15
new stories - click to show

Karel Balcar

Related to

U kina instalovali kouzelnou schránku na dopisy Ježíškovi

7:04 » Bohumín
Desítky dopisů se každoročně sešly ve schránce pro vzkazy Ježíškovi, která se stala tradicí vánočního jarmarku. Jenže ten se letos kvůli pandemii nekoná. Schránky na dopisy nicméně přece jen bude, najdete ji u vstupu do kina K3.

Bohumín má jasno. Vánoční jarmark nebude, stromy se rozsvítí v tichosti

Koronavirus a s ním související přísná hygienická opatření nikoho nešetří. Bohumínští kvůli němu letos přijdou o tradiční vánoční jarmark i rozsvěcování vánočních stromů s koncertem a ohňostrojem. Obě akce byly v plánu o posledním listopadovém vík...

Karviná, Havířov, Bohumín, Orlová. Jak to bude s vánočními trhy

Oblíbené vánoční trhy či vánoční městečka letos kvůli pandemii budou málokde. V největším městě okresu – Havířově – se rozhodli vánoční městečko, které vždy zdobilo během odvetních týdnů Náměstí republiky v centru města, zrušit.

Bohumín: Knihovna půjčuje knížky přes výdejní okénko

24.November » ParlamentniListy.cz
Pro knížky znovu do knihovny. Oblíbené svazky i novinky taky v Bohumíně od pondělí půjčují přes výdejové okénko. Stejný systém „přes okénko“ čtenáři uplatní také při vrácení knížek zpět.

Knihovna ode dneška půjčuje knížky přes výdejní okénko

23.November » Bohumín
Pro knížky znovu do knihovny. Oblíbené svazky i novinky taky v Bohumíně od pondělí půjčují přes výdejové okénko. Stejný systém „přes okénko“ čtenáři uplatní také při vrácení knížek zpět.

210 nových trubic, pracovní osvětlení v kině bude úspornější

16.November » Bohumín
Kino je vzhledem k platným koronavirovým opatřením pro veřejnost zcela uzavřeno a nepromítá. Čas mezitím využilo alespoň k modernizacím a vyměňuje staré zářivky v pracovním osvětlení za moderní LED úsporné.

Odpískáno, vánoční trhy na náměstí se letos neuskuteční

13.November » Bohumín
Stánky s rukodělnými výrobky, vánoční dekorace, teplá medovina na zahřátí. To a ještě více měly nabídnout vánoční trhy, které v Bohumíně chystali na sobotu 28. listopadu. Nakonec se neuskuteční, akce byla bez náhrady zrušena.

K3 bude od pondělí vracet peníze za zakoupené vstupenky na filmová představení

9.October » Bohumín
Nová koronavirová opatření od pondělí 12. října minimálně na dva týdny uzavřou v tuzemsku taky kina a divadla. Kino v Bohumíně začne od pondělí vracet peníze za zakoupené vstupenky na filmová představení.

V Bohumíně ruší do konce roku všechny velké kulturní akce

8.October » Bohumín
Oslavy Halloweena na konci října, rozsvěcování vánočních stromů v závěru listopadu, adventní koncerty a pravděpodobně i štědrovečerní ohňostroj v prosinci. O to vše letos přijdou Bohumíňáci i přespolní kvůli koronaviru. Radnice se je rozhodla kvůl...

Začíná upomínková amnestie, do soboty vrátíte zapomenuté knihy bez postihu

5.October » Bohumín
Zapomenuté knihy můžete po celý tento týden vrátit bez postihu. Od pondělí 5. října do soboty 10. října vyhlašuje knihovna K3 na všech svých pobočkách upomínkovou amnestii.

Bohumín: Koronavirus zařízl i Plaveckou soutěž měst, v níž město už deset let kraluje

11.September » ParlamentniListy.cz
Jednu akci za druhou letos likviduje koronavirová epidemie. Neunikla jí ani v Bohumíně nesmírně populární Plavecká soutěž měst, známá pod místním názvem Plave celé město. Hromadné akce se stávají možným ohniskem nákazy, a tak si od masového plaván...

Koronavirus zařízl i Plaveckou soutěž měst, v níž Bohumín už deset let kraluje

10.September » Bohumín
Jednu akci za druhou letos likviduje koronavirová epidemie. Neunikla jí ani v Bohumíně populární Plavecká soutěž měst, která se měla konat 30. září. Hromadné akce se stávají možným ohniskem nákazy, a tak si od masového plavání dá Bohumín letos pau...
Vladimír Jiránek - Český karikaturista, ilustrátor

Tato informační stránka o Karel Balcar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Balcar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes