nových článků - klikněte pro zobrazení

Nikola Gavalová

Na trůn usedli i bez „olympioniků“

3.září » idobryden.cz
Rychlostní kanoisté TJ Ostrožská Nová Ves zvedli nad hlavu trofej pro vítěze už 28. ročníku Slovácké 500, mezinárodního mistrovství Moravy, na novoveském jezeře Čtverec. V dospělých titul vybojovala šestice David Janík, Jan Pavlíček, Jakub Mlčoch, V…

Králem jen Prchlík, tým skončil patnáctý

27.listopadu » idobryden.cz
Rychlostní kanoisté TJ Ostrožská Nová Ves obsadili v konečném účtování mistrovství republiky klubů patnácté místo. V individuálním hodnocení vyšplhal až na samý vrchol čtrnáctiletý kajakář Ondřej Prchlík.

Prchlík potvrdil pozici jedničky

7.října » idobryden.cz
Rychlostní kanoisté TJ Ostrožská Nová Ves udělali tlustou čáru za seriálem Českého poháru. Pětidílný podnik vyvrcholil na jezeře Matylda, nedaleko mosteckého autodromu.

4.října » idobryden.cz

Prchlík nadchl Labe Arénu

21.května » idobryden.cz
Kajakář Ondřej Prchlík se stal největší hvězdou výpravy kanoistů TJ Ostrožská Nová Ves na druhém dílu Českého poháru v Račicích. Čtrnáctiletý Chyličan „vylovil“ z račického kanálu pět medailí, čtyři přitom byly z nejcennějšího kovu.

Tato informační stránka o Nikola Gavalová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Gavalová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes