Martin Juroška

Vztahuje se k

KSČM potřebuje nový oufit. Na šéfa strany kandiduje i Ondráček

16.dubna » Týden.cz
PŘEHLED KANDIDÁTŮ UVNITŘ. Komunisté budou v sobotu v Nymburku na sjezdu volit nové vedení. Po volebním neúspěchu sílí hlasy po vystřídání současného pragmatického předsedy Vojtěcha Filipa, soupeří spolu zatím deset kandidátů.

Goran Bregović vystoupí na festivalu Michal Fest v Ostravě

10.dubna » Týden.cz
Balkánský skladatel a hudebník Goran Bregović vystoupí se svou doprovodnou kapelou na letošním ročníku festivalu Michal Fest v Ostravě. Zahraje tam například i Dalibor Janda či kapela Mandrage.

Na změnu značení se v Brně čeká i tři roky. Odbor dopravy je zahlcený

9.dubna » iDNES.cz
Doslova zahlcený žádostmi je magistrátní odbor dopravy v Brně. Na změnu dopravního značení naštvané městské části čekají několik let. Město slibuje zlepšení, až konečně najde nového šéfa odboru. Další články k tématu: VIDEO: Opilí vandalové vyvrát...

Na změnu značení se v Brně čeká i tři roky. Odbor dopravy je zahlcený

9.dubna » iRegiony Impuls
Doslova zahlcený žádostmi je magistrátní odbor dopravy v Brně. Na změnu dopravního značení naštvané městské části čekají několik let. Město slibuje zlepšení, až konečně najde nového šéfa odboru.

Komunisté zahajují kampaň v oblíbené Ostravě

Další stranou, která už zahajuje kampaň před podzimními komunálními volbami jsou komunisté. Pro začátek si vybrali svou tradiční baštu Ostravu i když v parlamentních volbách se jim ani tady příliš nevedlo. Hlavním volebním tahákem bude už klasicky...

Michálkovice instalují hlásiče požáru

13.března » Ostrava
V obecních bytech pokračuje instalace detektorů oxidu uhelnatého a požárních hlásičů nakoupených z ostravského rozpočtu za zhruba 2,2 milionů korun. V pondělí 12. března začali hlásiče a detektory montovat v Michálkovicích.

Bývalý důl v Ostravě oživí Michalfest, vystoupí Xindl X i Marek Ztracený

14.června » Týden.cz
Na letošním ročníku hudebního festivalu MichalFest, který se v sobotu uskuteční v areálu bývalého ostravského Dolu Michal, vystoupí například Xindl X, Marek Ztracený a Olga Lounová.

MichalFest: Xindl X i Olga Lounová zazpívají v dole

14.června » Blesk.cz
Na letošním ročníku hudebního festivalu MichalFest vystoupí například Xindl X, Marek Ztracený a Olga Lounová. Festival se koná v sobotu v areálu bývalého ostravského Dolu Michal.

Dusno na ÚV KSČM. Soudruzi žádali hlavy Filipa a Dolejše

22.října » Echo24.cz
Napjatá atmosféra provázela mimořádné povolební jednání ústředního výboru KSČM. Komunisté hledali viníka propadu strany v krajských volbách a křesla se tak otřásly především pod předsedou strany Vojtěchem Filipem a místopředsedou Jiřím Dolejšem. P...

Ostravský primátor zatrhl vyšší daň z nemovitosti. Vysloužil si kritiku

14.září » ČT24
Stažení materiálu kritizovala předsedkyně Sboru starostů a starostka městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková (Nezávislí), která se snažila navrhnout, aby se o něm hlasovalo tajně. Zastupitelé se ale ani na takové formě hlasování ...

Ostravský rozpočet přijde o 260 milionů Kč. Zvýšení daní z nemovitostí zatím výpadek nenahradí

14.září » ČT24
Stažení materiálu kritizovala předsedkyně Sboru starostů a starostka městského obvodu Mariánské Hory a Hulváky Liana Janáčková (Nezávislí), která se snažila navrhnout, aby se o něm hlasovalo tajně. Zastupitelé se ale ani na takové formě hlasování ...

Daň z nemovitosti se v Ostravě zatím nezvýší. Měla nahradit výpadek příjmů z hazardu

14.září » Aktuálně.cz
Zastupitelé nepodpořili návrh na zvýšení daně z nemovitostí. Město plánovalo, že tím pokryje výpadek, který mu v rozpočtu způsobí nižší příjmy z hazardu.
Eva Richtrová - politik . ČSSD

Tato informační stránka o Martin Juroška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Juroška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes