15
new stories - click to show

Kateřina Palková

Related to

V Bohumíně obnovují od pondělka licitace městských bytů

4.December » Bohumín
Licitace městských bytů jsou po nucené měsíční koronavirové pauze zase zpět. První z nich startují už v pondělí 7. prosince. Zájemci o bydlení v městských bytech si až do Vánoc mohou vybírat z více než třiceti bytů všech velikostí. Vyvolávací cena...

Panelák hrůzy v Bohumíně, kde zemřelo 11 lidí: Byty jsou jako nové, nájemníci se vrátit nechtějí

11.November » Blesk.cz
Následky děsivého požáru, který letos v srpnu měl založit žhář Zdeněk K. (54) v bohumínském věžáku a při němž umřelo 11 lidí, jsou po čtvrtroce patrné už jen v bytě, kde hořelo. Ostatní zničené byty září novotou. Někteří nájemníci ale stejně v dom...

Minimálně do 9. listopadu Bohumín pozastavuje licitace bytů

24.October » Bohumín
Licitace městských bytů se minimálně do 9. listopadu v Bohumíně neuskuteční. Radniční odbor správy domů rozhodnutím reaguje na zpřísněná vládní protikoronavirová opatření.

Bohumín: Licitace městských bytů pokračují i v době vládních omezení

15.October » ParlamentniListy.cz
Licitace městských bytů, které probíhají vždy v pondělí a ve středu odpoledne v hlavní budově radnice, nejsou ani po vyhlášení nových vládních opatření přerušeny. Vztahuje se na ně výjimka pro zákaz shromažďování nad šest osob.

Tato informační stránka o Kateřina Palková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Palková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes