15
new stories - click to show

Karel Drgáč

Related to

Lékařskou fakultu Ostravské univerzity povede epidemiolog Rastislav Maďar

12.October » ČRo Ostrava
Rastislav Maďar od akademického senátu dostal nadpoloviční většinu hlasů. Na post děkana kandidoval ještě s dvěma uchazeči – Václavem Procházkou a Karlem Drgáčem.

Novým děkanem ostravské Lékařské fakulty má být epidemiolog Maďar

V pondělí o tom rozhodl při děkanské volbě akademický senát fakulty. Maďar uspěl hned v prvním kole volby, když získal deset z 18 možných hlasů.

Senát zvolil děkanem lékařské fakulty v Ostravě epidemiologa Maďara

12.October » iDNES.cz
Novým děkanem Lékařské fakulty Ostravské univerzity by se měl stát epidemiolog Rastislav Maďar. Rozhodl o tom dnes akademický senát fakulty.

Válka epidemiologů: Prymula proti Maďarovi při volbě děkana lékařské fakulty v Ostravě

12.October » CNN Prima NEWS
Ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) a bývalý šéf epidemiologické skupiny resortu Rastislav Maďar si na Twitteru ostře vyměňovali názory. Maďarovi se nelíbí, že Prymula veřejně podpořil Václava Procházku, který stejně jako Maďar kandiduje ...

O funkci děkana ostravské Lékařské fakulty budou usilovat tři kandidáti, mezi nimi i Maďar

25.September » ČRo Ostrava
Tři zájemci stojí pozici dělana ostravské lékařské fakulty. Do voleb se přihlásili Karel Drgáč, proděkan Václav Procházka a epidemiolog Rastislav Maďar.

O pozici děkana Lékařské fakulty v Ostravě usiluje i epidemiolog Maďar

25.September » iDNES.cz
Mezi navrženými kandidáty na děkana Lékařské fakulty Ostravské univerzity je rovněž epidemiolog Rastislav Maďar, který donedávna působil jako člen pracovní skupiny pro uvolňování karanténních opatření spojených s covidem-19.

Po třech letech rekonstrukce se otevírá Státní opera. Na programu jsou Wagnerovi Mistři pěvci norimberští

5.January » Lidovky.cz
V neděli se po třech letech rekonstrukce otevře pražská Státní opera. Na programu galakoncertu, který režíruje Alice Nellis, se objeví mimo jiné Wagnerovi Mistři pěvci norimberští. Stejné dílo doprovázelo i první otevření opery v roce 1888. Další ...
Miroslav Dvorský - Slovenský operní pěvec-tenorista

Tato informační stránka o Karel Drgáč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Drgáč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes