnky ve firmách nahradily mobilní aplikace, domluví i spolujízdu

3.February » iRegiony Impuls
Pro pamětníky závodního rozhlasu a nástěnek ROH je to nová doba. Po dlouhých desetiletích, kdy firmy komunikovaly se svými zaměstnanci, jak se dalo, i prostřednictvím výše zmiňovaného závodního rozhlasu či populárních nástěnek, se časy mění. Některé…

Uhlí z Austrálie pro Ostravsko a Karvinsko? Náměstek hejtmana rozpoutal diskuzi

Uhlí ano, či ne? Náměstek hejtmana Jakub Unucka rozpoutal diskuzi na sociálních sítích. Na informaci o lodi, která dovezla australské uhlí z Rotterdamu do Děčína, reagoval na svém facebookovém profilu jednoznačně: "Je to super zpráva".

Australské uhlí bylo pro ostravskou huť

25.January » Novinky.cz
Černé uhlí z Austrálie, které v neděli připlulo po Labi do Děčína, si objednala huť Liberty Ostrava. Právu to potvrdila mluvčí ostravské firmy Barbora Černá Dvořáková.

Firmy v Moravskoslezském kraji stojí testování i statisíce korun denně

18.January » iDNES.cz
V průměru okolo šedesáti korun stojí jeden kus z antigenní sady testů, které se firmám v Moravskoslezském kraji podařilo získat pro povinné testování zaměstnanců. To je od pondělí povinné dvakrát týdně. Například vedení Třineckých železáren zaplatí …

Do firem se vrátilo plošné testování. V Liberty testují i očkované

30.November » ČRo Ostrava
Společnost Liberty Ostrava obnovila plošné testováníé už začátkem listopadu, teď už i pro očkované. Testovat se nemusí ti, kteří celý týden nepřijdou do styku s kolegy.

Hutě na Ostravsku jedou na plný výkon. Nezastavily je drahé energie ani omezená výroba aut

15.November » Ekonomický deník
České ocelářství jede naplno a nezastavily jej ani rostoucí ceny elektrické energie, černého uhlí a emisních povolenek. Zatímco Třinecké železárny orientované na produkci s vyšší přidanou hodnotou hlásí dlouhodobě stabilní výsledky, Liberty Ostrava …

Tato informační stránka o Barbora Černá Dvořáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Černá Dvořáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes