15
new stories - click to show

Šárka Swiderová

Related to

Zemřela herečka Milena Asmanová (†90): Učila Bebarovou i Rudu z Ostravy

5.January » Aha!
V neděli v Praze zemřela herečka Milena Asmanová. Bylo jí 90 let. ČTK o tom včera informovala dcera Karolina Rauschertová a mluvčí ostravského divadla Šárka Swiderová.

Zemřela herečka Milena Asmanová. Proslavil ji i seriál Kamenný řád

4.January » CNN Prima NEWS
V neděli v Praze zemřela herečka Milena Asmanová. Bylo jí 90 let. Televizním divákům je známá ze seriálu Kamenný řád z roku 1975 či Postel s nebesy (1980). Působila 40 let v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě. Své herecké zkušenosti také ...

Zemřela herečka Milena Asmanová. Hrála v Kamenném řádu a učila známé herce

4.January » iDNES.cz
V neděli v Praze zemřela herečka a pedagožka Milena Asmanová. Bylo jí 90 let. Televizní diváci si ji mohou pamatovat jako Karolinu ze seriálu Kamenný řád režiséra Aloise Müllera, v poslední době se objevila také v seriálu Policie Modrava.

Zemřel divadelní dramaturg Marek Pivovar, spolupracoval i s rozhlasem

3.January » ČRo Ostrava
V noci na 3. ledna zemřel Marek Pivovar. Informaci potvrdila mluvčí Národního divadla moravskoslezského Šárka Swiderová. Osobnost Marka Pivovara připomíná Eva Lenartová.

Národní divadlo moravskoslezské věnovalo komiku Kobrovi pamětní desku

21.December » Seznam Zprávy
Národní divadlo moravskoslezské věnovalo herci a komikovi Josefu Kobrovi pamětní desku. Instalovalo ji při příležitosti sta let od jeho narození na domě v centru Ostravy, kde desetiletí žil a dodnes tam bydlí jeho rodina.

Hrobníci, prodavači či tesaři. Herci si musí vydělávat jinde

7.November » Metro
Lidé míní, virus mění. Vedle turistiky, restaurací a letectví epidemie dopadla drtivě hlavně na herce. Marek Němec nedávno oznámil, že z oblíbeného seriálu Modrý kód odchází. Ale tlak diváků ho přinutil vrátit se zpět do hereckého kolotoče. Jenže ...

Zemřela Helena Riehsová

29.October » Divadelní noviny
(13. 8. 1936 Pardubice – 27. 10. 2020 Ústí nad Labem) Emeritní sólistka operetního souboru NDM v Ostravě, výrazná osobnost ostravské operety a muzikálové scény od šedesátých do osmdesátých let minulého století.

Kulturu v kraji do třetice zmrazila opatření, divadla si oddechla, že alespoň mohou zkoušet

19.October » TV Polar
Vládní hygienická opatření letos do třetice, tedy v březnu, červenci a teď v říjnu, zastavila kulturu v Moravskoslezském kraji. Opět nefungují kina, nehrají divadla, zavřená jsou muzea. Problémy pociťují nejen velká zařízení, ale i ta menší napřík...

Premiéru Gogolova Revizora koronavirus zruąil v Ostravě podruhé

9.October » Divadlo.cz
Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě ruší všechna představení do 25. října. Souvisí to s opatřeními, které dnes vyhlásil ministr zdravotnictví Roman

Z tiskových zpráv: To bude jízda! Testosteron - komedie o ženách, mužích (výhradně s muži) a vztazích

7.October » i-divadlo.cz
Komedie polského autora Andrzeje Saramonowicze (1965) TESTOSTERON nabízí zábavný ponor do mužského pohledu na ženy, vztahy, sex a lásku. Činohra NDM ji uvede v premiéře v Divadle Jiřího Myrona v sobotu 10. října. Reprízy jsou 13., 15. a 18. října.

Ostravské divadlo vinou nových opatření zruší 15 představení

1.October » ČRo Ostrava
Premiéra muzikálu Květiny pro paní Harrisovou se ale stihne. Inscenaci první diváci uvidí 3. a 4. října. ČTK to řekla mluvčí divadla Šárka Swiderová.

Tato informační stránka o Šárka Swiderová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šárka Swiderová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes