Lenka Gecková

Vztahuje se k

iQLANDII zasáhne Meteor 55! Science centrum chystá iQCAFÉ i vernisáž

12.února » prvnizpravy.cz
Žijeme v éře prudkého rozvoje genetiky, kdy vědci dokáží v laboratoři genetickou informaci nejen číst, ale i cíleně upravovat. Odváží se tohoto činu v budoucnu i u lidí?

Přijďte pozorovat zatmění Měsíce do Planetária liberecké iQLANDIE

18.ledna » prvnizpravy.cz
Poslední úplné zatmění Měsíce v tomto desetiletí? Přijďte jej pozorovat do Planetária liberecké iQLANDIE.

Letošní Vánoce v liberecké iQLANDII budou ve znamení 3D!

29.listopadu » prvnizpravy.cz
Vánoce v iQLANDII: Vyrobte si ozdoby 3D perem! Takže jestli chcete mít originální vánoční stromek, dorazte do science centra!

Komu předá pololetní vysvědčení humanoidní robot Thespian?

13.listopadu » prvnizpravy.cz
Liberecká iQLANDIA - Výzva! Školáci, co byste řekli tomu, kdyby vám pololetní vysvědčení předal humanoidní robot Thespian a ještě k tomu na originálním místě – v liberecké iQLANDII?

V liberecké iQLANDII bylo tento pátek pořádně živo!

Vědou nadupaný pátek v iQLANDII. Na proslulou Noc vědců, v jejímž rámci se uskutečnil i Liberec Makers – první kutilský a technologický festival v regionu – dorazilo celkem 1024 návštěvníků.

iQLANDIA bude vzdělávat pedagogy

Metodické centrum pro pedagogy nebo sto padesát tematických dnů pro žáky pěti desítek středních škol z celého kraje zdarma - to nachystalo science centrum iQLANDIA v rámci projektu „Naplňování krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání Libereckého...

Poznejte „100 LET ČESKÉ VĚDY" v iQLANDII

2.října » prvnizpravy.cz
Noc vědců je zpět a tentokrát na téma „100 LET ČESKÉ VĚDY“. Neváhejte a přijďte již tento pátek 5.října v 17 hodin do liberecké iQLANDIE, která se do známého festivalu tradičně zapojila.

Objevujte mikrosvět v liberecké iQLANDII

Fascinuje vás mikrosvět? Nakoukněte do něj prostřednictvím stejnojmenného workshopu, který od září poběží v liberecké iQLANDII!

Tato informační stránka o Lenka Gecková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Gecková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes