15
new stories - click to show

Josef Babka

Related to

Rodák z Hlinců provozoval před válkou nejmodernější obchodní dům

14.April » Plzeňský deník
Rodák z Hlinců, Jaroslav Brouk, byl jedním ze zakladatelů legendárních obchodních domů Brouk a Babka. Narodil se 11. května 1884 v Hlincích ve stavení č. 11.

Černá kostka získala územní rozhodnutí a čeká na stavební povolení

22.February » iDNES.cz
Pomaleji, ale stále vpřed. Tak lze stručně popsat vývoj příprav stavby nové Moravskoslezské vědecké knihovny naproti Domu kultury v ulici 28. října v Ostravě. „V listopadu se podařilo získat kladné územní rozhodnutí, na začátku února jsme požádali...

Druhá šance pro chátrající věžák v Ostrčilově v Ostravě. Jaké jsou nástrahy?

/FOTOGALERIE/ Zbourat za osmdesát milionů a případně postavit znovu, nebo jej zrekonstruovat za 300 milionů? Ostrava rozsekla milionové dilema „původního mrakodrapu“, dvaadvacetipatrové výškové budovy v Ostrčilově ulici v centru města.

Jak to tedy bylo? Kromě Vondráka se nechali naočkovat i další členové krizového štábu

5.February » ČRo Ostrava
Český rozhlas upozornil, že vakcínu na sklonku roku dostal hejtman a také krajský policejní ředitel. Navzdory tehdy platné očkovací strategii ministerstva zdravotnictví.

DRBNA HISTORIČKA: Kvůli Prioru přišla Broukárna o zákazníky. Býval v ní dětský domov

21.January » Budějcká Drbna
Dnešní díl Drbny historičky věnoval Jan Schinko Broukárně. Víte, jaký jiný obchod připravil Broukárnu jeden čas o slávu? A co kvůli němu v budově bylo? Po roce 1950 byl název Brouk a Babka zrušen a obchod se přejmenoval na Vltavan. Nový název se a...

Kraj si vezme dosud nejvyšší půjčku, tři miliardy pomohou udržet investice

18.December » iRegiony Impuls
Nejvyšší úvěr ve dvacetileté historii Moravskoslezského kraje pomůže udržet plánované investice. Kromě vysoké půjčky splatné až do roku 2035 krajští zastupitelé schválili i schodkový rozpočet, opozice záměry většinově podpořila.

Dětský pavilon zůstane v Litomyšli, plán na prodej atrakce do Ostravy padl

11.November » iDNES.cz
Překvapivý vývoj má avizovaný prodej dětského pavilonu, který si od Litomyšle chtěla za 1,1 milionu korun koupit Ostrava a umístit ho přímo v historickém centru města na Masarykově náměstí. Na dnešním jednání ostravských zastupitelů se totiž ukáza...

Hejtman Ivo Vondrák II. Vtipně naladění zastupitelé zvolili nové vedení kraje

Ustavující zastupitelstvo ve čtvrtek dopoledne podle očekávání ověnčilo Ivo Vondráka hejtmanským řetězem pro další čtyři roky a zvolilo také další členy rady.

Hejtmanem Moravskoslezského kraje byl opět zvolen Ivo Vondrák

5.November » ČRo Ostrava
Ivo Vondrák neměl protikandidáta. Získal 51 hlasů z 63 přítomných zastupitelů. Před čtyřmi lety získal podporu 36 zastupitelů.

Vondrák je opět hejtmanem Moravskoslezského kraje, protikandidáta neměl

5.November » EuroZprávy.cz
Hejtmanem Moravskoslezského kraje dnes zastupitelé na ustavujícím zasedání ve veřejné volbě zvolili Ivo Vondráka z vítězného hnutí ANO, který kraj vedl už v minulém volebním období. Vondrák neměl protikandidáta.

Historický volební neúspěch KSČM může vést ke změnám ve vedení. Filip dá funkci k dispozici v úterý

5.October » iHNED.cz
O fatální prohře, absolutním dnu či tragédii hovoří v souvislosti s výsledky KSČM v letošních krajských volbách její regionální představitelé, které oslovila ČTK. Komunisté získali zastupitele jen ve čtyřech krajích, počet jejich krajských mandátů...

KSČM je na absolutním dně. Po prohraných volbách zní z regionů ostrá kritika

5.October » EuroZprávy.cz
O fatální prohře, absolutním dnu či tragédii hovoří v souvislosti s výsledky KSČM v letošních krajských volbách její regionální představitelé, které ČTK oslovila. Komunisté získali zastupitele jen ve čtyřech krajích, počet jejich krajských mandátů...

Tato informační stránka o Josef Babka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Babka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes