15
new stories - click to show

Michaela Adamcová

Related to

Prezident republiky podepsal jmenovací dekrety nových profesorů

16.December » Pražský hrad
Prezident republiky Miloš Zeman podepsal v úterý dne 15. prosince 2020 na návrhy vědeckých a uměleckých rad vysokých škol jmenovací dekrety profesorů vysokých škol. Rozhodnutí prezidenta republiky podléhá kontrasignaci předsedou vlády. Jmenovací d...

Památník tragédie na Dole Dukla renovují kameníci. Chystá se jeho přesun

23.October » ČRo Ostrava
Vedení Havířova vzpomínku na stovku horníků přesouvá z areálu bývalého dolu na místní hřbitov a chce ho předtím zrestaurovat.

Důl Dukla: Polední pieta na původním místě. Památník čeká přesun

/FOTOGALERIE/ Kolegové, kamarádi a příbuzní letos uctívají památku 108. obětí naposledy přímo v Dolní Suché. Šedesáté výročí od největšího československého důlního neštěstí si další rok připomenou už na novém místě, v havířovském Šumbarku.

Důl Dukla: Polední pieta na původním místě. Památník čeká přesun

/FOTOGALERIE/ Kolegové, kamarádi a příbuzní letos uctívají památku 108. obětí naposledy přímo v Dolní Suché. Šedesáté výročí od největšího československého důlního neštěstí si další rok připomenou už na novém místě, v havířovském Šumbarku.

Nejpostiženější Vysočina zpřísní opatření

28.July » Novinky.cz
Počet nakažených koronavirem v některých krajích Česka roste. Nejvyšší počet na 100 tisíc obyvatel je v posledním týdnu v Kraji Vysočina. Zřejmě od středy se tak do celého regionu vrátí roušky do zdravotnických zařízení, lékáren a sociálních služe...

Koronavirus: Další region ČR nařizuje roušky, velké potíže v domově důchodců

27.July » globe24.cz
V Domově pro seniory Havířov se covidem-19 k dnešnímu dni nakazilo 12 klientů a sedm zaměstnanců, dva senioři zemřeli. Krajská nemocnice s poliklinikou v Karviné-Ráji se kvůli nákaze v sociálních zařízeních rozhodla zvýšila počet lůžek na jednotce...

V Havířově vybudují nová hřiště a in-line ovál

18.July » Seznam Zprávy
V Havířově na Karvinsku budou nová hřiště a in-line ovál. Rozhodli o tom obyvatelé v hlasování v tzv. participativním rozpočtu, do něhož postoupilo 12 projektů.

Část Petřvaldské ulice v Havířově-Šumbarku bude skoro měsíc neprůjezdná

Druhá etapa rekonstrukce chodníku odstartuje 21. května a potrvá do 19. června 2020. Po tuto dobu bude v lokalitě prováděné stavby ulice Petřvaldská uzavřena úplně.

Havířov zprovoznil půjčovnu elektrokol

19.April » Seznam Zprávy
Havířov na Karvinsku ve spolupráci s krajem zprovoznil půjčovnu elektrokol. K dispozici jsou čtyři bicykly, dvě dámské a dvě pánské.

Magistrát města Havířova šije a rozdává seniorům roušky

10.April » Novinky.cz
Havířovský magistrát zajistil kompletní sety na ušití 22 tisíc roušek pro Havířov, Horní Suchou, Albrechtice, Těrlicko a Horní Bludovice. Roušky byly již distribuovány a nové se stále šijí.

Linky pomoci seniorům nestíhají, desítky lidí denně volají zbytečně

20.March » iDNES.cz
Krizové linky pro lidi v izolaci a seniory v Moravskoslezském kraji se hroutí. Služba je určená k tomu, aby pomohla zajistit lidem například nákupy nebo léky. Desítky hovorů jsou ale zbytečné. Za lidmi, již pomoc potřebují, vycházejí dobrovolníci....

Linky pomoci seniorům nestíhají, desítky lidí denně volají zbytečně

20.March » iRegiony Impuls
Krizové linky pro lidi v izolaci a seniory v Moravskoslezském kraji se hroutí. Služba je určená k tomu, aby pomohla zajistit lidem například nákupy nebo léky. Desítky hovorů jsou ale zbytečné. Za lidmi, již pomoc potřebují, vycházejí dobrovolníci.

Tato informační stránka o Michaela Adamcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michaela Adamcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes