15
new stories - click to show

Petr Wojnar

Related to

Číšník v Ostravě přišel o „kasírtašku“, zloděje s nožem po honičce zadržel

10:39 » iDNES.cz
Velkou odvahu prokázal šestačtyřicetiletý muž, kterého hned po otevření restaurace okradl zloděj o číšnickou peněženku. Nenechavce zadržel sám, a to i přesto že byl zloděj zdrogovaný a měl u sebe nůž, kterým ještě před příjezdem policie vyhrožoval...

V řece Olši plavala mrtvá šestimetrová krajta, veterinář provede pitvu

15.June » iDNES.cz
Zhruba šestimetrová krajta mřížkovaná překvapila muže, který se v pondělí odpoledne procházel u břehu řeky Olše v Českém Těšíně na Karvinsku. Více než padesátikilogramový mrtvý had plaval v korytě hraniční řeky.

Vidlice na špekáčky projela ženě prstem, drát museli stříhat hasiči

15.June » iRegiony Impuls
Bolestivé zranění si přivodila osmatřicetiletá žena v Českém Těšíně při snaze opéct nad ohněm špekáček. Při napichování uzeniny si vidlicí probodla ukazováček ruky, kromě zdravotníků jí museli pomáhat i hasiči.

Policisté rozprášili drogový gang, jeho členem byla i 72letá důchodkyně

15.June » iDNES.cz
Tříčlenný gang, který vyrobil desítky kil pervitinu, před pár dny pozatýkali moravskoslezští kriminalisté. V poutech skončili dva čtyřicátníci a jedna seniorka.

Sousedskou při odnesla návštěva, donutili ji svléknout se a uklidit sklep

14.June » iDNES.cz
Bizarním způsobem vyvrcholilo loupežné přepadení na chodbě jednoho z domů v Ostravě. Bratrská dvojice vyhlédnutou oběť okradla a poté ve sklepě domu i fyzicky a psychicky ohrožovala.

Rychvald chce bojovat proti mikroparcelám. „Úzké nudle“ kazí ráz města

14.June » iDNES.cz
Rychvald zažívá v posledních letech stavební boom a jako jedno z mála míst na Karvinsku se nepotýká s odlivem obyvatel. Naopak, nově příchozích rodin je tolik, že si s nimi infrastruktura sedmitisícového městečka jen stěží dokáže poradit. Vedení m...

ŘSD zahájilo přestavbu silnice mezi Bělotínem a Rybím na dálnici D48

10.June » iDNES.cz
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo výstavbu třinácti kilometrů dálnice D48 mezi Bělotínem a Novým Jičínem. Vznikne proměnou silnice I/48 v plnohodnotnou dálnici.

Muž skočil pro svého psa do betonové vpusti u jezu, tam pak oba uvázli

10.June » iDNES.cz
Do složité situace se dostal muž v Krnově, když zachraňoval svého psa, který spadl do nezajištěné vpusti u jezu Papírový mlýn. Z hloubky téměř čtyř metrů museli zvířeti i obětavému páníčkovi pomoci až hasiči.

Krajský soud v Ostravě zprostil muže obžalovaného z bití své těhotné družky

8.June » iDNES.cz
Krajský soud v Ostravě dnes zprostil obžaloby muže z Ostravy, který byl obžalován z těžkého ublížení na zdraví a vydírání vůči své těhotné družce.

Jedenáctiletý chlapec v Opavě skočil před vrstevnicemi do vody a utonul

8.June » iRegiony Impuls
V Opavě v pondělí utonul jedenáctiletý chlapec. Hocha, kterého vpodvečer hledali policisté a hasiči, oživovali po vytažení z řeky Opavy v lokalitě poblíž Stříbrného jezera záchranáři, nedokázali mu však už pomoct.

Taxikář nadýchal téměř čtyři promile, svědci jízdy mu zablokovali vůz

7.June » iRegiony Impuls
Nestandardní jízdou na sebe upozornil devětačtyřicetiletý řidič taxislužby v Třinci. Svědci jeho počínání v dalších autech jej sledovali a nahlásili policii. U restaurace, kde zastavil, mu poté zablokovali vůz.

Část zvlněné dálnice na Ostravsku musejí stavbaři opravit, rozhodl soud

7.June » iDNES.cz
Rozhodčí soud při Hospodářské komoře rozhodl o tom, že zhotovitelé musí dát zvlněný úsek dálnice D1 na Ostravsku v úseku od Antošovic do Bohumína do stavu, který je v souladu se smlouvou. Média o tom informovali zástupci Ředitelství silnic a dálni...

Tato informační stránka o Petr Wojnar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Wojnar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes