15
new stories - click to show

Radek Kňava

Related to

Do boje o Unii jde perníkář, poslanci i celá jedna strana z Pardubicka

19.May » iRegiony Impuls
Volby do Evropského parlamentu, které se konají příští víkend, jsou výjimečné v tom, že pro celou republiku existují jen jedny kandidátky. Ovšem i tak se na ně dostalo dost jmen z regionu.

Do boje o Unii jde perníkář, poslanci i celá jedna strana z Pardubicka

19.May » iDNES.cz
Volby do Evropského parlamentu, které se konají příští víkend, jsou výjimečné v tom, že pro celou republiku existují jen jedny kandidátky. Ovšem i tak se na ně dostalo dost jmen z regionu. Další články k tématu: Kandidátku do eurovoleb vede i stří...

Kandidáti za hnutí Pro Česko ve volbách do Evropského parlamentu 2019

17.May » ČT24
Volby do Evropského parlamentu se v Česku uskuteční ve dnech 24. a 25. května. S volebním číslem 15 usiluje o hlasy hnutí Pro Česko (PČ). Lídrem kandidátky je Radek Kňava (PČ). Hnutí Pro Česko v minulých volbách do Evropského parlamentu v roce 201...

ŽIVĚ: Předvolební debata lídrů stran a hnutí kandidujících do Evropského parlamentu

13.May » iROZHLAS
Kdo uspěje v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu? Pozvání do debaty Českého rozhlasu Plus a Radiožurnálu s moderátorem Janem Pokorným přijali kandidáti do Eurovoleb 2019.

Rozhovory s lídry kandidátek do evropských voleb: Radek Kňava (PČ)

6.May » ČT24
Před volbami do Evropského parlamentu přináší ČT24 rozhovory s lídry všech kandidátek, které se o mandáty ucházejí. S číslem 15 kandiduje hnutí Pro Česko, které do voleb vede Radek Kňava. Rozhovor s ním vedl Roman Fojta.

Tato informační stránka o Radek Kňava zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Kňava" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes