15
new stories - click to show

Tomáš Málek

Related to

Řecký zázrak. U Thermopyl král Leonidas prohrál, ale vstoupil do dějin

6:05 » Lidovky.cz
Na první pohled to vypadá jako odpočívadlo: rozšířená silnice, prašné parkoviště. Až socha válečníka na pomníku ukáže, že jste na místě, které doslova vešlo do dějin. Vítejte u Thermopyl v Řecku.

Obce naskakují na karavanový boom. Vidí v tom příležitost pro svůj rozvoj

23.October » Seznam Zprávy
Kraje, obce i soukromníci začínají slyšet na rostoucí chuť Čechů cestovat po zemi obytným autem. Staví pro ně místa na parkování a očekávají rozvoj regionů.

Svoboda v obytné dodávce. Tříčlenná rodina sedmý měsíc křižuje Evropu

21.October » Cestování iDNES.cz
Když je nevlídno, jeď na jih. Když je na jihu moc horko, zamiř na sever. Takové je nomádské pravidlo. Na jaře jsme přestěhovali do obytné dodávky a snažíme se tímto pravidlem řídit. Jaro jsme strávili na Iberském poloostrově, léto ve Skandinávii a...

NOMÁDI: Bezstarostná jízda Balkánem. Složitější hranice nás patrně čekají

18.October » Lidovky.cz
Když je v Česku nevlídno, jeď na jih. Když je na jihu moc horko, zamiř na sever. Takové je nomádské pravidlo. S nastupujícím podzimem jsme vyrazili za sluncem do Řecka.

NOMÁDI: Vnitrozemí řecké Thessálie má daleko k načančaným obrázkům modrobílých domečků z katalogů

16.October » Lidovky.cz
Jako Češi nevozí zahraniční turisty na Chomutovsko, tak Řekové nijak zvlášť nepropagují vnitrozemské oblasti Thessálie. My jsme tuto obilnici Řecka projeli cestou do slavných klášterů v Meteoře.

NOMÁDI: Bezstarostná jízda Balkánem. Složitější hranice nás patrně čekají

12.October » Lidovky.cz
Když je v Česku nevlídno, jeď na jih. Když je na jihu moc horko, zamiř na sever. Takové je nomádské pravidlo. S nastupujícím podzimem jsme vyrazili za sluncem do Řecka.

Modelový zápas proti starším: Sedmnáctka na Kometu nestačila

6.October » Hokej.cz
Česká reprezentace do 17 let sehrála modelové utkání proti juniorům Komety Brno, pod Špilberkem jim však podlehla jednoznačně 1:5. Prosadila se až v samém závěru zásluhou Václava Kudrny.

NOMÁDI: Když se letečtí inženýři pustí do osobních aut. První Saab neměl víko od kufru

15.September » Lidovky.cz
Skandinávská automobilka Saab měla i v socialistickém Československu řadu fanoušků. Slavná švédská značka skončila, ale její pohled na auta představuje muzeum ve městě Trollhättan.

Díky 3D laparoskopické věži operují brodští urologové rychleji a přesněji

10.September » iRegiony Impuls
Nemocnice v Havlíčkově Brodě začala používat nový přístroj za dva miliony korun. Pro lékaře urologického oddělení zakoupila nejmodernější laparoskopickou věž. S ní je operatér díky 3D pohledu přesnější a rychlejší. Při operaci tak pacient ztratí v...

NOMÁDI: Když je cesta cíl. Dějiny Lofot změnily tunely a mosty na silnici krále Olafa

8.September » Lidovky.cz
Byl to zapadlý kout Norska, který vynikal lovem a sušením tresek. V 90. letech Norové dovedli silnici až do poslední lofotské vesnice, která se jmenuje krásně stručně Å i Lofoten. A pak se všechno změnilo.

NOMÁDI: Pádlování na Lofotech. Bez zkušeností na volné moře rozhodně nevyplouvejte, říká Češka

30.August » Lidovky.cz
Norské Lofoty leží za polárním kruhem. Je to divukrásné souostroví, kde ostře řezané hory vystupují přímo z oceánu. Jak se pádluje ve vodách, které díky Golfskému proudu nezamrzají?

Nemocnice Havlíčkův Brod: S 3D laparoskopickou sestavou je operatér přesnější a rych...

26.August » Hospital IN
Lékaři urologického oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod mají k dispozici super moderní laparoskopickou technologii. S ní je operatér přesnější a rychlejší....

Tato informační stránka o Tomáš Málek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Málek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes