15
new stories - click to show

Hana Brňáková

Related to

Opava: Mění se systém odměňování, zastupitelé si mohou polepšit

Zajištění větší motivace pro práci ve výborech zastupitelstva nebo v komisích rady. To bylo podle opavského magistrátu důvodem k navýšení odměn členů zmíněných orgánů. A to jednak těm, kteří jsou zároveň členy zastupitelstva, tak i nečlenům.

Rozpadlou koalici v Opavě slepila ČSSD, náměstkem se stal P. Orieščík

9.September » TV Polar
Opavští zastupitelé schválili nové vedení města. Poté, co Piráti vypověděli koaliční smlouvu, začalo pátrání po náhradníkovi. Podle očekávání do vedení města vstupují sociální demokraté. Do křesla náměstka usedl „jejich“ Petr Orieščík.

Opavu vede změněná koalice. Po sporech s primátorem ji opustili Piráti

8.September » iRegiony Impuls
Ve zjitřené atmosféře v pondělí opavští zastupitelé odvolali náměstkyni primátora Hanu Brňákovou (Piráti a Opavané). Nahradil ji Petr Orieščík, starosta Suchých Lazců (ČSSD). Částečnou obměnu vedení Opavy vyvolalo nedávné vypovězení koaliční smlou...

Oficiálně potvrzeno. Opava má novou koalici, vyměnil se náměstek a dva radní

Uskupení Piráti a Opavané odešli do opozice, „čerstvým“ členem koalice se naopak stala ČSSD. Novým náměstkem byl zvolen Petr Orieščík (ČSSD), křesla radních připadla Renému Černohorskému (ČSSD) a Daliboru Hudcovi (Zelená pro Opavu).

Opavští zastupitelé posvětili novou koalici, radnice má nové vedení

7.September » TV Polar
Opavští zastupitelé dnes zvolili mírně obměněné vedení města. Hnutí Piráti a Opavané, které koalici opustilo koncem srpna, nově nahradí Česká strana sociálně demokratická. Její člen Petr Orieščík, starosta městské části Suché Lazce, se pak stal no...

Rychlá rošáda na Hlásce

6.September » Region Opavsko
OPAVA – Bývalá první náměstkyně opavského primátora Hana Brňáková si nejspíš ještě ani nestihla vyklidit kancelář a už je místo ní náhrada. Novým koaličním partnerem se stala místo rebelujících pirátů strana ČSSD a pozice náměstka připadne Petrovi...

Odmítám, že by v kauze OKO šlo o politické důvody, říká primátor Navrátil

Kauza v Opavské kulturní organizaci (OKO), na jejímž počátku byl spor ředitelky Marcely Mrózkové Heříkové a dramaturga a kurátora Jana Kunzeho kvůli jeho údajnému špatnému chování k zaměstnancům, rozdmýchala také vody přímo ve vedení města.

Piráti kvůli rozporům ve vedení opavského magistrátu končí. V koalici je nahradila ČSSD

3.September » ČT24
Ve vedení opavského magistrátu skončilo uskupení Piráti a Opavané, v koalici ho nahradili sociální demokraté. Strany už podepsaly novou koaliční smlouvu, náměstkem primátora bude starosta opavské čtvrti Suché Lazce Petr Orieščík. Ve funkci ho ješt...

Nová koaliční smlouva podepsána: namísto Pirátů přichází ČSSD

2.September » TV Polar
Po pětidenním vyjednávání má opavské zastupitelstvo novou koalici. Odstupující uskupení Piráti & Opavané nahradila opoziční ČSSD. Už je podepsána koaliční smlouva.

Opavští Piráti odcházejí do opozice, nahradí je ČSSD

2.September » TV Polar
Opavská koalice se rozpadla. Po necelých dvou letech opouštějí vedení města Piráti a míří do opozice. S největší pravděpodobností je nahradí sociální demokraté.

Ve vedení opavského magistrátu Piráty nahradila ČSSD

2.September » Seznam Zprávy
Ve vedení opavského magistrátu uskupení Piráti a Opavané nahradila ČSSD. Strany ve středu podepsaly koaliční smlouvu.

Tato informační stránka o Hana Brňáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Brňáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes