15
new stories - click to show

Peter Gábor

Related to

Režisér Peter Gábor ani během pandemie nezahálí. Spolupracuje i s divadlem Mír

21.April » ČRo Ostrava
Peter Gábor se poprvé představil v ostravském rozhlase jako interpret slovenské literatury. A v polovině 90. let se stal vyhledávaným rozhlasovým režisérem.

Jiří Váňa Stigen: Pampeliškové děti

7.March » ČRo 3 Vltava
Co viděl semenář cestou z lesa. Připravila Eva Lenartová. Účinkuje David Viktora. Režie Peter Gábor. Natočeno v ostravském studiu Českého rozhlasu v roce 2021.

Jaroslav Žila: Vesnické balady

6.March » ČRo 3 Vltava
Na belgické pláži a Někde na břehu. Připravila Eva Lenartová. Účinkuje Tomáš Jirman. Režie Peter Gábor. Natočeno v ostravském studiu Českého rozhlasu v roce 2021.

Petr Hruška: Mezi obrazy

3.March » ČRo 3 Vltava
Čtyři setkání, která zůstanou v paměti. Připravila Eva Lenartová. Čte autor. Režie Peter Gábor. Natočeno v ostravském studiu Českého rozhlasu v roce 2021.

Jan Balabán: A ptáci taky

1.March » ČRo 3 Vltava
Lekce zabíjení sebe sama. Ze sbírky Možná, že odcházíme vybrala a pro rozhlas připravila Eva Lenartová. Účinkuje David Viktora. Režie Peter Gábor. Natočeno v roce 2021.

7 × z Ostravy. Poslechněte si povídky Jana Balabána, Jakuba Chrobáka, Petra Hrušky a dalších

1.March » ČRo
Povídky ostravských autorů pod režijním dohledem Petera Gábora a Tomáše Jirmana čtou David Viktora, Dušan Urban, Petr Houska nebo Petr Hruška.

Kateřina Rudčenková: Silvestr v Istanbulu

31.December » ČRo
Lidské bytí je strastné a neuspokojivé. Všechno zaniká. Tak jako vztah mezi A. a M. Premiéru poslouchejte on-line po dobu jednoho týdne po odvysílání.

Marie Stryjová: První večer, Vůně

27.November » ČRo 3 Vltava
Povídky z knihy Za hvězdou připravila Ivana Myšková. Účinkují Alena Sasínová-Polarzcyk a Sára Edelbachová. Režie Peter Gábor.

Marie Stryjová: Sklo, Stín

26.November » ČRo 3 Vltava
Dvě povídky o osamělosti a marných milostných vztazích. Z knihy Za hvězdou připravila Ivana Myšková. Účinkují Alena Sasínová-Polarzcyk a Sára Edelbachová. Režie Peter Gábor

Marie Stryjová: Kroupy, První, Stěna, Voda, List, Lavička, Špinavý

25.November » ČRo 3 Vltava
Vnitřní svět dopívající dívky, která prožívá svou studentskou lásku. Připravila Ivana Myšková. Účinkují Alena Sasínová-Polarzcyk a Sára Edelbachová. Režie Peter Gábor.

Marie Stryjová: Prostor

24.November » ČRo 3 Vltava
Likvidace gymnaziální knihovny maskovaná jako její přemístění. Z knihy Za hvězdou připravila Ivana Myšková. Účinkuje Alena Sasínová-Polarzcyk. Režie Peter Gábor.

Marie Stryjová: Paměť

23.November » ČRo 3 Vltava
Autobiograficky laděná povídka zasazená do doby po roce 1948. Z knihy Za hvězdou připravila Ivana Myšková. Účinkuje Alena Sasínová-Polarzcyk. Režie Peter Gábor.

Tato informační stránka o Peter Gábor zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Gábor" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes