15
new stories - click to show

Radim Babinec

Related to

„Energetický“ náměstek ostravského primátora Karel Malík: Problémy už nečekám

Na starosti má agendu, která není navenek příliš vidět a společností tolik nerezonuje. Nestará se o sport, kulturu, dopravu školství ani investice. Má na starosti, jak sám říká, spíše „podpůrný resort“. Karel Malík je po konci svého předchůdce Radim…

Ostrava je nejlepším místem k podnikání v celém kraji

25.May » Ostrava
Moravskoslezská metropole obhájila svou pozici, když také v letošním roce získala nejlepší hodnocení srovnávacího průzkumu „Město pro byznys“. Tento výzkum, zpracovávaný analytiky agentury Datank hodnotí každým rokem 205 měst a obcí s rozšířenou půs…

ENERGIE A KRAJ: Ostrava získala nového dodavatele elektřiny

29.April » TV Polar
Ostrava získala nového dodavatele elektřiny. Končí tak období nejistoty a i když bude město platit o 20 milionů korun měsíčně více, ceny na burze jsou ještě vyšší, než přijatá nabídka.

Ostrava: Město vybralo dodavatele elektrické energie

Rada města vybrala na mimořádném zasedání nového dodavatele elektřiny. Rozhodnutí rady předcházelo zadávací řízení včetně elektronické aukce, která proběhla dne 10. března 2022.

Ostrava vybrala nového dodavatele energií pro své městské organizace

14.March » ČRo Ostrava
Novým dodavatelem energie pro městské organizace v Ostravě bude od května ČEZ. Firma uspěla v tzv. zadávacím řízení a nahradí společnost Lumius, která ukončila dodávky.

Ostrava: Město řeší nárůst nákladů na elektrickou energii

4.February » ParlamentniListy.cz
Společnost Lumius s. r. o. dne 11. ledna 2022 oznámila operátorovi trhu pozbytí možnosti dodávat elektřinu.

Město Ostrava hledá nového dodavatele elektřiny, pomoc potřebují desítky organizací

3.February » ČRo Ostrava
Krach dodavatele energií Lumius dostal do problémů i ostravský magistrát. Městu se provoz nemocnice, divadel, domovů seniorů a dalších zařízení prodraží o desítky milionů.

Město řeší nárůst nákladů na elektrickou energii

2.February » Ostrava
Společnost Lumius s. r. o. dne 11. ledna 2022 oznámila operátorovi trhu pozbytí možnosti dodávat elektřinu.

Ostravu drtí ceny energií, zoo zatím neprodlouží otevírací dobu

2.February » iDNES.cz
Po krachu společnosti Lumius ze Sviadnova hledá Ostrava nového dodavatele elektrické energie pro magistrát i desítky městských organizací včetně zoo. Lidé, kteří čekali, až se v únoru o hodinu prodlouží otvírací doba ostravské zoologické zahrady, ab…

Hotely v Moravskoslezském kraji mají na silvestra volno, v horách je ale plno

5.December » ČRo Ostrava
V hotelech a penzionech v Moravskoslezském kraji lze ještě sehnat ubytování i na silvestra. V horských oblastech už ale mají některé hotely skoro vyprodáno.

Naděje pro Ostravu: Aquapark místo fotbalového hřiště je znovu ve hře

22.September » Moravskoslezský deník
Vodní areál Jih by mohl provozovat místo městské společnosti Sarezy nový zájemce. Jeho primárním cílem je ale zrealizovat letité plány na vybudování aquaparku v místě přilehlého bývalého fotbalového hřiště.

Ostrava: Dárci krve obdrželi zlatou medaili Jana Janského

30.September » ParlamentniListy.cz
Bezpříspěvkoví dárci krve, kteří absolvovali odběry čtyřicetkrát, byli v úterý v radničním Divadélku pod věží oceněni Zlatou medailí Prof. MUDr. Jana Janského. Za jejich obětavost jim poděkoval první náměstek primátora Radim Babinec.

Tato informační stránka o Radim Babinec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radim Babinec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes