Martin Juroška

Vztahuje se k

Ohlédnutí za výsledkem voleb v Ostravě očima "nevítězných" stran

Vítěz voleb v Ostravě je jasný, o úspěchu ale mohou hovořit i další strany. Přinášíme ohlédnutí za reakcemi na výsledek voleb ostravských lídrů jednotlivých stran.

Končí doba slibování. Voliči rozhodnou

Volební kampaně i obrovský tlak politických stran dosáhly svého vrcholu. O víkendu i ve třetím největším městě v zemi rozdají voliči karty a nakreslí půdorys koalice, která v příštích čtyřech letech bude vládnout Ostravě.

V Ostravě-Michálkovicích otevřeli zmodernizovanou hasičskou zbrojnici

30.září » Novinky.cz
V sobotu 29. září byla v Ostravě-Michálkovicích uvedena do plného provozu zrekonstruovaná hasičská zbrojnice. Zbrojnici poslali do života, za přítomnosti občanů Michálkovic a spřátelených hasičů z Polska, primátor Ostravy Tomáš Macura spolu se sta...

Záleží na nás, jak dokážeme náš program lidem představit

26.září » Haló noviny
Jste zastupitel, znáte dobře Ostravu, jaké jsou její aktuální a primární problémy a potřeby? Ostravu znám, narodil jsem se tu a v městském zastupitelstvu působím poměrně dlouho. Problémů a potřeb je samozřejmě mnoho a hodně z nich se již léta hr...

Kandidáti na primátora Ostravy se utkali v debatě ČT

/FOTOGALERIE/ Do komunálních už zbývá necelý měsíc a kampaně politických stran a hnutí nabírají na obrátkách. Politici se už utkávají také ve volebních debatách. Ta nejprestižnější se konala ve čtvrtek večer a přímým přenosem ji přenášela ČT 24.

Vedení Ostravy dva roky přešlapovalo na místě, myslí si lídr KSČM Juroška

14.září » iRegiony Impuls
Výsledky, které neohromily, ale neznamenaly ani propadák. Taková bývala volební bilance komunistů v Ostravě. Jenže po vstupu hnutí ANO na politické kolbiště nabral počet hlasů KSČM sestupnou tendenci a loni v parlamentních volbách se propadl pod d...

Vedení Ostravy dva roky přešlapovalo na místě, myslí si lídr KSČM Juroška

14.září » iDNES.cz
Výsledky, které neohromily, ale neznamenaly ani propadák. Taková bývala volební bilance komunistů v Ostravě. Jenže po vstupu hnutí ANO na politické kolbiště nabral počet hlasů KSČM sestupnou tendenci a loni v parlamentních volbách se propadl pod d...

Kandidáti na primátora se utkali v debatě ČT

Do komunálních už zbývá necelý měsíc a kampaně politických stran a hnutí nabírají na obrátkách. Politici se už utkávají také ve volebních debatách. Ta nejprestižnější se konala ve středu večer a přímým přenosem ji přenášela ČT 24.

Do voleb na „velkou radnici“ chce jít 15 stran a hnutí

KANDIDÁTKY - PRVNÍ DESÍTKY/ Termín vypršel, v tuto chvíli už je jasné, kolik stran a hnutí se bude účastnit podzimních komunálních voleb a bojovat o křesla v zastupitelstvu města Ostravy, tedy na takzvané „velké radnici“.

KSČM potřebuje nový oufit. Na šéfa strany kandiduje i Ondráček

16.dubna » Týden.cz
PŘEHLED KANDIDÁTŮ UVNITŘ. Komunisté budou v sobotu v Nymburku na sjezdu volit nové vedení. Po volebním neúspěchu sílí hlasy po vystřídání současného pragmatického předsedy Vojtěcha Filipa, soupeří spolu zatím deset kandidátů.
Eva Richtrová - politik . ČSSD

Tato informační stránka o Martin Juroška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Juroška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes