Petr Wojnar

Related to

Bolatická firma dodá do Ruska extrémně pevná lana, která udrží tankery

13:07 » iDNES.cz
Celkem sedm tun vysokopevnostního polyethynelového lodního lana o průměru 48 milimetrů dodá bolatická firma Lanex do Ruska. Materiál bude sloužit v přístavech k upevnění velkých tankerů, nahradí i ocelová lana.

Hasiči zachraňovali ženu ze střechy auta plujícího po rozvodněné Morávce

2.June » iDNES.cz
Dlouhé hodiny zaměstnal hasiče riskantní manévr páru, který se rozhodl se svým autem zkrátit si cestu domů brodem přes rozvodněnou řeku. Vůz strhl silný proud, řidič se zachránil sám, ženu se psem ovšem museli vysvobodit hasiči.

Lékařské fakultě v Ostravě hrozí, že nebude mít akreditaci

2.June » iDNES.cz
Hodnoticí komise Národního akreditačního úřadu nedoporučila schválit akreditaci studijního programu Všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. Informovali o tom zástupci univerzity.

Místo olympijského Tokia nemocnice v Karviné. Modul umožní setkání blízkých

1.June » iDNES.cz
Senioři z Karviné se budou moci ode dneška se svými blízkými vidět alespoň prostřednictvím speciálně upraveného modulu, který byl původně určen k propagaci sportování během Olympijských her v Tokiu.

Karvinsko zůstává nadále v roušce, tamní rozvolňování zdržuje Darkov

30.May » iRegiony Impuls
Zatímco zbytek republiky si v pondělí výrazně vydechl v důsledku nejzásadnější vlny rozvolňování vládních opatření, Karvinsko je stále zahaleno do roušek. Obrazně i doslova.

Památník věnovaný obětem střelby v ostravské nemocnici evokuje černou díru

27.May » iDNES.cz
Město zvolilo podobu památníku, který bude věnován obětem prosincové střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Dílo výtvarníka Lukáš Dvorského evokuje černou díru. Pietní místo bude odhaleno k prvnímu výročí tragické události.

Šest strážníků z ostravské služebny má koronavirus, hygiena ji uzavřela

27.May » iDNES.cz
Celkem 59 strážníků z jedné služebny Městské policie v Ostravě je v současnosti v preventivní karanténě. U šesti jejich kolegů totiž testy prokázaly nemoc covid-19. Hygiena rozhodla o uzavření pracoviště. Spojitost s ohniskem na Dole Darkov mluvčí...

Šest strážníků z ostravské služebny má koronavirus, hygiena ji uzavřela

27.May » iRegiony Impuls
Celkem 59 strážníků z jedné služebny Městské policie v Ostravě je v současnosti v preventivní karanténě. U šesti jejich kolegů totiž testy prokázaly nemoc covid-19. Hygiena rozhodla o uzavření pracoviště. Spojitost s ohniskem na Dole Darkov ředite...

Horníky z Darkova s negativním výsledkem znovu otestují na covid-19

27.May » iRegiony Impuls
Druhé kolo plošného testování na Dole Darkov nařídila Krajská hygienická stanice v Ostravě. Dotkne se zhruba dvou tisíc zaměstnanců šachty, kteří měli při první vlně odběrů negativní výsledky na nemoc covid-19.

Pět strážníků z ostravské služebny má koronavirus, s Darkovem to nesouvisí

26.May » iRegiony Impuls
Celkem 43 strážníků Městské policie v Ostravě je v současnosti v karanténě. U pěti z nich totiž testy prokázaly nemoc covid-19. Spojitost s ohniskem na Dole Darkov ředitel strážníků vylučuje.

Únavu přičítali těžké práci v dole, řekli hygienici o nakažených z Darkova

26.May » iDNES.cz
Naprostá většina z 239 lidí testovaných pozitivně na koronavirus v souvislosti s Dolem Darkov měla podle hygieniků žádné, nebo jen mírné příznaky onemocnění covid-19. Těmi byla například zvýšená únava, kterou však horníci podle zjištění hygieniků ...

Dráty vysokého napětí spadly na automobil, silnice musela být uzavřena

25.May » iDNES.cz
Několik hodin musela být uzavřena čtyřproudová silnice spojující Frýdek-Místek a Ostravici. Sloup vysokého napětí zlomil padající strom. Dráty pak spadly na projíždějící automobil, jeho posádce se nic nestalo.

Tato informační stránka o Petr Wojnar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Wojnar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes